FORTUNA Puchar Polski

Pierwszy raz w historii Regionalny Puchar Polski na Pomorzu wygrał Jaguar Gdańsk, który dzięki zwycięstwu w finale z Kaszubią Kościerzyna trafił do 1. rundy rozgrywek szczebla centralnego. To kolejny sukces klubu z Kokoszek, którego priorytetem jest wychowanie przyszłych piłkarzy. Tejże akademii pod koniec roku przyznano złotą gwiazdkę w programie certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej. Właśnie procentuje praca u podstaw, jaka ma miejsce w Jaguarze.

FORTUNA Puchar Polski

16,5 roku – tyle wynosiła średnia wieku drużyny Lecha II Poznań, która w sobotę w ramach rundy wstępnej Pucharu Polski 2020/2021 ugościła we Wronkach ekipę Elany Toruń. I dodajmy, że ugościła mało serdecznie, bo do następnej rundy na szczeblu centralnym – 1/32 finału – awansowali arcymłodzi zawodnicy z Poznania! W dwóch pozostałych meczach Błękitni Stargard mierzyli się z Legionovią Legionowa, a Skra Częstochowa podejmowała Stal Stalowa Wola. Prezentujemy wam wszystkie jedenaście bramek z trzech spotkań tej fazy rozgrywek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności