Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Polski Związek Piłki Nożnej zakończył rekrutację szkółek do drugiego cyklu Programu Certyfikacji. Odznaczenia obowiązujące w sezonach 2020/21 oraz 2021/22 zdobyło 36 podmiotów: 5 na poziomie złotym, 11 na srebrnym oraz 20 na brązowym.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że dokonał weryfikacji danych uzupełnionych przez szkółki aplikujące o certyfikat drugiego cyklu Programu Certyfikacji. Do etapu karty ocen, która posłużyła do utworzenia rankingów zostały zakwalifikowane wyłącznie te podmioty, które wypełniły kryteria programu (tzn. posiadają wymaganą dla danego poziomu certyfikatu liczbę drużyn w odpowiednich kategoriach wiekowych) oraz umieściły w systemie zarządzania szkółką harmonogram treningów.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Informujemy o udostępnieniu modułu tworzenia harmonogramów treningowych dla podmiotów uczestniczących w drugim cyklu Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Poniżej przedstawiamy szczegółową instrukcję dotyczącą jego uzupełnienia. Wszystkie szkółki mają na to czas do czwartku 26 listopada.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Po zaakceptowaniu przez Polski Związek Piłki Nożnej formularza rejestracyjnego (wszystkie niezbędne informacje na jego temat można znaleźć POD TYM LINKIEM) szkółka może niezwłocznie rozpocząć uzupełnianie formularza zgłoszeniowego. Na jego złożenie szkółka ma czas do 20 października 2020 roku.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności