Totolotek Puchar Polski

W Chojnicach długo zapowiadało się na bezbramkowy remis. Raków Częstochowa zdołał jednak rozstrzygnąć losy wyrównanego spotkania na swoją korzyść. O awansie półfinalisty poprzedniej edycji Totolotek Pucharu Polski przesądził gol Macieja Domańskiego. Z gry więcej do powiedzenia mieli gospodarze, ale klasa, a w zasadzie błysk jednego piłkarza zespołu z wyższej klasy rozgrywkowej w kluczowym momencie, wzięła górę.

Totolotek Puchar Polski

– Chcemy zdobywać dalej bramki i grać lepiej w obronie – powiedział po meczu z Jagiellonią Michał Probierz, trener Cracovii. Szkoleniowiec jest zbudowany postawą grupy zawodników, którzy walczą o miejsce w podstawowej jedenastce. Wygraną z zespołem Ireneusza Mamrota szkoleniowiec „Pasów” traktuje jako dobry prognostyk przed ekstraklasowymi derbami Krakowa z Wisłą.

Totolotek Puchar Polski

W 2010 roku Michał Probierz sięgnął z Jagiellonią Białystok po triumf w krajowym pucharze. Teraz jako trener Cracovii wyeliminował swój były zespół z tych rozgrywek, a kibice na stadionie przy ulicy Józefa Kałuży obejrzeli ciekawe widowisko. Jaga nie powtórzy już swojego osiągnięcia z poprzedniego sezonu, gdy dotarła do finału Totolotek Pucharu Polski. Wielką chrapkę na to ma z kolei Probierz i jego Cracovia.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności