FORTUNA Puchar Polski

Trudniej zareklamować pucharowe starcie Arki Gdynia i Górnika Łęczna innym słowem niż nowe.  Nowym trenerem żółto-niebieskich został Dariusz Marzec, który sprawdzał nowe ustawienie dla drużyny, do klubu przyszło wielu nowych zawodników. W Górniku nowi skrzydłowi w osobach Aleksandra Jagiełły i Michała Maka. Wtorkowe spotkanie w Fortuna Pucharze Polski (godz. 18:00, transmisja w Polsat Sport Extra) może być zatem prognostykiem, czy drużyny te pokażą wiosną... nowe oblicze.

FORTUNA Puchar Polski

Jaka była różnica w strzelonych golach podczas trzech dni rywalizacji w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski? Czy zwycięstwa Lecha Poznań i Cracovii pomogą im wyjść z kryzysów? Dlaczego tak ważna była skuteczność z rzutów karnych? Na co stać Chojniczankę Chojnice? Czy w ćwierćfinałach czekają kibiców hitowe spotkania? Zapraszamy na podsumowanie pucharowych wydarzeń z minionego tygodnia.

FORTUNA Puchar Polski

Potrzeba było siedmiu serii rzutów karnych oraz... jednej jedenastki niewykorzystanej w regulaminowym czasie gry, by dokonała się sensacja: piąte w PKO Ekstraklasie Zagłębie Lubin przegrało z trzecią drużyną drugiej ligi, Chojniczanką Chojnice. W drugim czwartkowym meczu scenariusz był podobny: pierwszoligowy Radomiak długo powstrzymywał, a nawet prowadził z Lechem Poznań, by ostatecznie ulec po dogrywce i rzutach karnych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności