Totolotek Puchar Polski

Jedną z trzech drużyn trzecioligowych rywalizujących jeszcze w Totolotek Pucharze Polski jest Rekord Bielsko-Biała. Ekipa trenera Piotra Jaroszka ma szczególny status. Piłkarze Rekordu walczą o historyczny wynik będąc nie tylko w cieniu innych klubów z Bielska-Białej, gdzie bogatą historię ma przecież Podbeskidzie czy BKS, ale również… w samym klubie, który kojarzony jest głównie z futsalem.

Totolotek Puchar Polski

Jedną z większych niespodzianek w I rundzie Totolotek Puchar Polski sprawili piłkarze Błękitnych Stargard, którzy wyeliminowali Wisłę Kraków. W kolejnym etapie ich przeciwnikiem będzie przedstawiciel Fortuna 1 ligi – Sandecja Nowy Sącz (początek meczu o godz. 13:00). – U siebie na boisku jesteśmy bardzo mocni. Dawno w Stargardzie nie przegraliśmy. Kto tutaj nie przyjeżdża, ma z nami ciężko – mówi napastnik stargardzian Wojciech Fadecki.

Totolotek Puchar Polski

Już we wczesne popołudnie we wtorek odbędzie się pięć spotkań drugiej rundy Totolotek Pucharu Polski i będzie to pierwsza okazja na sprawdzenie koncentracji przedstawicieli PKO Ekstraklasy. Jednak największe emocje czekają kibiców w środę, gdy starcie drużyn z różnych poziomów przywoła wiele wspomnień związanych z polskim klasykiem rywalizacji Widzewa Łódź z warszawską Legią.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności