Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Działając w oparciu o treść Regulaminu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, Zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej w dniu 15 czerwca 2019 roku podjął uchwałę, w myśl której powołane zostały organy PZPN ds. Certyfikacji, składające się z dwóch Komisji: Weryfikacyjnej (I instancja) oraz Odwoławczej (II instancja).

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

W związku ze zmianą sezonu z 2018/19 na 2019/20 w dniu 1 lipca 2019 roku mogą wystąpić błędy w systemie zarządzania szkółką, m.in. brak dostępu do zakładek: drużyny, obiekty czy lista zawodników. Przepraszamy za powstałe niedogodności. O ich usunięciu poinformujemy niezwłocznie w oddzielnym komunikacie.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Trenerzy to kolejna grupa osób, która już niedługo skorzysta na Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Warunek jest jeden – podmiot, w którym pracują musi otrzymać od krajowej Federacji Certyfikat PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Aby stanąć przed taką szansą niezbędne jest złożenie wniosku. Szkółki mają na to czas do 30 czerwca.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności