Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Po zaakceptowaniu przez Polski Związek Piłki Nożnej formularza rejestracyjnego (wszystkie niezbędne informacje na jego temat można znaleźć POD TYM LINKIEM) szkółka może niezwłocznie rozpocząć uzupełnianie formularza zgłoszeniowego. Na jego złożenie szkółka ma czas do 20 października 2020 roku.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

1 października rozpocznie się procedura rejestracji podmiotów chcących ubiegać się o certyfikat Polskiego Związku Piłki Nożnej w drugim cyklu Programu Certyfikacji PZPN. Formularze rejestracyjne można składać do 10 października 2020 roku. Po tym terminie nie będzie już możliwości dołączenia do programu w tym cyklu.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Już w najbliższy czwartek (1 października) startuje rejestracja szkółek do nowego cyklu Programu Certyfikacji PZPN. Podmioty najwyżej ocenione w trakcie procesu weryfikacyjnego zostaną odznaczone przez krajową federację, co pomoże m.in. rodzicom młodych zawodników zastanawiającym się, do której szkółki zapisać swoją pociechę.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Rozpoczęcie rejestracji do drugiego cyklu Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zbliża się wielkimi krokami. W porównaniu do poprzedniego sezonu, tym razem liczba certyfikatów jest ograniczona. Odznaczonych zostanie maksymalnie 100 podmiotów, które wraz z wyróżnieniem będą mogły liczyć na spore korzyści. Na udziale w programie wymiernie skorzystają również zatrudnieni w nich szkoleniowcy.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

W czwartek 1 października ruszy rejestracja podmiotów drugiego cyklu Programu Certyfikacji PZPN. W tym roku liczba zakwalifikowanych szkółek będzie ograniczona, dlatego już teraz warto kompletować wszelkie niezbędne dokumenty. Tym bardziej, że udział w projekcie niesie za sobą sporo korzyści, m.in. dla właścicieli szkółek.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności