Reprezentacja A

Drugą część sezonu w Bundeslidze Bayern Monachium rozpoczął od pewnej wygranej z Herthą BSC w Berlinie. Mistrzowie Niemiec długo męczyli się, żeby sforsować defensywę gospodarzy, co udało się dopiero po zmianie stron. Wynik otworzył Thomas Mueller, podwyższył z rzutu karnego Robert Lewandowski, gola strzelił Thiago Alcantara, a rezultat na 4:0 ustalił Ivan Perisić.

Reprezentacja A

Jacek Góralski zakończył przygodę w Łudogorcu Razgrad i będzie reprezentował nowe barwy klubowe. „Góral” związał się umową z wicemistrzem Kazachstanu – Kairatem Ałmaty. Z nowym pracodawcą polski zawodnik podpisał kontrakt, który będzie obowiązywał przez trzy lata – oficjalnie poinformował kazachski zespół na swojej stronie internetowej.

Reprezentacja A

W tym roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Do akcji dołączył również Polski Związek Piłki Nożnej, który przekazał wyjątkowe zaproszenie! Do wylicytowania jest trening z reprezentacją Polski, dzień przed meczem biało-czerwonych z Rosją na PGE Narodowym w Warszawie.

Reprezentacja A

Nie wystarczyło prowadzenie różnicą dwóch goli piłkarzom Southampton w meczu z Wolverhampton. „Święci” po pierwszej połowie do szatni schodzili ze świetnymi humorami, ale najgorsze czekało ich po zmianie stron. „Wilki” odrobiły straty i wygrały na St. Mary’s Stadium 3:2. Jedną z bramek dla gospodarzy strzelił w pierwszej połowie Jan Bednarek.

Reprezentacja A

Najlepszy w swojej drużynie przeciwko Interowi, jeden z lepszych z Lazio Rzym, autor kluczowego podania z Sassuolo – Piotr Zieliński bierze na siebie ciężar odpowiedzialności za ofensywę Napoli. Pomocnik reprezentacji Polski wyrósł na centralną postać środka pola swojej drużyny, a nawet reżysera akcji groźnych dla przeciwników. Forma „Ziela” jest wprost odwrotnie proporcjonalna do dyspozycji „Azzurrich”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności