Reprezentacja A

Za nami kolejny ligowy weekend w wykonaniu reprezentantów Polski. „Biało-czerwonego” hat-tricka skompletowali Kamil Jóźwiak, Piotr Zieliński i Krzysztof Piątek, którzy trafili do siatki. Swoje dobre chwile mieli także bramkarze – Wojciech Szczęsny i Radosław Majecki, którzy obronili rzuty karne. Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

Reprezentacja A

Meczem, który zakończy 15. kolejkę spotkań w lidze włoskiej, będzie starcie sąsiadów w tabeli,  drużyn z reprezentantami Polski w składzie – Bolonii Łukasz Skorupskiego oraz Milanu Krzysztofa Piątka (niedziela, godz. 20:45, transmisja w Eleven Sports 1 i 4). W ostatnim pojedynku tych drużyn wygrali „Rossoneri”. Piątek gola nie strzelił, za to pokonał swojego kolegę z kadry, gdy występował w Genoi.

Reprezentacja A

Wysokiej klasy hotel w Portmarnock, tuż przy brzegu Morza Irlandzkiego, oraz pięknie położone boiska Gannon Park, oddalone od bazy o zaledwie 4 minuty jazdy autokarem – to tutaj reprezentacja Polski zawita 10 czerwca 2020 roku, by 5 dni później na stadionie w Dublinie rozpocząć „swoje” mistrzostwa Europy. Z naszymi kamerami zajrzeliśmy w miejsca, gdzie Robert Lewandowski, Kamil Glik, Grzegorz Krychowiak i inni podopieczni Jerzego Brzęczka będą przebywać oraz trenować w trakcie UEFA EURO 2020. Zobaczcie, jak to wszystko wygląda. Dowiecie się też, jak w szczegółach prezentuje się plan przygotowań „biało-czerwonych” do czerwcowego turnieju – w tym daty, lokalizacje i przeciwnicy w meczach towarzyskich.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności