FORTUNA Puchar Polski

Żarko Udovicić niespodziewanie wyszedł w podstawowym składzie Lechii Gdańsk na finałowe starcie Totolotek Pucharu Polski z Cracovią i to po akcji Serba biało-zieloni objęli prowadzenie. – Jestem dumny z drużyny, ale w drugiej połowie spadły na nas wszystkie możliwe plagi i nie wiedzieliśmy, co robić – ocenił pojedynek Udovicić.

FORTUNA Puchar Polski

Cracovia pierwszy raz w historii wywalczyła krajowy puchar. Po bardzo emocjonującym spotkaniu „Pasom” po dogrywce udało się pokonać Lechię Gdańsk, a decydujące trafienie zanotował Mateusz Wdowiak. – Spotkanie zaczęliśmy bardzo nerwowo i na początku zanotowaliśmy bardzo dużo strat. Rywal bardzo dobrze przygotował się do tego meczu i mieliśmy dużo trudności. Cieszę się jednak, że udało nam się wyjść z opresji – powiedział po meczu trener Cracovii Michał Probierz.

FORTUNA Puchar Polski

W emocjonującym finale Totolotek Pucharu Polski Cracovia pokonała 3:2 Lechię Gdańsk. Jednym z bohaterów spotkania był Mateusz Wdowiak, który w dogrywce zdobył decydującą bramkę. – Ten mecz to było istne szaleństwo. Tyle zwrotów akcji, ale na końcu to my wygraliśmy i zdobyliśmy pierwszy w historii klubu Puchar Polski – cieszył się 24–letni skrzydłowy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności