Reprezentacja A

Bardzo dobre recenzje zbierają w ostatnim czasie w barwach Derby County Krystian Bielik oraz Kamil Jóźwiak. Dwaj młodzi reprezentanci Polski stanowią o ofensywnej sile drużyny z Championship. Popis dali zwłaszcza w niedawnym meczu z Birmingham City, a także wcześniejszym pojedynku przeciwko Swansea City. – Jestem zachwycony Kamilem – chwali skrzydłowego grający trener Wayne Rooney, a o drugim Polaku mówi: – Pokazał klasę.

Reprezentacja A

Przed nami kolejny ligowy weekend z udziałem reprezentantów Polski. We Włoszech dojdzie do ciekawych potyczek – SSC Napoli Piotra Zielińskiego podejmie ACF Fiorentina z Bartłomiejem Drągowskim w składzie. Rywali z Mediolanu będą próbowali zatrzymać Wojciech Szczęsny i Sebastian Walukiewicz, a Arkadiusz Reca może spotkać się z Kamilem Glikiem. Sprawdź, gdzie oglądać mecze z udziałem biało-czerwonych.

Reprezentacja A

Bartłomiej Drągowski rozgrywa jak na razie najlepszy sezon w Serie A. Gra w podstawowym składzie, pięć razy zachował czyste konto i obronił dwa rzuty karne. Tylko bramkarz lidera AC Milan ma trochę lepsze statystyki. A jeszcze nie tak dawno reprezentant Polski chciał odejść z Fiorentiny i wrócić do kraju. W środę w Pucharze Włoch jego formę sprawdzi wicelider włoskiej ekstraklasy Inter Mediolan (godz. 15, transmisja w TVP Sport).

Reprezentacja A

W ostatnim meczu reprezentacji Polski w 2020 roku Piotr Zieliński błysnął kapitalnymi dryblingami oraz siatką założoną Davy'emu Klaassenowi. Jednak w analizie jego gry cofniemy się jeszcze do 2013 roku i pierwszego strzelonego gola w biało-czerwonych barwach, pokazując co ciekawego łączy spotkania z Danią oraz Holandią. Jak Zieliński pokazał się kibicom reprezentacji i kto asystował przy jego debiutanckim trafieniu? Jak układa się współpraca trójki środowych pomocników w zespole Jerzego Brzęczka? Ile daje swoimi umiejętnościami rozgrywający Napoli? Zobaczcie to w naszym materiale!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności