Totolotek Puchar Polski

W których parach 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski faworyci są najłatwiejsi do wskazania i... dlaczego nie muszą to być dla nich łatwe starcia? Czy rezerwy Legii Warszawa dostały rywala, którego piłkarze Piotra Kobiereckiego chcieli? Ile lat temu ostatni raz Lechia Gdańsk grała u siebie w rozgrywkach pucharowych? Czy Błękitni powtórzą świetną przygodę sprzed czterech lat? Który mecz zapowiada się najciekawiej? Przedstawiamy pięć punktów przed starciami kolejnej rundy po losowaniu Totolotek Pucharu Polski.

Totolotek Puchar Polski

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że we wtorek, 5 listopada 2019 roku o godzinie 12:00 w siedzibie PZPN odbędzie się losowanie 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Transmisję z ceremonii przeprowadzi kanał YouTube Łączy nas piłka. Jednocześnie przypominamy przedstawicielom mediów, że oficjalną nazwą rozgrywek jest Totolotek Puchar Polski.

Totolotek Puchar Polski

Prezentujemy wszystkie gole, jakie padły w 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski! Oprócz wielu emocji, sensacyjnych rozstrzygnięć i pięknych bramek, przyjrzeliśmy się też ekipie Błękitnych Stargard, która jest jedną z rewelacji rozgrywek. Pomógł nam w tym kapitan Błękitnych, Wojciech Fadecki, który w barwach tego klubu grał również w sezonie 2014/15, w którym Błękitni Stargard dali się poznać całej piłkarskiej Polsce.

Totolotek Puchar Polski

Jak wyglądałaby najlepsza „11” Widzewa Łódź i Legii Warszawa z lat 90’? O której skończyło się wesele Grzegorza Szamotulskiego przed zdobyciem Superpucharu Polski z roku 1997? Kto napisał kontrakt Jacka Magiery z Widzewem Łódź w 2000 roku? Jak wyglądały te spotkania oczami Piotra Kędzierskiego oraz Tomasza Smokowskiego? Anegdoty, ciekawostki, kroniki, koszulki i historyczne pojedynki Widzewa Łódź i Legii Warszawa w latach 90 – to czeka na Was w najnowszym odcinku Pucharu Polski prosto z Łodzi!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności