Reprezentacja A

Trener reprezentacji Litwy Edgaras Jankauskas przedstawił kadrę swojego zespołu na towarzyskie spotkanie z Polską, które odbędzie się 12 czerwca o godzinie 18:00 na PGE Narodowym w Warszawie. Litwinów czekają także mecze w ramach Pucharu Bałtyckiego – zagrają z Estonią (30 maja) i Łotwą (5 czerwca). Zanim podopieczni Edgaras Jankauskas przyjadą do Warszawy, zagrają jeszcze spotkanie z Iranem (8 czerwca).

Reprezentacja A

Sezon 2017/2018 w LOTTO Ekstraklasie dobiegł końca, a w poniedziałek odbyła się oficjalna gala, podczas której przyznawano najważniejsze nagrody indywidualne za dokonania na ligowych boiskach. Spośród powołanych przez selekcjonera na Adama Nawałkę na zgrupowania w Juracie i Arłamowie, zostało wyróżnionych dwóch piłkarzy Górnika Zabrze. „Odkryciem Roku” nominowano Szymona Żurkowskiego, a w kategorii „Pomocnik Sezonu” wybrano Rafała Kurzawę. Serdecznie gratulujemy!

Reprezentacja A

– To miejsce w dalszym ciągu jest bardzo energetyczne. Przyjechaliśmy tu po raz kolejny z ogromną przyjemnością. Oby wszystko dało tak pozytywny efekt, jak na mistrzostwach Europy we Francji – powiedział na konferencji prasowej otwierającej zgrupowanie reprezentacji Polski w Juracie selekcjoner Adam Nawałka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży