Reprezentacja A

Polski Związek Piłki Nożnej i firma Nike, oficjalny dostawca sprzętu sportowego dla reprezentacji Polski, 21 marca 2018 roku zaprezentowały we Wrocławiu nowe stroje drużyny narodowej. To w nich właśnie podopieczni selekcjonera Adama Nawałki zagrają na mistrzostwach świata w Rosji! Trzeba przyznać, że galowe koszulki prezentują się naprawdę świetnie!

Reprezentacja A

Przed meczami z Nigerią (23.03 we Wrocławiu, godz. 20.45) i Koreą Południową (27.03 w Chorzowie, godz. 20.45) na konferencji prasowej reprezentacji Polski jednym z tematów głównych była kwestia doboru ustawienia i taktyki. – Grałem w klubie w tym ustawieniu i to wyłącznie powiększa nasze możliwości w trakcie meczów – powiedział Thiago Cionek.

Reprezentacja A

Na środowej konferencji prasowej reprezentacji Polski Wojciech Szczęsny odniósł się do powołania Bartosza Białkowskiego na mecze z Nigerią (23.03 we Wrocławiu, godz. 20.45) i Koreą Południową (27.03 w Chorzowie, godz. 20.45). – Miałem okazję grać z nim w reprezentacjach młodzieżowych i ucieszyłem się, że wrócił. Gra może na niższym poziomie w Anglii, ale spisuje się bardzo dobrze i zasłużył na powołanie – powiedział golkiper Juventusu Turyn.

Reprezentacja A

Dziś warto obejrzeć materiał do samego końca. Thiago Cionek opowie wam o tym co go najbardziej fascynuje w historii Polski. To znakomita lekcja dla wszystkich, którzy identyfikują się z naszymi symbolami narodowymi. Często żartujemy, mówimy o rzeczach lekkich i przyjemnych, ale dziś czas na chwilę refleksji. Ale, żeby nie było tak smutno to na początek historia ślubnego prezentu, który Grzesiek Krychowiak sprezentował Wojtkowi Szczęsnemu.

Reprezentacja A

Warto wrócić do listopadowych spotkań reprezentacji Polski z Urugwajem (0:0) i Meksykiem (0:1). Na boisku drużyna biegała ustawiona zupełnie inaczej, z boku kierował nią jak zwykle Adam Nawałka, ale Robert Lewandowski na wszystko patrzył z wysokości trybun. I w zasadzie wokół ówczesnej nieobecności kapitana oraz najskuteczniejszego napastnika krąży pytanie o dalsze testowanie systemu z trójką środkowych obrońców. Pierwsze spotkanie kadry w 2018 roku już w piątek z Nigerią (godz. 20.45 we Wrocławiu), następne we wtorek z Koreą Południową (godz. 20.45 w Chorzowie).

Reprezentacja A

Na wtorkowej konferencji prasowej Łukasz Fabiański i Łukasz Piszczek dzielili się swoimi wrażeniami z pierwszego zgrupowania w 2018 roku. – Mecz z Nigerią to dobry sprawdzian, by się zmierzyć i przygotować nas do mistrzostw świata – mówił golkiper reprezentacji Polski. Spotkanie we Wrocławiu odbędzie się w piątek (godz. 20.45), a następnie z Koreą Południową biało-czerwoni zagrają we wtorek w Chorzowie (godz. 20.45).

Reprezentacja A

– Jak gram mało to źle, jak nie gram w ogóle to źle – z uśmiechem odpowiadał Robert Lewandowski, gdy zapytano go o mniejszy niż zwykle udział w meczach Bayernu Monachium. – Wszystko to było w planach, ten początek roku i do tego zgrupowania miałem grać w mniejszym wymiarze czasowym. Dzięki temu będę mógł utrzymać formę dłużej – zapewniał kapitan reprezentacji Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży