Reprezentacja A

Bayern Monachium w kapitalnym stylu rozgromił u siebie 5:0 turecki Besiktas i właściwie może myśleć już o ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Świetne zawody rozegrał Robert Lewandowski, który ustrzelił dublet i awansował w klasyfikacji strzelców wszechczasów. – Mamy komfort kilku bramek w zanadrzu. Chcemy postawić kropkę nad i. Zależy nam, żeby na wyjeździe pokazać się z bardzo dobrej strony – powiedział „Lewy” w pomeczowej rozmowie z Canal+Sport.

Reprezentacja młodzieżowa U-21

Jakub Piotrowski pomimo gry w najsłabszym zespole Ekstraklasy należy do najlepszych dryblerów spośród środkowych pomocników, wyróżnia się techniką oraz inteligencją gry. – Dużo widzi, podejmuje właściwe wybory we właściwym czasie. To się ma, albo nie – mówi Czesław Michniewicz, selekcjoner kadry do lat 21. – Mam więcej odwagi i pewności siebie – dodaje zawodnik Pogoni Szczecin.

Reprezentacja A

Informujemy, że uruchomiono sprzedaż biletów na towarzyski mecz reprezentacji Polski z Nigerią, który zostanie rozegrany 23 marca o godzinie 20:45 na Stadionie Wrocław. W pierwszej fazie nabywania wejściówek wymagane jest posiadanie Karty Kibica. Od 27 lutego ruszy otwarta sprzedaż dla wszystkich kibiców biało-czerwonych.

Reprezentacja A

Bayern Monachium tytuł mistrza Niemiec właściwie ma już zapewniony, bo chyba nikt nie wierzy w to, że Bawarczycy zdołają roztrwonić tak ogromną przewagę w Bundeslidze. Teraz Bayern ostrzy zęby na zwycięstwo w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Jego kolejnym rywalem będzie turecki Besiktas, który podejmą na Allianz Arena. – Chcemy wygrać wszystko w tym sezonie. Nie będzie żadną sensacją, jeśli Bayern zwycięży w Champions League – powiedział Robert Lewandowski cytowany przez Kickera.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży