FORTUNA Puchar Polski

Za nami pierwsza tura spotkań w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski! W rozegranych w piątek i sobotę meczach grał między innymi lider i wicelider PKO Ekstraklasy. Co działo się na sześciu stadionach? I czy doszło na tym etapie do niespodzianek? Zapraszamy do oglądania skrótów z sześciu spotkań 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski.

FORTUNA Puchar Polski

W związku z przekazaną przez klub Wisła Płock informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u zawodników klubu, mecz 1/16 Fortuna Pucharu Polski między drużynami Wisła Płock – Pogoń Szczecin, zaplanowany na 3 listopada 2020 r., został przełożony na termin późniejszy. Informacja o nowym terminie zawodów zostanie przekazana wkrótce.

FORTUNA Puchar Polski

Mecz 1/16 FORTUNA Pucharu Polski, w którym Znicz zmierzy się z Lechem Poznań, to dla II-ligowca powrót do wspomnień. Te dwa kluby łączy osoba Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji Polski w Zniczu zaczął pisać swoją piękną historię. Z Pruszkowa przeniósł się potem do „Kolejorza”, gdzie wypłynął na jeszcze szersze wody. – Już wtedy szedł jak burza – słyszymy.

FORTUNA Puchar Polski

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej informuje, iż w związku z przekazaną przez kluby Piast Gliwice oraz Lechia Gdańsk informacją o potwierdzonych przypadkach zakażenia wirusem SARS-CoV-2 u zawodników tych klubów, mecze 1/16 finału Pucharu Polski Stal Mielec – Piast Gliwice oraz Olimpia Grudziądz – Lechia Gdańsk, zaplanowane na 31 października 2020 roku, zostały odwołane.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności