Reprezentacja A

Część zawodników reprezentacji Polski przebywa jeszcze na zasłużonych urlopach, ale są gracze, którzy już rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Ostatnie treningi przed piłkarzami, którzy występują w Bułgarii i Rosji. W bieżącym miesiącu wystartuje także polska ekstraklasa, liga chorwacka oraz ukraińska. Kiedy do gry wracają pozostali biało-czerwoni?

Reprezentacja A

– Ja się nigdy nie biłem! – mówi jeden, na co drugi reaguje jakże zrozumiałym parsknięciem. – Uciekaido! – dorzuca ze śmiechem ona. Na jeden z najbardziej pamiętnych meczów ostatnich lat, bój w 1/8 finału UEFA EURO 2016 ze Szwajcarią, wpadł do nas wyjątkowy waleczny tercet: Kamil Grosicki, Michał Pazdan oraz – przede wszystkim – wielokrotna mistrzyni świata i Europy, pierwsza Polka w MMA, Joanna Jędrzejczyk. Z pierwszej części naszego luźnego spotkania dowiecie się między innymi, że „Pazdek” nie lubi stać przy hymnie obok „Grosika”, a popularna „JJ” ma za sobą krótką… karierę piłkarską! Odcinek drugi, z dogrywką i karnymi, znajdziecie u nas już w najbliższą niedzielę.

Reprezentacja A

Gdy piłkarze Fortuny Dusseldorf kończyli swój pierwszy trening przed nowym sezonem Bundesligi, większość nie wiedziała jeszcze, że zmieniła się historia ich klubu. Właśnie w niedzielę ogłoszono, że na kolejne rozgrywki do drużyny wraca Dawid Kownacki. – Naprawdę? Cieszę się, bo to naprawdę dobry chłopak – powiedział Oliver Fink, 37-letni kapitan drużyny.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności