Reprezentacja A

– Jesteśmy zadowoleni z tego, co osiągnęliśmy. Wygraliśmy pewnie naszą grupę, która wcale nie była taka łatwa. Dało się to zauważyć w niektórych spotkaniach. Cieszymy się z osiągniętego wyniku, a w dwóch ostatnich spotkaniach na pewno pokazaliśmy, że potrafimy grać w piłkę – zaznaczył po spotkaniu ze Słowenią pomocnik reprezentacji Polski Piotr Zieliński.

Reprezentacja A

– Ciężko pracowałem, by dostawać szanse od trenera Jerzego Brzęczka i mieć okazje je wykorzystać. Każdego dnia staram się podwyższać swój poziom, by być w jak najlepszej formie. W ostatnich spotkaniach wyglądało to bardzo dobrze. To dla mnie piękne chwile i mam się z czego cieszyć, ale nadal będę walczył o swoje, nie zadowalając się tym, co już jest – powiedział po starciu ze Słowenią zdobywca pierwszej bramki dla Polski Sebastian Szymański.

Reprezentacja A

– Od kiedy zacząłem grać w piłkę, zawsze moim marzeniem była gra w pierwszej reprezentacji Polski. Gdy to się spełniło, nawet nie wiem, co powiedzieć. Jestem w wielkiej euforii, ogromnie szczęśliwy, że osiągnąłem kolejny cel – powiedział po meczu ze Słowenią Kamil Jóźwiak, który po raz pierwszy zagrał w seniorskim zespole narodowym.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski udanie zakończyła eliminacje EURO 2020. W ostatnim spotkaniu biało-czerwoni pokonali Słowenię 3:2 po bramkach Sebastiana Szymańskiego, Roberta Lewandowskiego i Jacka Góralskiego. – Jest wiele pozytywnych rzeczy po tych eliminacjach. Awansowaliśmy na turniej, wypełniliśmy swoje zadanie. Teraz przed nami odpoczynek, a potem ciężka praca – powiedział po meczu selekcjoner Jerzy Brzęczek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności