FORTUNA Puchar Polski

W minionych sezonach statuetkę Złotego Buta Atlas otrzymywali Jarosław Niezgoda i Artur Sobiech. A kto w tym roku zostanie najlepszym zawodnikiem finału? O to zapytaliśmy Lukasa Haraslina, zdobywcę Totolotek Pucharu Polski z Lechią Gdańsk w sezonie 2018/2019 oraz Bożydara Iwanowa, komentatora Polsatu Sport. Wielki finał pomiędzy MKS Cracovią a Lechią Gdańsk już w piątek, 24 lipca o 20:00 na Arenie Lublin.

FORTUNA Puchar Polski

Czy ostatnie wyniki meczów Lechii Gdańsk z Cracovią stawiają tych drugich w roli faworytów? Co sprawiało, że „Pasy” wygrywały te spotkania? Jak zestawi atak swojej drużyny Piotr Stokowiec? W jakiej roli zagra Pelle van Amersfoort? Czy kibice mogą spodziewać się atrakcyjnego spotkania? Na te pytania szukamy odpowiedzi przed wielkim finałem Totolotek Pucharu Polski. Początek meczu w Lublinie w piątek o godz. 20., transmisja w Polsacie Sport.

FORTUNA Puchar Polski

Paweł Raczkowski będzie sędzią głównym finału Totolotek Pucharu Polski 2020, w którym Cracovia zmierzy się z Lechią Gdańsk w piątek, 24 lipca o godzinie 20:00 na Arenie Lublin. Na liniach pomagać mu będą Michał Obukowicz i Paulina Baranowska. Na arbitra technicznego wyznaczono Tomasza Kwiatkowskiego. Funkcję VAR będzie pełnił Paweł Gil, a AVAR – Marcin Borkowski.

FORTUNA Puchar Polski

W załączniku poniżej przedstawiamy Asystent Kibica na finał Totolotek Pucharu Polski, który zostanie rozegrany 24 lipca o godzinie 20:00. O trofeum zagra Cracovia z Lechią Gdańsk. Specjalnie przygotowany dokument dla kibiców drużyn finałowych zostanie przekazany wraz z biletami za pośrednictwem klubów.

FORTUNA Puchar Polski

Piękny i dramatyczny wieczór przeżyli piłkarze Lechii Gdańsk w półfinale Totolotek Pucharu Polski przeciwko Lechowi Poznań. Awansowali do finału dzięki nieprawdopodobnej serii rzutów karnych. Zanim jednak do niej doszło, w regulaminowym czasie gry padł wynik 1:1. Rezultat spotkania otworzył Flavio Paixao, który zamienił na gola dośrodkowanie Rafała Pietrzaka. Radość obrońcy z pierwszej asysty w gdańskim zespole zamieniła się w konkursie „jedenastek” w złość na siebie, potem były podziękowania Zlatanowi Alomeroviciowi. – Już po niestrzelonym karnym zacząłem jeszcze mocniej trzymać kciuki za Zlatana, wierząc, że nam to wygra. Chyba będę musiał mu coś kupić w ramach wdzięczności. To czego dokonał, zasługuje na specjalne wyróżnienie – mówi Pietrzak specjalnie dla Łączy Nas Piłka.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności