Reprezentacja A

Przed nami kolejny ligowy weekend i emocje na europejskich boiskach. Niemieckich kibiców szczególnie elektryzuje kolejny „Der Klassiker”, czyli potyczka Bayernu Monachium z Borussią Dortmund, a polscy fani zastanawiają się, czy Robert Lewandowski powiększy swój bramkowy dorobek. Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisje tego oraz innych spotkań z udziałem reprezentantów Polski.

Reprezentacja A

Robert Lewandowski po prostu się nie zatrzymuje! W sobotę zdobył dwie kolejne bramki w Bundeslidze i goni po kolejny rekord. Cudownego gola w lidze rosyjskiej strzelił z kolei Grzegorz Krychowiak, a do siatki w weekend trafiali również Arkadiusz Milik i Tomasz Kędziora. Bohaterem Bologny FC został zaś Łukasz Skorupski. Zapraszamy na przegląd najważniejszych liczb weekendu.

Reprezentacja A

Po ponad dwóch miesiącach przerwy wróciły rozgrywki ligi rosyjskiej. Łokomotiw Moskwa Grzegorza Krychowiaka i Macieja Rybusa na własnym stadionie w derbach stolicy podjął CSKA i zwyciężył 2:0. Jedną z bramek dla swojego zespołu przepięknym strzałem zdobył „Krycha”. Do siatki tradycyjnie trafił też Robert Lewandowski, a w niedzielę swój dorobek bramkowy w tym sezonie otworzył Tomasz Kędziora. Drugą bramkę dla Olympique Marsylia zdobył natomiast Arkadiusz Milik. Zapraszamy do zapoznania się z weekendowym raportem kadrowicza.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności