Reprezentacja A

Marcin Kamiński wywalczył miejsce w podstawowym składzie VfB Stuttgart i coraz pewniej poczyna sobie w Bundeslidze. – Jesienią był drugim najlepszym Polakiem w niemieckich rozgrywkach po Robercie Lewandowskim. Wierzę, że wiosną zaprezentuje się jeszcze lepiej i pojedzie z kadrą na mistrzostwa świata – uważa Stefan Majewski, były reprezentant Polski i zawodnik m.in. 1. FC Kaiserslautern oraz Arminii Bielefeld, a obecnie dyrektor sportowy Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Reprezentacja A

Jak co poniedziałek zapraszamy do studia „Łączy Nas Piłka” na program #PoLidze, w którym podsumowujemy weekend w wykonaniu reprezentantów Polski. W sobotę i niedzielę grali m.in. Kamil Glik, Łukasz Piszczek, Grzegorz Krychowiak i także inni kandydaci do wyjazdu na czerwcowe mistrzostwa świata w Rosji. Jak się spisali? Na Facebooku „Łączy Nas Piłka” odpowiadają Kuba Polkowski i Michał Zachodny.

Reprezentacja A

Po niespełna czterech tygodniach swoje rozgrywki wznowiła Bundesligi. W niedzielę o godzinie 18:00 na Signal Iduna Park dojdzie do konfrontacji Borussii Dortmund z Wolfsburgiem. O ile kibice mogą liczyć na występ Łukasza Piszczka, który wyleczył już kontuzję, o tyle na pewno nie zobaczymy Jakuba Błaszczykowskiego, nadal narzekającego na uraz.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży