Puchar Polski kobiet

W sobotę rozegrano zaległy mecz 1/8 finału Pucharu Polski kobiet. W Lublinie pierwszoligowy Widok podejmował wicelidera Ekstraligi, Górnika Łęczna. Przyjezdne po pierwszym kwadransie prowadziły już trzema bramkami i było wiadomo, kto uzyska awans do ćwierćfinału. Górniczki ani na moment nie straciły panowania nad przebiegiem spotkania, strzelając lubliniankom aż trzynaście goli i dając srogą lekcję futbolu mniej doświadczonym koleżankom zza miedzy.

Puchar Polski kobiet

Czas na 1/8 finału Pucharu Polski kobiet. Czekają nas derby Dolnego Śląska, a także wiele spotkań, w których niżej notowane zespoły chcą udowodnić faworytom, że również potrafią grać w piłkę. W końcu Puchar Polski to turniej tysiąca drużyn i każdy ma w nim szansę na zwycięstwo. Szykują się wielkie emocje!

Puchar Polski kobiet

O 15:00 na Stadionie miejskim w Gdyni rozpocznie się wielki finał 31. edycji Pucharu Polski kobiet. Zapraszamy na transmisję z tego spotkania, którą od 14:45 przeprowadzimy na kanale YouTube Łączy Nas Piłka. Zachęcamy do śledzenia rywalizacji o trofeum, którego bronić będą piłkarki Medyka Konin. Mistrzynie Polski już po raz jedenasty wystąpią w meczu finałowym. Dla Górnika Łęczna jest to absolutny debiut i szansa na pierwszy puchar. Emocji na pewno nie zabraknie!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności