Reprezentacja A

Trwa świetny sezon Southampton. „Święci” zajmują miejsce w ścisłej czołówce Premier League. W drużynie Ralpha Hasenhuettla bardzo dobrze spisuje się Jan Bednarek, który ostatnio strzelił gola i zaliczył asystę. Przed zespołem Polaka spotkania z Arsenalem Londyn (środa, godz. 19:00 w Londynie) i Manchesterem City (sobota, godz. 16:00), które pokażą, czy czerwono-biało-czarni są w stanie powalczyć o lokaty, gwarantujące grę w europejskich pucharach.

Reprezentacja A

Robert Lewandowski został wyróżniony podczas gali Golden Boy, która organizowana jest przez Tuttosport. Najskuteczniejszy zawodnik Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski ma za sobą wyjątkowy rok, w którym wywalczył największe laury, w tym upragnione trofeum Ligi Mistrzów. Jego osiągnięcia docenił włoski dziennik i nagrodził go mianem „Golden Player”. – Cieszę się z tego wyróżnienia. Miałem fantastyczny rok z Bayernem Monachium, a to jest nagroda za naszą pracę – powiedział „Lewy”.

Reprezentacja A

Niech najlepszym podsumowaniem ostatnich tygodni Piotra Zielińskiego w Neapolu będzie stwierdzenie: wrócił i ma się bardzo dobrze. Pomocnik reprezentacji Polski pokazuje w końcówce rundy jesiennej, dlaczego uważa się go za zawodnika o ponadprzeciętnym talencie technicznym i wysoce rozwiniętym zmyśle przewidywania boiskowych wydarzeń.

Reprezentacja A

Za nami losowanie par 1/16 finału Ligi Europy. Dynamo Kijów Tomasza Kędziory rywalizować będzie z Club Brugge, a SSC Napoli Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego o awans do kolejnej rundy zagra z Granadą CF. Poniżej przedstawiamy wyniki losowania. Pierwsze mecze zostały zaplanowane na 18 lutego, a rewanże na 25 lutego 2021 roku.

Reprezentacja A

W poniedziałek w szwajcarskim Nyonie odbyło się losowanie 1/8 finału rozgrywek Ligi Mistrzów. Przypomnijmy, że awanse do fazy pucharowej zanotowały cztery drużyny, w których występują Polacy. Jakie starcia czekają uczestników Champions League w lutym przyszłego roku? Poniżej przedstawiamy wyniki losowania.  

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności