Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

– Schodzimy do podstaw piłki dziecięcej, aby po raz pierwszy móc je ocenić. Sprawdzić, jaką mamy bazę i jak pracuje się z młodymi adeptami futbolu. Należy zaznaczyć, że Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN jest bezpłatny i skierowany do klubów oraz szkółek od trzeciej ligi w dół, a nie do piłki profesjonalnej. Mając swoją renomę, brand PZPN, chcemy wskazać, które ze szkółek są najlepsze i dają dzieciom największą możliwość rozwoju, dlatego będziemy przyznawali im certyfikaty na trzech poziomach: brązowym, srebrnym i złotym – zapowiada Marek Koźmiński, wiceprezes PZPN ds. szkoleniowych.

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniew Boniek, a także Sekretarz Generalny PZPN Maciej Sawicki wyjaśniają, jak ważne dla polskiej piłki jest wprowadzenie Programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich. – To moment przełomowy. Przede wszystkim schodzimy ze szkoleniem do najmłodszych adeptów futbolu, zaczynamy od podstaw. Akademie czy Szkółki Piłkarskie będą również ze sobą rywalizowały, co spowoduje podniesienie poziomu szkolenia, a co za tym idzie – całej polskiej piłki. Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich wejdzie w życie od stycznia 2019 roku – zapowiada Zbigniew Boniek.

Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN

Na środowym posiedzeniu Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej został zatwierdzony Program Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN. Czym jest dokładnie? Jakie są jego cele i założenia? Kto będzie odbiorcą / beneficjentem Programu? Aż w końcu – jakie będą kryteria certyfikacji? Już wyjaśniamy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin portalu 25.05.2018 Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży