Reprezentacja młodzieżowa U-21

W swoim kolejnym domowym meczu eliminacji Mistrzostw Europy 2021 w kategorii U-21 prowadzona przez Czesława Michniewicza reprezentacja Polski zagra z Serbią (15.10, godz. 18). Miejscem tego wydarzenia będzie stadion miejski przy al. marsz. Józefa Piłsudskiego 138 w Łodzi. Znane są już ceny biletów na to spotkanie.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Udany debiut w roli selekcjonera zaliczył Dariusz Gęsior, którego kadra do lat 16 pokonała w Szczecinku Turcję po golu George’a Chmiela. Drugie spotkanie z tymi rywalami już w czwartek, o godz. 16, również do obejrzenia na kanale „Łączy Nas Piłka”.

Reprezentacja kobieca A

To był ciekawy tydzień dla naszych dwóch reprezentantek. Patrycja Balcerzak zadomowiła się nie tylko w niemieckim Sand, ale i na nowej pozycji na boisku. Od tego sezonu gra bowiem na… prawej obronie i, jak mówią jej trenerzy i koleżanki, radzi sobie świetnie! Słodko-gorzki był natomiast pierwszy mecz Emilii Zdunek w barwach hiszpańskiej Sevilli. Dlaczego? Już tłumaczymy!

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Z nowym trenerem i w nowej kategorii wiekowej – tak swój kolejny etap w przygodzie z młodzieżową reprezentacją Polski rozpoczną piłkarze urodzeni w 2004 roku. Po udanym zakończeniu poprzedniego sezonu już pod wodzą Dariusza Gęsiora będą chcieli zacząć dobrymi występami w dwumeczu z Turcją. Pierwsza z transmisji spotkań na kanale „Łaczy Nas Piłka” już we wtorek o godz. 16.

Reprezentacja Fustalu

Gol bramkarza i awans Polaków do półfinału mistrzostw Europy? Takie rzeczy dzieją się na futsalowych arenach! Nasza kadra do lat 19 świetnia spisała się podczas EURO w Rydze, a gol zdobyty przez golkipera Krzysztofa Iwanka obiegł cały świat. Specjalnie dla nas bohater Polaków tłumaczy, skąd u niego taka chęć do ofensywnej gry. Ponadto w magazynie Łączy Nas Futsal najciekawsze wydarzenia pierwszej kolejki Futsal Ekstraklasy i kulisy meczu o Superpuchar Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności