Totolotek Puchar Polski

Igor Sapała zaliczył efektowne trafienie w Elblągu w meczu 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski, w którym Raków Częstochowa pokonał 4:0 Olimpię. Było to drugie trafienie pomocnika w tym sezonie. – Tak zdobyta bramka daje kopniaka i więcej pewności siebie. Cieszę się, że strzeliłem ładnego gola, a jeszcze bardziej cieszę się, że wygraliśmy w dobrym stylu i gramy dalej – powiedział Sapała.

Totolotek Puchar Polski

– Dziś dla nas najważniejsze jest to, że wykonaliśmy postawione przed nami zadanie i pewnie awansowaliśmy do kolejnej fazy Totolotek Pucharu Polski. Pokazaliśmy, że jesteśmy gotowi do rywalizacji na dwóch frontach i na każdym chcemy wygrywać – powiedział po wygranym 4:0 meczu z Pogonią Siedlce zdobywca dwóch bramek dla Piasta Gliwice Patryk Tuszyński.

Totolotek Puchar Polski

Piast Gliwice w bolesny sposób zakończył przygodę Pogoni Siedlce w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski (4:0). Drugoligowiec poniósł porażkę przed własną publicznością, choć momentami napsuł krwi mistrzom kraju i mógł pokusić się o trafienie honorowe. – Były nerwowe sytuacje, gdy prowadziliśmy różnicą dwóch goli, a Pogoń miała swoje sytuacje. Odpowiedzieliśmy kolejnymi bramkami i zamknęliśmy mecz – powiedział szkoleniowiec gości Waldemar Fornalik.

Totolotek Puchar Polski

Raków Częstochowa pokazał w starciu z Olimpią Elbląg jak powinien prezentować się zespół z ekstraklasy rywalizujący z zespołem z niższej ligi. Drużyna Marka Papszuna była konsekwentna, skuteczna i szybko strzeliła pierwszego gola, przez co mogła kontrolować spotkanie. Goście oddali cztery celne strzały i wszystkie zakończyły się bramkami.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności