Reprezentacja A

Arkadiusz Milik strzelił gola na wagę remisu w meczu Ligi Narodów z Portugalią (1:1). – Szkoda, że nie odnieśliśmy zwycięstwa, bo rozegraliśmy dobre spotkanie i byliśmy tego blisko. Remis też jednak trzeba szanować i się z niego cieszyć. W końcu mierzyliśmy się z jednym z najlepszych zespołów na świecie i to na jego terenie – powiedział 24-letni napastnik.

Reprezentacja A

– Na pewno to było dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Pokazaliśmy świadomość momentu w jakim jesteśmy, ale też pracy, jaką wykonaliśmy w trzy ostatnie miesiące. Dzisiaj przegrywaliśmy, ale nie straciliśmy pewności siebie, zremisowaliśmy i to dla nas pozytywna wartość – powiedział Jerzy Brzęczek, selekcjoner reprezentacji Polski po remisie 1:1 z Portugalią w wyjazdowym, ostatnim meczu Ligi Narodów.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski o godzinie 20:45 zagra w Guimarães z Portugalią w ostatnim meczu Ligi Narodów. Mogłoby się wydawać, że to spotkanie o nic, ponieważ drużyna Fernando Santosa już wygrała naszą grupę, a biało-czerwoni spadają z pierwszej dywizji, ale dla Polaków będzie to bardzo ważny test. – Chcemy się w końcu przełamać i sprawić, aby kibice znowu w nas uwierzyli. To bardzo istotne, ponieważ już w marcu zaczynają się eliminacje mistrzostw Europy – mówi napastnik Arkadiusz Milik.

Reprezentacja A

– Silni znajdą drogę do sukcesu, a słabi będą się tłumaczyć. Dlatego nie ma co narzekać. Starajmy się jak najlepiej wypaść w jutrzejszym spotkaniu – mówi przed naszą kamerą na stadionie w Guimarães prezes PZPN Zbigniew Boniek. Zobaczcie specjalne wydanie „Studia z Kadry”, nagrane w trakcie ostatniego treningu drużyny Jerzego Brzęczka przed meczem z Portugalią w ramach Ligi Narodów. 

Reprezentacja A

Arkadiusz Milik może zastąpić w ataku we wtorkowym meczu z Portugalią kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego. – Jestem napastnikiem i to oczywiste, że najlepiej czuję się jako „dziewiątka”, ponieważ mam wyuczone schematy z gry na tej pozycji w klubie. Być może tak ustawiony będę również we wtorkowym meczu. Zrobię wszystko, by jak najlepiej wypaść z Portugalią i chciałbym, żebyśmy mieli powody do radości – powiedział Arkadiusz Milik na konferencji prasowej reprezentacji Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży