Totolotek Puchar Polski

W czwartek w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie 1/4 finału Totolotek Pucharu Polski. W rywalizacji pozostały Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Cracovia, Lech Poznań, Piast Gliwice, Stal Mielec, GKS Tychy i Miedź Legnica. Spotkania ćwierćfinałów są zaplanowane na połowę marca. Przypomnijmy, że w sezonie 2019/20 w rozgrywkach pucharowych nie ma rewanżów.

Totolotek Puchar Polski

W czwartek o godzinie 12 w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się losowanie ćwierćfinałów Totolotek Pucharu Polski. W grze pozostały drużyny Legii Warszawa, Lechii Gdańsk, Piasta Gliwice, Lecha Poznań, Cracovia, Miedź Legnica, Stal Mielec i GKS Tychy. Rozstawienie tej części fazy pucharowej, która odbędzie się w marcu 2020 roku będzie można oglądać na żywo na kanale „Łączy Nas Piłka”.

Totolotek Puchar Polski

Czas na ostatni wybór w 2019 roku, choć sezon z Totolotek Pucharem Polski przecież się nie kończy. 1/8 finału dostarczyła mnóstwo emocji, niemałą sensację, a dwa spotkania kończyły się seriami rzutów karnych. Który z zawodników grających w tej rundzie zapracował sobie na miejsce w najlepszej jedenastce według „Łaczy Nas Piłka”?

Totolotek Puchar Polski

Nie dał się pokonać przez 120 minut, a w rzutach karnych obronił dwa strzały piłkarzy Rakowa Częstochowa i Cracovia awansowała do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. Lukas Hrosso w drużynie trenera Michała Probierza w lidze jest tylko zmiennikiem Michala Peskovicia, ale kolejny raz dał szkoleniowcowi do myślenia. – Na razie Michal broni świetnie, więc staram się reszcie drużyny pomagać doświadczeniem i czekam na szansę – mówi skromnie Słowak.

Totolotek Puchar Polski

Cracovia pokonała w rzutach karnych Raków Częstochowa 4:1 i awansowała do ćwierćfinału Totolotek Pucharu Polski. – Chciałbym podziękować za wsparcie kibicom, którzy mimo tak późnej pory spotkania i niskiej temperatury przyszli na mecz i przez ponad 120 minut dopingowali. W ważnych momentach nam pomogli – podkreślał Michał Probierz, trener Cracovii.

Totolotek Puchar Polski

Przez trzy grudniowe dni i w ośmiu spotkaniach rywalizowały drużyny, które dotarły do 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski. Po zaciętych meczach znamy jednak osiem drużyn, które w 2020 roku będzie rywalizowało o miejsce w finale na stadionie PGE Narodowym. Losowanie par ćwierćfinałowych odbędzie się w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej w czwartek, 12 grudnia o godz. 12. Transmisję przeprowadzi kanał "Łączy Nas Piłka".

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności