Reprezentacja A

Dla wielu Łotyszy mecz z Polską to pojedynek szczególny ze względu na ich mocne więzi z naszym krajem. Vladislavs Gutkovskis nie ukrywa, że to spotkanie inne niż wszystkie. Podstawowy w tych eliminacjach napastnik reprezentacji Łotwy, grający na co dzień w Bruk-Bet Termalice Nieciecza, podzielił się Łączy Nas Piłka swoimi spostrzeżeniami na temat kadry Jerzego Brzęczka i atmosfery, jaka towarzyszy czwartkowej potyczce.

Reprezentacja A

Pierwsze dwa dni zgrupowania przed meczami z Łotwą i Macedonią Północną upłynęły biało-czerwonym pod znakiem: nominacji siódemki kadrowiczów do Reprezentacji 100-lecia (zajrzyjcie koniecznie na Od100lat.laczynaspilka.pl), deszczowego treningu strzeleckiego i wizyty… mistrza świata. Świeżo upieczonego, bo Bartosz Zmarzlik po tytuł najlepszego żużlowca globu sięgnął dosłownie trzy dni przed goszczeniem na naszej kanapie – w towarzystwie Zbigniewa Bońka i Sebastiana Mili. Dodajmy, że Prezes PZPN przybył z dość niespodziewaną ofertą transferową. Zobaczcie sami!

Reprezentacja A

13 października o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Macedonia Północna. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

10 października o godzinie 20:45 (21:45 czasu lokalnego w Rydze) reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Łotwa. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania! Kliknij TUTAJ.

Reprezentacja A

– Wszyscy jesteśmy świadomi w jakim momencie eliminacji się znajdujemy. Wierzę, że nie tylko zagramy dobrze, ale zdobędziemy w najbliższych dwóch meczach komplet punktów i nasza sytuacja będzie lepsza. To jest teraz najważniejsze – powiedział Robert Lewandowski, kapitan reprezentacji Polski na konferencji prasowej przed spotkaniami z Łotwą (10.10 w Rydze) i Macedonią (13.10).

Reprezentacja A

Parafrazując słynny cytat, można by rzec, że wiele mistrzostw we Włoszech prowadzi do Antonio Conte. Conte jako trener i Conte jako piłkarz wywalczył osiem tytułów. To on wprowadził Juventus Turyn na najwyższy poziom, przywrócił klubowi utracony blask z powodów pozasportowych. Kilka lat po rozstaniu ze „Starą Damą” zmierzy się z byłym zespołem, tyle że w roli szkoleniowca Interu Mediolan, największego obecnie konkurenta turyńczyków w walce o scudetto. Spotkanie lidera z wiceliderem Serie A w niedzielę o godz. 20:45 (transmisja w Eleven Sports 1).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności