Totolotek Puchar Polski

W 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski odwiedziliśmy Ząbki, gdzie rezerwy Legii Warszawa zmierzyły się z mistrzem Polski - Piastem Gliwice! Czym różni się obecna druga drużyna Wojskowych od tej z czasów Piotra Włodarczyka? Jakie podobieństwa do swojej gry dostrzega u swojego syna - Szymona, zawodnika Legii II? W nowym odcinku "Pucharu w Polsce" rozmawialiśmy z byłym reprezentantem Polski oraz zawodnikiem takich drużyn, jak Legia Warszawa, Ruchu Chorzów, Śląska Wrocław, Widzewa Łódź czy Zagłębia Lubin.

Totolotek Puchar Polski

Nie było kolejnej niespodzianki z udziałem Błękitnych Stargard. II-ligowiec postawił się Stali Mielec, zdołał doprowadzić do wyrównania po bramce Adriana Paluchowskiego, i mimo ambitnych ataków oraz kilku sytuacji, nic więcej nie mógł zrobić. Jednak za swoją postawę zasłużył na brawa. Wicelider Fortuna 1 ligi wygrał 2:1. Awans mielczanom zapewnił Mateusz Mak.

Totolotek Puchar Polski

Bramki w meczu z ŁKS-em Łódź nie zdobył, ale był tego bliski, zaliczył także asystę. Łukasz Moneta sprawił łodzianom wiele problemów i był wyróżniającą się postacią w meczu 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. – Przed meczem z ŁKS-em nie czuliśmy, że jesteśmy na straconej pozycji i to było widać na boisku – mówił po spotkaniu były piłkarz Ruchu Chorzów czy Legii Warszawa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności