Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Już we wrześniu Polski Związek Piłki Nożnej przyzna szkółkom swoje pierwsze certyfikaty. Obecnie trwa weryfikacja ostatnich formularzy zgłoszeniowych, po której poznamy wszystkie szkółki przyjęte do programu. To jednak nie koniec starań o Certyfikat PZPN. Jednym z elementów niezbędnych do jego uzyskania jest prawidłowe zarejestrowanie zawodników szkółki. Kluczową rolę odgrywają na tym etapie opiekunowie młodych piłkarzy i piłkarek.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Działając w oparciu o treść Regulaminu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 15 czerwca 2019 roku podjął uchwałę, w myśl której powołane zostały organy PZPN ds. Certyfikacji, składające się z dwóch Komisji: Weryfikacyjnej (I instancja) oraz Odwoławczej (II instancja).

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

W związku ze zmianą sezonu z 2018/19 na 2019/20 w dniu 1 lipca 2019 roku mogą wystąpić błędy w systemie zarządzania szkółką, m.in. brak dostępu do zakładek: drużyny, obiekty czy lista zawodników. Przepraszamy za powstałe niedogodności. O ich usunięciu poinformujemy niezwłocznie w oddzielnym komunikacie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności