Reprezentacja A

Reprezentacja Polski wyjazdowym meczem w Bolonii rozpocznie rywalizację w rozgrywkach Ligi Narodów. Spotkanie zostanie rozegrane 7 września o godzinie 20:45 na Stadio Renato DallAra. Informujemy, że sprzedaż biletów dla kibiców biało-czerwonych odbywać się będzie przez portal Łączy Nas Piłka.

Reprezentacja A

Jako piłkarz i trener dojrzewał w tym samym klubie – Rakowie Częstochowa. Niemal całą swoją karierę zawodniczą spędził biegając ,po polskich i austriackich boiskach. W Innsbrucku, który przez wiele lat był jego drugim domem, poznał przyszłych selekcjonerów reprezentacji Niemiec oraz Rosji. Pełnił funkcję kapitana w każdej drużynie, w której grał. Zapraszamy na alfabetyczne przedstawienie nowego selekcjonera polskiej reprezentacji – Jerzego Brzęczka.

Reprezentacja A

Jako zawodnik trzykrotnie cieszył się z tytułów mistrzowskich. Czterokrotnie wznosił też ręce w geście triumfu po zdobyciu bramki grając z orłem na piersi. Zaliczył kilkaset występów w austriackiej Bundeslidze, a karierę zawodniczą zakończył dopiero w swoim dwunastym klubie. Przedstawiamy najważniejsze liczby Jerzego Brzęczka jako piłkarza i trenera.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży