FORTUNA Puchar Polski

Sen, który był udziałem Jaguara Gdańsk, zakończył się na 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Jedna z kilku drużyn Pomorza, sklasyfikowana najniżej w ligowej hierarchii (piąty poziom rozgrywkowy), mimo dużych chęci nie była w stanie przeciwstawić się I-ligowej Puszczy Niepołomice. 8. zespół poprzedniego sezonu Fortuna 1. Ligi wygrał pewnie i zdecydowanie – 4:1.

FORTUNA Puchar Polski

Piast Gliwice nie dał szans Resovii i pewnie wygrał na wyjeździe 4:0 w 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. Wynik w Rzeszowie otworzył Piotr Parzyszek z rzutu karnego, przed przerwą z „jedenastki” na listę strzelców wpisał się Dominik Steczyk. W końcówce dublet ustrzelił Arkadiusz Pyrka. Poniżej przedstawiamy pozostałe rezultaty.

FORTUNA Puchar Polski

Zespół Medyczny PZPN informuje, że w klubach Fortuna 1. Ligi, 2. Ligi, 3. Ligi i IV ligi, uczestniczących w piątkowych meczach 1/32 finału FORTUNA Pucharu Polski, wykonano testy przesiewowe na obecność przeciwciał anty-SARS-CoV-2, a dla osób z wynikiem nieujemnym badania wymazu z dróg oddechowych w kierunku SARS-CoV-2 met. Real Time RT-PCR.

FORTUNA Puchar Polski

W jedynym w pierwszej rundzie FORTUNA Pucharu Polski starciu dwóch drużyn z Ekstraklasy to Górnik znacznie lepiej zainaugurował nowy sezon, niż Jagiellonia. Jeden debiutant zepsuł wieczór drugiemu: Bartosz Nowak rozpoczął strzelanie dla zabrzan w swoim premierowym występie przeciwko… premierowemu meczowi Bogdana Zająca w roli szkoleniowca białostoczan. Ostatecznie Górnik pokonał Jagiellonię 3:1.

FORTUNA Puchar Polski

Kibice w Zielonej Górze, Nowym Dworze Mazowieckim i we Wrocławiu nie mogli narzekać na emocje. Za nami pierwsze spotkania 1/32 finału FORTUNA Pucharu Polski w których już doszło do pierwszej niespodzianki, a także do wysokiego zwycięstwa. W następnej fazie rozgrywek zobaczymy na pewno dwójkę przedstawicieli Dolnego Śląska: trzecioligową Ślęzę Wrocław i ekstraklasowy Zagłębie Lubin, a także Świt Skolwin. Na Łączy Nas Piłka znajdziesz wszystkie wyniki FORTUNA Pucharu Polski w jednym miejscu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności