FORTUNA Puchar Polski

Jako niekwestionowany faworyt przystępował Lech Poznań do starcia z Odrą Opole w 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski. „Kolejorz” zaczął bardzo odważnie i szybko otworzył wynik po trafieniu Lubomira Satki. Emocje były także w końcówce – ponownie trafił Satka, podwyższył Filip Szymczak, a honorowego gola dla Odry strzelił Sebastian Bonecki i spotkanie zakończyło się 3:1 dla poznaniaków.

FORTUNA Puchar Polski

Widzew świetnie rozpoczął sezon pod wodzą nowego trenera – Enkeleida Dobiego. W Skierniewicach pewnie pokonał trzecioligową Unię 4:0 i awansował do 1/16 finału FORTUNA Pucharu Polski. –  Pracujemy wspólnie dopiero od dwóch tygodni, wiec cieszę się, że już są pierwsze efekty. Z całym szacunkiem dla rywala, mamy dużo większe ambicje i musimy jeszcze sporo poprawić, by wypracować styl – podkreślał szkoleniowiec Widzewa.

FORTUNA Puchar Polski

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem w klubie Pogoń Siedlce i wdrożoną przez Sanepid procedurą kwarantanny, mecz 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski między drużynami Orlęta-Spomlek Radzyń Podlaski – Pogoń Siedlce, zaplanowany na 16 sierpnia 2020 r. o godz. 15.00, został odwołany. O nowym terminie spotkania poinformujemy w osobnym komunikacie.

FORTUNA Puchar Polski

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z potwierdzonym przypadkiem zakażenia koronawirusem w klubie Polonia Nysa i wdrożoną przez Sanepid procedurą kwarantanny, mecz 1/32 finału Fortuna Pucharu Polski między drużynami Polonia Nysa – Górnik Łęczna, zaplanowany na 15 sierpnia 2020 r. o godz. 16.00 został odwołany. O nowym terminie spotkania poinformujemy w osobnym komunikacie.

FORTUNA Puchar Polski

Legia Warszawa bez żadnego problemu awansowała do 1/16 finału FORTUNA Pucharu Polski. Mistrzowie Polski rozbili pierwszoligowy GKS Bełchatów aż 6:1, a hat-trickiem popisał się Maciej Rosołek. Wyjątkowym wydarzeniem był także pierwszy od piętnastu lat występ Artura Boruca w barwach Legii. – Cieszy tak okazałe zwycięstwo. Skala trudności będzie jednak rosła i musimy być gotowi – podkreślał Aleksandar Vuković, trener warszawian.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności