Reprezentacja A

Selekcjoner Adam Nawałka jest pierwszym trenerem w historii reprezentacji Polski, który wprowadził drużynę narodową i do mistrzostw Europy, i do finałów mistrzostw świata. Jest również drugim sportowcem, po Pawle Janasie, która zagrał na mundialu jako piłkarz i będzie na nim jako szkoleniowiec biało-czerwonych. Jakie umiejętności i cechy charakteru pozwoliły 60-letniemu dziś Nawałce dojść do miejsca, w którym się znalazł? Specjalnie dla Łączy nas piłka odpowiadają byli selekcjonerzy reprezentacji Polski – Jacek Gmoch, Andrzej Strejlau, Antoni Piechniczek i Paweł Janas.

Reprezentacja A

W kolejnym podsumowaniu weekendowych występów reprezentantów Polski Łukasz Wiśniowski i Michał Zachodny zajmą się przede wszystkim dobrymi występami biało-czerwonych we Włoszech. Dawid Kownacki strzelił debiutanckiego gola, kolejne trafienie zaliczył Karol Linetty. Natomiast nie zapominamy o innych kadrowiczach Adama Nawałki i dyskutujemy m.in. o Kamilu Gliku, Macieju Rybusie i zawodnikach z Ekstraklasy.

Reprezentacja A

W poniedziałek urodziny obchodzi selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla was pytania, które dotyczą zarówno jego kariery piłkarskiej, jak i trenerskiej. Weź udział w naszym quizie i sprawdź swoją wiedzę o szkoleniowcu naszej drużyny narodowej.

Reprezentacja A

Dzisiaj 60. urodziny obchodzi selekcjoner reprezentacji Polski Adam Nawałka. Z tej okazji Zbigniew Boniek, Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, przeanalizował mecz, w którym przed laty wystąpił razem z trenerem naszej drużyny narodowej. Miało to miejsce w 1979 roku w Chorzowie, gdy biało-czerwoni mierzyli się z Holendrami.

Reprezentacja A

Czas na podsumowanie piłkarskiej niedzieli w wykonaniu reprezentantów Polski. Klasyk w LOTTO Ekstraklasie dla Legii Warszawa! Był to szczególny mecz zwłaszcza dla Krzysztofa Mączyńskiego. Wychował się w Wiśle Kraków i grał w niej przez 11 sezonów. Latem przeszedł na Łazienkowską i teraz chce wygrywać dla tego zespołu, co się w niedzielę udało. Co wydarzyło się jeszcze? Sprawdź nasz raport kadrowicza!

Reprezentacja A

Za nami piłkarska sobota z udziałem reprezentantów Polski. Na polskich i europejskich boiskach pojawiło się 11 kadrowiczów selekcjonera Adama Nawałki. Najwięcej powodów do optymizmu ma Karol Linetty, który rozegrał pełne 90 minut i strzelił gola w wygranym 5:0 meczu Serie A z Crotone. Warto wspomnieć, że trafienie w tym spotkaniu zaliczył również kapitan reprezentacji Polski do lat 21 – Dawid Kownacki.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży