Reprezentacja A

We wtorek o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra ostatnie spotkanie w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Słowenia. – Zagramy na własnym stadionie i zawsze chcemy tutaj wygrywać, walczyć o trzy punkty. To nasze podstawowe zadanie w dniu jutrzejszym. Nie podchodzimy do spotkania ze Słoweńcami na zasadzie rewanżu – powiedział przed meczem selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

Dwadzieścia strzałów, z czego aż czternaście w pierwszej połowie, gdy reprezentacja Polski całkowicie zdominowała zdezorientowanych rywali – to był bardzo dobry mecz w wykonaniu „biało-czerwonych”, podkreślony mnóstwem sytuacji i dwiema bramkami, które zdobyli Grzegorz Krychowiak i Krzysztof Piątek. Prezentujemy obszerne fragmenty meczu w Jerozolimie, w którym Polska pokonała Izrael w Jerozolimie 2:1 (1:0).

Reprezentacja A

Maciej Rybus opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski. Uraz mięśniowy, którego doznał przed ostatnim meczem ligowym, wyeliminował go z udziału również w drugim meczu eliminacyjnym ze Słowenią. Terapia wdrożona podczas zgrupowania przyniosła szybkie efekty, ale do bezpiecznego występu zawodnika w meczu zabrakło kilku dni. W związku z tym zawodnik wrócił do klubu, aby kontynuować stopniowy powrót do pełnego treningu.

Reprezentacja A

Zgodnie z planem z ostatniego vloga kamera kanału „Łączy nas piłka” powędrowała w ręce… Bartosza Bereszyńskiego. Co złapał jako kamerzysta-operator w dniu poprzedzającym na przedostatni mecz eliminacji EURO 2020? Jak „od kuchni” wyglądały dwie doby reprezentacji Polski w Jerozolimie, zakończone bardzo dobrą grą i pewnym, wyjazdowym triumfem? Zobaczcie z najbliższej odległości m.in. dyskusje pod szatnią, sytuacje meczowe oraz wspólną radość całego zespołu po bramkach, które strzelili Grzegorz Krychowiak i Krzysztof Piątek. Przed Wami kulisy spotkania Izrael – Polska!

Reprezentacja A

Biało-czerwoni wygrali grupę eliminacji mistrzostw Europy. Pozycję lidera podopieczni Jerzego Brzęczka zapewnili sobie wygranym meczem z Izraelem w Jerozolimie. Udział w komplecie punktów miał Krzysztof Piątek, który wpisał się na listę strzelców w drugiej połowie. – Po prostu robię swoje. Czuję się coraz lepiej i ciężko na to pracuję, żeby być znowu skutecznym – powiedział po meczu Piątek.

Reprezentacja A

Kolejne zwycięstwo odnieśli biało-czerwoni w eliminacjach EURO 2020. Polacy wygrali z Izraelem 2:1 po trafieniach Grzegorza Krychowiaka i Krzysztofa Piątka. Nerwowa zrobiła się końcówka, gdy gospodarze zdobyli trafienie kontaktowe, ale naszej drużynie udało się dowieźć korzystny rezultat do końca. – Rywale zmienili system, przeszli na czterech obrońców. Było łatwiej im rozgrywać piłkę. Po zmianie stron popełnialiśmy błędy przy wychodzeniu z kontratakiem. To materiał do analizy – powiedział po meczu selekcjoner Jerzy Brzęczek.

Reprezentacja A

– W pierwszej połowie meczu zagraliśmy bardzo słabo, mieliśmy nawet spore problemy z utrzymywaniem się przy piłce. Myślę, że wynika to z faktu, iż nie byliśmy wystarczająco agresywni i aktywni. Po przerwie graliśmy już lepiej, ale co z tego, skoro znowu straciliśmy bramkę po stałym fragmencie gry – powiedział po meczu z Polską selekcjoner reprezentacji Izraela Andreas Herzog.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności