Puchar Polski kobiet

Dzisiaj we Włocławku świeżo upieczone mistrzynie Polski staną przed szansą sięgnięcia po szósty Puchar kraju w historii I czwarty z rzędu, a także będą miały okazję ustrzelić trzeci dublet. Rywalem Medyczek będzie Górnik Łęczna, który wystąpi w finale po raz drugi. Przypomnijmy, że obie drużyny spotkały się w zeszłorocznym finale Pucharu Polski, który odbył się w Gdyni, a koninianki zdeklasowały rywalki aż 5:0. Transmisję z finału Pucharu Polski kobiet przeprowadzi Polsat Sport.

Puchar Polski kobiet

W sobotę rozegrano zaległy mecz 1/8 finału Pucharu Polski kobiet. W Lublinie pierwszoligowy Widok podejmował wicelidera Ekstraligi, Górnika Łęczna. Przyjezdne po pierwszym kwadransie prowadziły już trzema bramkami i było wiadomo, kto uzyska awans do ćwierćfinału. Górniczki ani na moment nie straciły panowania nad przebiegiem spotkania, strzelając lubliniankom aż trzynaście goli i dając srogą lekcję futbolu mniej doświadczonym koleżankom zza miedzy.

Puchar Polski kobiet

Czas na 1/8 finału Pucharu Polski kobiet. Czekają nas derby Dolnego Śląska, a także wiele spotkań, w których niżej notowane zespoły chcą udowodnić faworytom, że również potrafią grać w piłkę. W końcu Puchar Polski to turniej tysiąca drużyn i każdy ma w nim szansę na zwycięstwo. Szykują się wielkie emocje!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności