Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Trenerzy to kolejna grupa osób, która już niedługo skorzysta na Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Warunek jest jeden – podmiot, w którym pracują musi otrzymać od krajowej Federacji Certyfikat PZPN na jednym z trzech poziomów: złotym, srebrnym lub brązowym. Aby stanąć przed taką szansą niezbędne jest złożenie wniosku. Szkółki mają na to czas do 30 czerwca.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

W kwietniu ruszył Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. To jeden z największych projektów Polskiego Związku Piłki Nożnej – w kulminacyjnym momencie będzie przy nim pracowało blisko 150 osób. Wśród nich są Regionalni Specjaliści ds. Rozwoju Piłki Amatorskiej, zaangażowani w pracę nad programem od ponad roku. W poniższym tekście wyjaśniamy, kim są osoby zatrudnione na tym stanowisku, czym się zajmują i jaka jest ich rola w kluczowym w zakresie szkolenia przyszłych piłkarzy i piłkarek projekcie.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności