Reprezentacja A

Reprezentacja Polski na Stadionie Śląskim do tej pory rozegrała 58. oficjalnych meczów. Tylko na stadionie Legii biało-czerwoni grywali częściej. Środowe spotkanie z Ukrainą będzie pierwszym, które Polacy w „kotle czarownic” zagrają przy całkowicie pustych trybunach. – Szkoda, że nie przejdziemy do historii pod innym względem – uśmiecha się dyrektor generalny chorzowskiego giganta, Bartłomiej Kowalski.

Reprezentacja A

Przemysław Frankowski właśnie zakończył drugi sezon w Major League Soccer. Zakończył go w bardzo dobrym stylu: w ostatniej kolejce sezonu zasadniczego zdobył dwie bramki w niespełna minutę. Zespół 25-letniego skrzydłowego nie zakwalifikował się do play-offów, a Polak w ligowych zmaganiach zgromadził trzy trafienia i jedną asystę.

Reprezentacja A

Jakub Kamiński opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. W czasie niedzielnego meczu Legia – Lech zawodnikowi odnowiła się kontuzja mięśnia dwugłowego uda. Zawodnik wraca do klubu, gdzie będzie przechodził leczenie. Na ten moment nie ma w planie dodatkowych powołań – poinformował rzecznik reprezentacji Polski Jakub Kwiatkowski.

Reprezentacja A

W poniedziałek o godzinie 14:30, w dniu oficjalnego startu zgrupowania reprezentacji Polski przed towarzyskim meczem z Ukrainą (11.11 w Chorzowie) oraz spotkaniami Ligi Narodów UEFA – z Włochami (15.11 w Reggio Emilia) i Holandią (18.11 w Chorzowie), selekcjoner Jerzy Brzęczek, na specjalnej konferencji prasowej online, odpowiedział na pytania nadesłane przez dziennikarzy. Transmisję z bazy biało-czerwonych, hotelu Courtyard by Marriot Katowice City Center, przeprowadził kanał Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja A

Bartłomiej Drągowski, Michał Karbownik oraz Damian Kądzior nie wezmą udziału w zgrupowaniu reprezentacji Polski, która w Katowicach przygotowuje się do ostatnich w tym roku meczów: towarzyskiego Polska – Ukraina (Chorzów, 11 listopada) oraz dwóch spotkań Ligi Narodów UEFA Włochy – Polska (Reggio Emilia, 15 listopada) i Polska Holandia (Chorzów, 18 listopada). Dodatkowe powołanie otrzymał Przemysław Płacheta.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności