Reprezentacja A

W ostatnich dziesięciu spotkaniach nie powtórzyło się dwa razy z rzędu zestawienie środka pola reprezentacji Polski, podobnie może być również w meczu z Bośnią i Hercegowiną we Wrocławiu (14.10, godz. 20.45). Świadczy to o mnogości opcji dostępnych dla Jerzego Brzęczka, choć hierarchia zdaje się być jasna.

Reprezentacja A

Środowy mecz Ligi Narodów UEFA z Polską we Wrocławiu będzie ostatnim w roli selekcjonera reprezentacji Bośni i Hercegowiny dla Duszana Bajevicia. 71-letni szkoleniowiec, który grał przeciwko biało-czerwonym jako zawodnik, zamierza zrobić wszystko, aby w dobrym stylu pożegnać się z drużyną narodową. – Chcemy wygrać, ale wiemy, że Polacy myślą podobnie – powiedział na konferencji prasowej selekcjoner Bośni i Hercegowiny.

Reprezentacja A

– Mam bardzo dobre wspomnienia związane ze stadionem we Wrocławiu. W końcu strzeliłem na tym obiekcie połowę swoich wszystkich goli w reprezentacji Polski – powiedział z uśmiechem na ustach Mateusz Klich, który był gościem oficjalnej konferencji prasowej przed meczem biało-czerwonych z Bośnią i Hercegowiną.

Reprezentacja A

W czwartym meczu Ligi Narodów reprezentacja Polski zmierzy się z Bośnią i Hercegowiną, z którą naszej drużynie udało się zwyciężyć miesiąc temu. – Dla nas i rywala będzie to bardzo ważne spotkanie. Spodziewamy się, że przeciwnik wyjdzie w najmocniejszym składzie. Musimy podejść do tego meczu z pełną koncentracją i mobilizacją – powiedział na przedmeczowej konferencji prasowej selekcjoner Jerzy Brzęczek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności