Reprezentacja młodzieżowa U-21

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że pierwszy mecz kwalifikacji mistrzostw Europy UEFA EURO U-21 2021 na własnym terenie reprezentacja Polski do lat 21 rozegra na Stadionie Miejskim w Białymstoku. Drużyna Czesława Michniewicza zmierzy się w nim z Estonią.

Reprezentacja młodzieżowa U-17

W dniach 6-10 września w Warszawie, Sulejówku oraz Ząbkach rozegrana zostanie kolejna edycja Pucharu Syrenki. Oprócz reprezentacji Polski do lat 17, wezmą w niej udział zespoły Gruzji, Finlandii, Anglii, Norwegii, Szwajcarii, Rumunii oraz Austrii. Poznaliśmy już terminarz rozgrywek, który można znaleźć w załączniku poniżej.

Reprezentacja A

Rok temu Damian Kądzior opuścił Górnik Zabrze w poszukiwaniu nowych wyzwań, z myślą o sukcesach. I już po pierwszym sezonie gry dla Dinama może z czystym sumieniem przyznać, że warto było przeprowadzić się do Zagrzebia. 27-latek wychodzi właśnie naprzeciw swoim marzeniom. Ma już w kolekcji mistrzostwo oraz Superpuchar Chorwacji i na tym zapewne nie będzie chciał poprzestać.

Reprezentacja Piłki Plażowej

Reprezentacja Polski w beach soccerze odniosła drugie zwycięstwo w kwalifikacjach mistrzostw świata. Drużyna Marcina Stanisławskiego pokonała Kazachstan 3:2. Wcześniej Polacy okazali się lepsi od Czechów, wygrywając w takim samym stosunku. W ostatnim, poniedziałkowym meczu tej fazy kwalifikacji nasi kadrowicze zmierzą się z Włochami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności