Totolotek Puchar Polski

– Gdzieś tam z tyłu głowy pojawia się myśl o powtórce sprzed roku. W poprzedniej edycji stwierdziłem, że droga do finału jest łatwa. Nie ma zbyt wielu meczów, zaledwie kilka ich dzieli od wielkiego wydarzenia, jakim jest gra na Stadionie Narodowym – powiedział w rozmowie z Łączy Nas Piłka obrońca Lechii Gdańsk Michał Nalepa po wygranej z Zagłębiem Lubin 3:2 w 1/8 Totolotek Pucharu Polski.

Totolotek Puchar Polski

Trener Lechii Gdańsk Piotr Stokowiec nie krył zadowolenia z postawy swojej drużyny przeciwko Zagłebiu Lubin w 1/8 Totolotek Pucharze Polski. – Moi piłkarze stanęli na wysokości zadania, potrafili wziąć sprawy w swoje ręce. Wola walki, agresywność –  to było kluczowe dla przebiegu meczu w drugiej połowie. Dawno nie było tutaj spotkania pucharowego, a ten pojedynek na pewno zapisze się w historii klubu – stwierdził szkoleniowiec biało-zielonych, którzy wygrali 3:2.

Totolotek Puchar Polski

Wielka mobilizacja panuje w Tychach przed meczem z ŁKS-em Łódź w 1/8 Totolotek Pucharze Polski. Mecz przyjaźni na trybunach, na boisku będzie jednak zacięta rywalizacja o każdy centymetr murawy. – Chcemy udanie zakończyć jesień. Presja będzie po stronie łodzian, bo to oni są faworytem – mówią w Tychach, gdzie z utęsknieniem wyczekują powtórki z lat 70-tych, kiedy to GKS grał w ćwierćfinale.  

Totolotek Puchar Polski

Po ponad pięciu latach przerwy kibice Lechii znów mogą przeżywać emocje związane z Totolotek Pucharem Polski w... Gdańsku. Tyle czasu minęło od ostatniego pojedynku biało-zielonych w tych rozgrywkach na własnym stadionie. Biało-zieloni w pucharze kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa, jednak w środę (godz. 17:45, transmisja w Polsat Sport) zmierzą się z niewygodnym dla siebie rywalem, Zagłębiem Lubin.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności