FORTUNA Puchar Polski

Błękitni Stargard po zwycięstwie 2:0 (gole Mateusza Bochnaka) z Legionovią Legionowo awansowali do pierwszej rundy Pucharu Polski, w której zmierzą się z Wartą Poznań. W drugoligowym klubie wciąż pamiętają, gdy pięć lat temu byli o krok od awansu do finału i gry na Stadionie Narodowym. I nadal wierzą, że Błękitni kiedyś na nim wystąpią. W sobotę zrobili pierwszy krok w tym kierunku.

FORTUNA Puchar Polski

Wiele emocji dostarczył pierwszy mecz rundy wstępnej Pucharu Polski. Rezerwy Lecha Poznań wystąpiły w mocno… rezerwowym, by nie powiedzieć juniorskim składzie. Mimo tego jeszcze mocniej odmłodzony zespół sprawił sporą niespodziankę i pokonał Elanę Toruń. Gole strzelali zawodnicy urodzeni w 2003 i 2004 roku: Filip Wilak, Antoni Prałat i Norbert Pacławski.

FORTUNA Puchar Polski

W Totolotek Pucharze Polski ominął tylko jedno spotkanie, w PKO Ekstraklasie w większości meczów wychodził w pierwszym składzie. Lewy obrońca Cracovii stał się jej podstawowym młodzieżowcem, choć nie był to dla Kamila Pestki łatwy sezon. Najważniejsze było jednak zwieńczenie: zdobyte trofeum i miano najlepszego zawodnika finału.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności