Reprezentacja A

W piątek 21 września wystartowała sprzedaż wejściówek na mecz reprezentacji Polski z Włochami w trzecim meczu rozgrywek Ligi Narodów. Biało-czerwoni Włochów podejmą 14 października o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Pierwsza faza nabywania biletów przeznaczona jest dla posiadaczy Kart Kibica i potrwa ona do poniedziałku 24 września. Po upływie tego terminu Karta Kibica nie będzie już ona wymagana.

Reprezentacja A

Od pierwszego meczu sezonu Krzysztof Piątek znajduje się w wyśmienitej formie. Polak po przenosinach do Genoa CFC strzela jak na zawołanie, a w niedzielę będzie miał okazję znów postraszyć bramkarza rywali. Transmisję spotkania z Lazio Rzym można obejrzeć w Eleven Sports 2. A gdzie zobaczyć inne mecze z udziałem biało-czerwonych?

Reprezentacja A

Przed nami kolejny ligowy weekend w wykonaniu biało-czerwonych. Trudne mecze w Premier League czekają Jana Bednarka i Łukasza Fabiańskiego. Pierwszy z nich zmierzy się z Liverpoolem, drugi natomiast spróbuje zatrzymać Chelsea FC. Do Stuttgartu wraca natomiast wypożyczony do Fortuny Dusseldorf Marcin Kamiński. Sprawdź, z kim w weekend zmierzą się reprezentanci Polski.

Reprezentacja A

W czwartek uruchomiono sprzedaż biletów na mecz reprezentacji Polski z Portugalią w ramach rozgrywek Ligi Narodów. Spotkanie odbędzie się 11 października o godzinie 20:45 na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Pierwsza faza sprzedaży wejściówek przeznaczona jest dla posiadaczy Kart Kibica i potrwa ona do niedzieli 23 września. Dzień później Karta Kibica nie będzie już wymagana i bilety będą mogli nabywać wszyscy kibice biało-czerwonych.

Reprezentacja A

Reprezentacja Polski w najnowszym rankingu FIFA nie zmieniła swojej pozycji i nadal zajmuje 18. miejsce. Na pierwszej lokacie znajduje się Belgia razem z mistrzem świata – Francją. Na najniższym stopniu podium stoi Brazylia. Kolejne zestawienie przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej zostanie opublikowane 25 października.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży