Reprezentacja A

– Każde spotkanie jest o trzy punkty i tak samo będzie w meczu z Macedonią Północną. Jeśli wygramy, da nam to komfort tego, że już jutro możemy być na EURO. Nie ma co ukrywać – jest to w naszych głowach, ale na pewno nas nie sparaliżuje, tylko doda otuchy. Do każdego spotkania podchodzimy na sto procent – powiedział na oficjalnej konferencji prasowej przed meczem z Macedonią Północną Bartosz Bereszyński, obrońca reprezentacji Polski.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski jest na ostatniej prostej, by wywalczyć awans na mistrzostwa Europy. Drużynie prowadzonej przez selekcjonera Jerzego Brzęczka. Komplet punktów sprawi, że biało-czerwoni będą pewni wyjazdu na przyszłoroczny turniej. – Zdajemy sobie sprawę, co jest stawką spotkania, ale mamy świadomość, że przed nami trudny mecz. Trzeba pokazać mobilizację, koncentrację, zaangażowanie i dyscyplinę – powiedział trener Brzęczek.

Reprezentacja A

Emocjonująco zapowiada się spotkanie reprezentacji Polski z Macedonią Północną w Warszawie. Biało-czerwoni mają awans na wyciągnięcie ręki, ale nasi przeciwnicy także mają szansę, by zakwalifikować się na przyszłoroczne mistrzostwa Europy. – Nikt nie może nam zabronić marzyć o wyjeździe na mistrzostwa Europy. Jestem przekonany, że moi piłkarze będą walczyli o każdą piłkę, fragment boiska i dadzą z siebie wszystko – powiedział przed meczem trener Macedończyków Igor Angelovski.

Reprezentacja A

Z dokładnie 29 podań składała się trwająca 1 minutę i 16 sekund, płynna akcja reprezentacji Polski, która przyniosła biało-czerwonym pierwszą bramkę w wyjazdowym meczu z Łotwą. W konfrontacji tej było kilka przykładów takiej konsekwencji i cierpliwości podopiecznych Jerzego Brzęczka, także przy golach na 2:0 i 3:0. Zobaczcie zresztą sami – w naszym obszernym skrócie większość akcji Polaków, w tym przede wszystkim te bramkowe, prezentujemy niemal w całości – od przejęcia piłki i ich zawiązania.

Reprezentacja A

Co z wyjazdem na Łotwę mają wspólnego Olgierd, Olaf i Orencjusz? Do jakich materiałów Sebastiana Szymańskiego dotarliśmy? Kogo w 2031 roku trenuje Kamil Glik i wreszcie czy Robert Lewandowski zawsze pamiętał, by po skompletowaniu hat-tricka zabrać sobie piłkę na pamiątkę? Dwa meczowe dni w Rydze prezentujemy Wam w bardzo mocno napakowanym materiale „od kuchni”. Zobaczcie, jak czwartkowe zwycięstwo wyglądało wewnątrz kadry biało-czerwonych!

Reprezentacja A

Czy Bartosz Zmarzlik, stojąc pod taśmą startową, spogląda kątem oka na… dziewczyny? Jak Zbigniew Boniek poharatał sobie nogę na żużlowym torze? Dlaczego Sebastian Mila jest „żółty”? Mnóstwo śmiechu, lekka szyderka i ciekawostka za ciekawostką – tego wszystkiego absolutnie nie mogło zabraknąć, gdy na kanapie przed telewizorem spotkali się: świeżo upieczony mistrz świata na żużlu, prezes PZPN i bohater historycznego zwycięstwa z Niemcami. Zwycięstwa, od którego dziś mija dokładnie 5 lat. Przed Wami kolejna odsłona naszej specjalnej serii. To po prostu trzeba zobaczyć!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności