Reprezentacja A

Dziś na Łączy Nas Piłka ponownie przenosimy się do mundialu w Hiszpanii. Rok 1982 jest wyjątkowy w historii reprezentacji Polski, bo został zwieńczony trzecim miejscem podczas mistrzostw świata. Biało-czerwoni powtórzyli sukces „Orłów Górskiego”, którzy osiem lat wcześniej także wrócili do domu z medalami. O godzinie 18:00 na naszych kanałach będziemy retransmitować ostatnie spotkanie w fazie grupowej z Peru. Kto z was pamięta jak przebiegał mecz rozgrywany na Estadio Riazor?

Reprezentacja A

Dziś cofniemy się do 2 maja 1979 roku na Stadion Śląski i obejrzymy mecz kolejny mecz biało-czerwonych. Reprezentacja Polski, cztery lata później po jednym z najlepszych spotkań w historii, ponownie okazała silniejsza od wicemistrzów świata – Holendrów i wygrała 2:0 po trafieniach Zbigniewa Bońka oraz Włodzimierza Mazura. Do obejrzenia retransmisji zapraszamy na nasze kanały od godziny 18:00.

Reprezentacja A

Liczba osób zarażonych koronawirusem niestety wciąż zwiększa się. W Europie w najgorszej sytuacji znajdują się Włochy, gdzie odnotowano ponad 35 tysięcy przypadków, a jedyne co mogą teraz zrobić mieszkańcy Półwyspu Apenińskiego, to cierpliwie czekać w domach aż uda się zwalczyć pandemię. W trudnym czasie z włoskim narodem jednoczy się Wojciech Szczęśny, który wspiera walkę z wirusem. – Choć bardzo tęsknię za swoją rodziną i modlę się o ich zdrowie, jestem dumny, że ten trudny moment mogę dzielić z Włochami – napisał Wojciech Szczęsny.

Reprezentacja A

Zdaniem wielu ekspertów reprezentacja Polski nigdy wcześniej, ani nigdy później nie dysponowała tak mocną kadrą, jak podczas mundialu w Argentynie. I to właśnie na ten turniej z roku 1978 zabieramy naszych widzów za sprawą naszych czwartkowych retransmisji na kanale Łączy Nas Piłka. Od godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia meczu z Meksykiem, który dał naszej reprezentacji pierwsze miejsce w grupie, przed mistrzami świata – reprezentacją RFN.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności