Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Od początku spotkania staraliśmy się kontrolować przebieg gry. Zaczęliśmy bardzo spokojnie, chcieliśmy dominować na boisku. Każdy błąd, który został przez nas popełniany, zawodnicy szybko reagowali i naprawiali nieporozumienia. Dochodziliśmy do sytuacji strzeleckich i udało nam się dwukrotnie zdobyć bramkę. Zwycięstwo jest zasłużone – powiedział po wygranym meczu z Polską trener Kolumbijczyków Arturo Reyes.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

– Wygrał dziś zespół lepszy, bardziej konkretny. Ten, który stworzył sobie więcej sytuacji, oddał więcej strzałów, szybciej myślał i działał na boisku. Gratuluję Kolumbii, dla nas to lekcja, z której musimy wyciągnąć wnioski. Turniej się nie skończył, naszym celem pozostaje wyjście z grupy. Musimy pozbierać się mentalnie i jak najlepiej przygotować do kolejnego spotkania – powiedział po meczu z Kolumbią trener reprezentacji Polski do lat 20 Jacek Magiera.

Reprezentacja młodzieżowa U-20

Już sam fakt, że Diego Laineza porównuje się z Leo Messim wiele mówi o skali talentu młodego Meksykanina, który powinien być jedną z gwiazd Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019. Nikt bez powodu nie wykłada na stół 14 milionów euro, a za tyle kupił błyskotliwego piłkarza Real Betis Sewilla. Ma za sobą pierwsze półrocze pobytu w Europie i już zdążył pokazać się z dobrej strony. A ze słynnym Argentyńczykiem łączy go więcej niż się z pozoru wydaje.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności