Reprezentacja A

– Ta porażka boli, jak każda, ale tym bardziej, że z tak klasowym rywalem straciliśmy gole akurat po dwóch stałych fragmentach gry. Mieliśmy cel, by choć po części zmazać plamę po meczu z Włochami i mam nadzieję, że mimo porażki trochę nam się to udało – podsumował przegrane 1:2 spotkanie z Holandią obrońca reprezentacji Polski Kamil Glik.

Reprezentacja A

– Holendrzy utrzymywali się dziś dłużej przy piłce, ale potrafiliśmy stworzyć sobie kilka dogodnych sytuacji. Szkoda, że nie udało nam się ich wykorzystać, bo ten mecz mógłby wyglądać zupełnie inaczej. Jesteśmy źli i bardzo żałujemy tej porażki, ale na pewno nastąpiła jakaś poprawa w porównaniu ze starciem z Włochami – podsumował spotkanie z Holandią zdobywca bramki dla biało-czerwonych Kamil Jóźwiak.

Reprezentacja A

– Już w czasie meczu z Włochami czułem napięcie mięśnia, więc zdecydowaliśmy, że dziś rozegram 45 minut. Chciałem pomóc zespołowi, ale jednocześnie uniknąć ryzyka. Moja zmiana była ustalona wcześniej, więc nie ma sensu szukać drugiego dna. Urazy mięśniowe są bardzo ryzykowne, zatem rozegrałem tylko połowę meczu – powiedział po przegranym 1:2 meczu z Holandią kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski.

Reprezentacja A

W dzisiejszym meczu Ligi Narodów UEFA z Holandią na Stadionie Śląskim w Chorzowie Kamil Grosicki wystąpił po raz 80. w barwach reprezentacji Polski i tym samym dołączył do Klubu Wybitnego Reprezentanta. 32-letni skrzydłowy wszedł na boisko na kwadrans przed końcem spotkania, zastępując Przemysława Płachetę. Biało-czerwoni przegrali 1:2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności