Reprezentacja młodzieżowa U-20

Tymoteusz Puchacz miał duży wkład w zwycięstwo reprezentacji Polski U-20 ze Szwajcarią w ramach Turnieju Ośmiu Narodów: zaliczył dwie asysty przy golach na 3:0 i 4:1. – Dostawałem mnóstwo piłek, a że miałem dużo miejsca na lewej stronie mogłem zrobić z tego użytek – powiedział skrzydłowy polskiej kadry.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Wynik 5:1 na poziomie międzynarodowym to duża sprawa. Chciałbym pogratulować moim piłkarzom konsekwencji i gry do przodu. Wykorzystaliśmy atuty, o których rozmawialiśmy w przerwie – powiedział trener reprezentacji Polski do lat 20 Jacek Magiera po meczu ze Szwajcarią.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Efektowna gra reprezentacji Polski U-20 w drugiej połowie meczu ze Szwajcarią w ramach rozgrywek Turnieju Ośmiu Narodów przyniosła drużynie Jacka Magiery cztery gole po składnych, efektownych akcjach. Przed przerwą Polacy zdobyli jedną bramkę i ostatecznie wysoko pokonali swoich rówieśników ze Szwajcarii. Ozdobą spotkania było trafienie Jakuba Bednarczyk, pieczętujące efektowną wygraną biało-czerwonych (5:1).

Reprezentacja A

19 listopada o godzinie 20:45 reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz na PGE Narodowym w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Słowenia. W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

16 listopada o godzinie 20:45 (21:45 czasu lokalnego w Jerozolimie) reprezentacja Polski rozegra kolejny mecz w kwalifikacjach EURO 2020, a rywalem biało-czerwonych będzie Izrael.  W załączniku przedstawiamy Asystenta Kibica na to spotkanie, w którym można znaleźć wszelkie niezbędne informacje, które pomogą Wam sprawnie dojechać na stadion, komfortowo wejść na trybuny i szybko znaleźć swoje miejsce. Zachęcamy do korzystania!

Reprezentacja A

Nowy „kamerzysta i montażysta” do vlogów z kadry? Zobaczcie sami, który z piłkarzy – sam prywatnie mocno wkręcony w nagrywanie i montaż wideo – jest mocno zainteresowany, by przejąć od nas sprzęt i przy okazji najbliższego meczu z Izraelem… zdjąć z nas trochę obowiązków. Ponadto, jak zawsze: sporo szyderki, w której uczestniczyli m.in. Lewandowski, Szczęsny i Krychowiak, zbierający minuty Arek Reca i Krzysiek Piątek z pobudką dla Przemka Frankowskiego. Krótko mówiąc: przed Wami materiał „od kuchni” z pierwszych dni zgrupowania reprezentacji, kończącego udane eliminacje do UEFA EURO 2020. Odpalajcie!

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Reprezentacja U-20 spotkała się w tym sezonie po raz trzeci. Selekcjoner Jacek Magiera dokonuje szerokiego przeglądu kadr – w sumie do tej pory powołał 39 piłkarzy. W kadrze na mecz Turnieju Ośmiu Narodów ze Szwajcarią (14 listopada, godz. 16:00, Chojnice, transmisja TVP Sport) i towarzyskie spotkanie z Norwegią (18 listopada, godz. 17:00, Bytów) jest aż dziewięciu potencjalnych debiutantów.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności