Reprezentacja A

Chociaż kolejny mecz reprezentacji Polski oznaczał jeszcze więcej goli Roberta Lewandowskiego – z Rumunią ustrzelił hat-tricka, ma już jedenaście trafień w eliminacjach MŚ – to najpiękniejszym elementem zwycięstwa biało-czerwonych były podania. Zwłaszcza te od Krzysztofa Mączyńskiego oraz Piotra Zielińskiego, które pozwoliły rozbić bardzo defensywnie grających rywali.

Reprezentacja A

- Cały czas jest trudno, każdy chce z nami wygrać. Nie jest tak jak kiedyś, że mecz z Polską nie był niczym wielkim. Teraz każdy się na nas przygotowuje inaczej. Wiemy to – mówił Michał Pazdan po wygranym 3:1 meczu z Rumunią. Polacy są na pierwszym miejscu grupy E w eliminacjach MŚ 2018.

Reprezentacja A

- Jestem bardzo dumny, że rozegrałem swój 50. mecz w kadrze i że przypadł na tak dobre, wygrane spotkanie. Dziś na trybunach była cała moja rodzina, więc wszyscy na pewno się bardzo wzruszyli – powiedział Kamil Grosicki po zwycięstwie Polski nad Rumunią (3:1).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży