Reprezentacja A

Coraz lepiej idzie Kamilowi Grosickiemu wykonywanie stałych fragmentów gry. W barwach Hull City po przerwie na mecze reprezentacji strzelił gola z rzutu wolnego, podobnie jak w ostatnim spotkaniu przed przyjazdem na kadrę. Jednak starcie z Wigan było dla skrzydłowego wyjątkowe również z innego powodu.

Reprezentacja A

Czołowi strzelcy Bundesligi, Robert Lewandowski oraz Timo Werner imponują formą strzelecką na początku nowego sezonu ligowego. Polak prowadzi w tabeli najskuteczniejszych zawodników, a tuż za nim znajduje się Niemiec. W klasyfikacji generalnej to jednak RB Lipsk jest wyżej w tabeli od Bayernu Monachium. W sobotę (godzina 18:30, transmisja w Eleven Sports 1) dojdzie zatem do starcia lidera z wiceliderem oraz... liderów z wiceliderami.

Reprezentacja A

Przerwa reprezentacyjna za nami, czas wracać na ligowe boiska! Kadrowicze Jerzego Brzęczka od piątku walczą o kolejne punkty w swoich klubach. W Niemczech, Rosji i w Anglii biało-czerwoni strzelali gole, a we Włoszech doszło do polskich meczów. Warto sprawdzić, jak spisywali się zawodnicy powołani na ostatnie zgrupowanie.

Reprezentacja A

Były uśmiechy i uściski, gratulacje i pochwały, czyli obrazki dalekie od rzeczywistości, jakie przyniosły wrześniowe wyniki reprezentacji Polski. Ale te zachowania dotyczyły wyłącznie młodych zawodników, którzy ze Słowenią i Austrią debiutowali. Sprawili również, że ewolucja kadry zaczyna nabierać realnych kształtów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności