Totolotek Puchar Polski

Kamera Łączy Nas Piłka odwiedziła w Wejherowie byłego reprezentanta Polski – Marcina Burkhardta. W seniorskiej piłce rozegrał ponad 350 spotkań, w tym prawie 200 na poziomie Ekstraklasy i 10 w kadrze narodowej. My sprawdziliśmy, dlaczego znalazł się w Gryfie Wejherowo, czy czyta o sobie artykuły w Internecie oraz jakie ma plany na najbliższe lata? Przed wami drugi sezon „Pucharu w Polsce”. Zapraszamy!

Totolotek Puchar Polski

Marek Papszun dokonał kilku zmian w wyjściowym składzie Rakowa, który walczył o awans do kolejnej rundy Totolotek Pucharu Polski. Po raz pierwszy od dłuższego czasu zagrał Kamil Kościelny. Ale to Maciej Domański był największym wygranym pojedynku w Chojnicach. – Muszę powiedzieć, że zaskoczył mnie tym strzałem. Przecież przymierzył z ostrego kąta, a wyszła bardzo ładna bramka – powiedział Kościelny.

Totolotek Puchar Polski

24-letni Michał Helik w końcu dostał szansę od trenera Michała Probierza w meczu z Jagiellonią Białystok w pierwszej rundzie Totolotek Puchar Polski. Na oficjalny występ w drużynie „Pasów” obrońca urodzony w Chorzowie czekał prawie dwa miesiące. Kolejny może być już w derbach z Wisłą, bo przeciw „Jadze” nie zawiódł i dołożył swoją cegiełkę do wygranej 4:2.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności