Reprezentacja A

Pandemia koronawirusa nadal uniemożliwia zawodnikom treningi, więc każdy musi pracować indywidualnie nad optymalną formą w domu. Trenować można na wiele sposobów, co pokazują kadrowicze za pośrednictwem mediów społecznościowych. Ciekawy sposób na radzenie sobie z trudną sytuacją znalazł Bayern Monachium. Mistrzowie Niemiec prowadzą dla swoich zawodników treningi przez sieć, co pokazał Robert Lewandowski. – Trening online z Bayernem. Nie poddajemy się i cieszymy się, że możemy być razem – napisał „Lewy”.

Reprezentacja A

W przypadku środowej retransmisji na kanale Łączy Nas Piłka zdecydowanie warto być z nami punktualnie. Od godziny 20:30 pokażemy Wam bowiem mecz, który był w wykonaniu biało-czerwonych piorunującym początkiem historycznego mundialu w 1974 roku. 2:0 z Argentyną po dziewięciu minutach – brzmi dobrze? Zobaczcie, jak „Orły Górskiego” zaczęły turniej, który zakończyli jako trzecia drużyna świata

Reprezentacja A

W minioną sobotę zaprezentowaliśmy wam pierwszy odcinek serialu Łączy Nas Piłka pt. „Niekochani”. Opowiada o reprezentacji, która nie miała łatwego początku. Proces przebudowy kadry po nieudanych mistrzostwach świata musiał potrwać. Pytanie – jak długo? Niepowodzenia przeżywali mocno kibice, ale to przede wszystkim piłkarze byli źli na niepowodzenia i dotknięci tym, co dzieje się wokół kadry. Biało-czerwonym udało się przezwyciężyć trudny moment. Reprezentacja Polski zaczęła robić postępy, stawiała kolejne kroki, co finalnie zaprowadziło ją do awansu na mistrzostwa Europy.

Reprezentacja A

We wtorkowy wieczór przenosimy się do września 2000 roku, gdy w Kijowie reprezentacja Polski pod dowództwem Jerzego Engela nie dała Ukraińcom złudzeń i wygrała 3:1. Biało-czerwoni rozpoczęli w znakomity sposób drogę do mistrzostw świata w Korei i Japonii. Jak potoczyła się dalsza walka w meczach eliminacji – to doskonale pamiętamy wszyscy. Zapraszamy od godziny 20:30 na nasze kanały społecznościowe.

Reprezentacja A

Kiedy trwa sezon, Paweł i Piotr Zielińscy nie mają dla siebie zbyt dużo czasu, bo obowiązki zawodowe przeszkadzają im w regularnym kontakcie. Szalejący w Europie koronawirus i związana z nim kwarantanna sprawiła, że bracia są teraz znacznie bliżej siebie. – Piotrek jest w gorszej sytuacji, bo siedzi zabunkrowany. Ma jednak dom z ogrodem, więc tym zyskuje nade mną – mówi Paweł Zieliński.

Reprezentacja A

Oglądaliście pierwszy odcinek „Niekochanych”? Jeśli tak, powinniście wiedzieć do czego nawiązuje tytuł naszej dzisiejszej retransmisji. W poniedziałek wieczorem na Łączy Nas Piłka wspólnie obejrzymy wyjazdowe spotkanie z Portugalią w ramach Ligi Narodów. Kamil Grosicki określił ten mecz jako „pierwszy krok do przodu” reprezentacji dowodzonej przez trenera Jerzego Brzęczka, a wywalczony punkt oznaczał pierwszy koszyk przed losowaniem grup eliminacji EURO 2020. Zapraszamy na nasze kanały od godziny 20:30.

Reprezentacja A

„Coś nieprawdopodobnego! Co tutaj się stało w Glasgow?! Szok! Szok! Szok! Szok!” – krzyczał Mateusz Borek, gdy Robert Lewandowski w ostatnich sekundach meczu zapewnił nam remis z reprezentacją Szkocji. Biało-czerwoni przez długi czas grali w tym meczu z nożem na gardle, bo porażka skutkowałaby spadkiem na trecie miejsce w tabeli eliminacyjnej grupy. Przypomnijmy sobie razem ten niezwykły wieczór w Glasgow za pośrednictwem retransmisji na Łączy Nas Piłka. Początek o godzinie 20:30.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności