Reprezentacja A

– Zmiana klubu podyktowana była potrzebą dostarczenia nowego impulsu, nowego bodźca do dalszego rozwoju.  Z Łudogorcem dwukrotnie sięgnąłem po mistrzostwo Bułgarii, zdobyliśmy też dwa Superpuchary i trzykrotnie kwalifikowaliśmy się do fazy grupowej Ligi Europy. Uznałem, że nadszedł czas na nowe wyzwania, a z tym wiązała się zmiana otoczenia – tłumaczy główne powody do Kairatu Ałmaty pomocnik reprezentacji Polski, Jacek Góralski.

Reprezentacja kobieca U-17

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 17 kobiet Marcin Kasprowicz powołał dwadzieścia dwie zawodniczki na turniej towarzyski w hiszpańskim San Pedro del Pinatar, który odbędzie się w dniach 11-15 lutego. Biało-czerwone w fazie grupowej zmierzą się ze Szkocją (11.02, godz. 16:00) i Szwecją (12.02, godz. 16:00).

Reprezentacja A

Chociaż Kamil Grosicki nie rozpoczął spotkania z Chelsea w Pucharze Anglii od pierwszej minuty, to i tak zdołał zaprezentować się z bardzo dobrej strony. Jego Hull City nie zdołało powstrzymać rywala z wyższej ligi, lecz reprezentant Polski strzelił jedynego gola, który dał nadzieję drużynie w końcówce spotkania. Zapraszamy na lekturę weekendowego raportu kadrowicza.

Reprezentacja młodzieżowa U-16

Michał Litwa z Wisły Kraków został powołany do reprezentacji Polski do lat 16 na towarzyski turniej w Izraelu (biało-czerwoni zagrają z Gruzją, Białorusią i Izraelem). Litwa zastąpi Iwo Kaczmarskiego z Korony Kielce, który weźmie udział w zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 17, która uda się na turniej do hiszpańskiej La Mangi (podopieczni trenera Marcina Dorny zagrają z Gruzją, Norwegią i Chorwacją).

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności