Totolotek Puchar Polski

Wygrał poprzednią edycję Totolotek Pucharu Polski z Lechią Gdańsk i został nawet wybrany piłkarzem meczu, otrzymał nagrodę ATLAS Złotego Buta. Nie ma co się zresztą dziwić, w końcu to jego gol w końcówce spotkania z Jagiellonią Białystok przesądził o zwycięstwie drużyny Piotra Stokowca. Artur Sobiech, bo o nim właśnie mowa, teraz obejrzy finał Totolotek Pucharu Polski jako kibic, ponieważ jest już zawodnikiem tureckiego Karagümrük SK. Specjalnie dla nas wskazał jednak głównych faworytów do zdobycia pucharu, a także opowiedział o kulisach zwycięstwa sprzed roku.

Totolotek Puchar Polski

Dokładnie 43 lata GKS Tychy czekał na ćwierćfinał Pucharu Polski. Wtorkowy mecz z Cracovią będzie jednak o tyle wyjątkowy, że po raz pierwszy w historii spotkanie pucharowe o takiej randze zostanie rozegrane w Tychach. – Wcześniej graliśmy jedynie z Legią na Łazienkowskiej – przypomina prezes tyskiego pierwszoligowca, Leszek Bartnicki.

Totolotek Puchar Polski

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że losowanie 1/2 finału Totolotek Pucharu Polski odbędzie się 20 marca 2020 roku o godzinie 12:00 w siedzibie PZPN. Transmisję z ceremonii przeprowadzi kanał YouTube Łączy Nas Piłka. Jednocześnie przypominamy przedstawicielom mediów, że oficjalną nazwą rozgrywek jest Totolotek Puchar Polski.

Totolotek Puchar Polski

Dlaczego dla pierwszoligowców wciąż rywalizujących w Totolotek Pucharze Polski mecze ćwierćfinałów będą świetną rywalizacją? Czy Piast Gliwice skorzysta z okazji rewanżu za dwie przegrane z Lechią Gdańsk w tym sezonie? Jaka jest historia meczów Miedzi Legnica z Legią Warszawa? Wreszcie czy mecze w Mielcu i w Tychach będą dla gospodarzy przewagą, pomimo gry z rywalami z Ekstraklasy? Zapraszamy na przegląd najciekawszych wątków ćwierćfinałów rozgrywek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności