Reprezentacja A

Piątek był ostatnim pełnym dniem spędzonym w Juracie z naszymi kadrowiczami. Mieliśmy emocjonujący finał w siatkonogę, a także grę kontrolną. Biało-czerwoni wysoko wygrali 6:0 z KP Starogard Gdański, a bramki zdobyli Grzegorz Krychowiak, Arkadiusz Milik z rzutu karnego, hat-tricka zanotował Łukasz Teodorczyk i padło jedno trafienie samobójcze. Doszło również do spotkania po latach – Marcin Kamiński zobaczył się z kolegą, z którym niegdyś występował w młodzieżowych kadrach. Zapraszamy do oglądania!  

Reprezentacja A

Ruszamy z kolejnym quizem o naszych kadrowiczach, a jego bohaterem jest Arkadiusz Milik. Specjalnie dla was przygotowaliśmy dla was jedenaście pytań o napastniku reprezentacji Polski. Dotyczą one piłki klubowej, narodowej, ale również wybiegają poza świat futbolu.

Reprezentacja kobieca A

Piłkarki Olympique Lyon trzeci raz z rzędu wygrały Ligę Mistrzyń. Na stadionie Dynama w Kijowie po 90 minutach był remis 0:0. W dogrywce prowadzenie objął Wolfsburg, ale chwilę później za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciała Alexandra Popp. Osłabione Wilczyce w pięć minut straciły trzy gole i ostatecznie przegrały 1:4. Ewa Pajor rozegrała całe spotkanie. Biegała, walczyła, ale była bezradna w starciach z potężnie zbudowanymi francuskimi obrończyniami. - Czuję niedosyt, jest mi przykro - powiedziała po meczu w rozmowie z Łączy Nas Piłka reprezentantka Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży