Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Wizyta monitorująca to nowe pojęcie, które do rzeczywistości treningów piłkarskich weszło wraz z Programem Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Mało kto lubi być kontrolowany – to oczywiste. Ale to właśnie kontrola znakomicie motywuje do coraz lepszej pracy. I taki jest jej cel. Nie wytykanie błędów osobie kontrolowanej, ale wskazywanie jej obszarów, w których może być jeszcze lepsza.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Przestój w polskiej piłce nożnej dotyczy wszystkich: od drużyn, które zbierały się raz w tygodniu na mecz, do największych klubów w Polsce. U podstaw tej piramidy są rozsiane po całym kraju szkółki oraz akademie dla dzieci oraz młodzieży. – Doskonale zdajemy sobie sprawę z sytuacji w jakiej się znajdują. Jesteśmy świadomi, że dla podmiotów, które są w Programie Certyfikacji będzie on formą pomocy, dodatkową wartością – mówi Magdalena Urbańska, dyrektor Departamentu Piłki Amatorskiej w PZPN.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności