Aktualności

Komunikat o odmowie przyznania certyfikatów

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich14.11.2019 
7 listopada 2019 roku Komisja Weryfikacyjna PZPN ds. Certyfikacji podjęła decyzję w sprawie odmowy przyznania Certyfikatów PZPN szkółkom piłkarskim, które nie spełniły kryteriów formalno-prawnych programu.

Poniżej publikujemy listę szkółek piłkarskich (282 szkółki), w sprawie których Komisja Weryfikacyjna orzekła odmowę nadania certyfikatu PZPN.

WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

Błękitni Jerzmanowo
Bór Oborniki Śląskie
Bumerang Wrocław
Czarni Jelcz Laskowice
Czarni Kondratowice
Długołęka 2000
Energetyk Siechnice
Forza Wrocław
GKS Raciborowice
Karkonosze Jelenia Góra
Kolektyw Radwanice
OKS Orzeł Pawłowice Wrocław
Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica
Prochowiczanka Prochowice
Sparta Ziębice
UKS Dziewiątka Wałbrzych
Włókniarz Kudowa Zdrój

SREBRNY CERTYFIKAT

Akademia Piłkarska Profi Sport Duda
Górnik Wałbrzych
Młodzieżowy KS Miedź Legnica
Piast Żerniki- Wrocław
Wojskowy Klub Sportowy Śląsk

ZŁOTY CERTYFIKAT

AP Goal Kamieniec Ząbkowicki
AP Oleśnica
FC Wrocław Academy U.K.S.
MKS Miedź Legnica S.A.
Olympic Wrocław
Polonia Wrocław
STS Sokół Smolec

WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon
MKP Noteć Inowrocław
UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski
UKS Trójka Górsk
WKS Włocłavia Włocławek

SREBRNY CERTYFIKAT

BKS Sparta Brodnica
KS Lider Włocławek

WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

KS Wawel Wąwolnica
Uczniowski Klub Sportowy „Wysoczanka” Wysokie
UKS „Niedźwiadek” Chełm

SREBRNY CERTYFIKAT

BLKS Granit Bychawa
Łukowskie Stowarzyszenie Rozwoju
UKS Dys

WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

Akademia Piłkarska Dziesiątka Gronów
AP Kania Cup Gorzów Wlkp.
KS Budowlani Lubsko
KS Piast Karnin
LKS Błękitni Lubięcin
LKS Spartak Budachów
LKS Zorza Mostki
MKS Iskra Małomice
MKS Orzeł Międzyrzecz
MKS Spójnia Ośno Lubuskie
MKS Steinpol-Ilanka
PAP Bosko Sulęcin
SAPN Mundial Żary
UKS Czarni Żagań

SREBRNY CERTFIKAT

MKS Odra Bytom Odrz.
MTS Pogoń Świebodzin

ZŁOTY CERTYFIKAT

UKS Akademia Piłkarska Falubaz Zielona Góra

WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

AP Uks Mazovia Tomaszów Maz.
LKS Będków
LKS Ner Poddębice
MKS Metalowiec Łódź
PTC Pabianice
SAP Andrespolia
SKS Start Łódź
SP Widzew
UKS Football Academy Łódź Retkinia
Wieluński Klub Sportowy Siatkarz Wieluń

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

Akademia Piłkarza Grzegorza Mielcarskiego Sp. z o.o.
AKS Beskid Andrychów
Cedronka Wola Radziszowska
Fundacja Arkadiusza Głowackiego – Zwierzyniecki
Galicja Raciborowice
Iskra Krzęcin
Krakus Kraków
LKS Borowik Bachowice
LKS Garbarz Zembrzyce
LKS Szaflary
MKS Kalwarianka Kalwaria Zebrz.
Olimpic Kraków
Pasternik Ochojno
Płaszowianka Kraków
Prądnik Sułoszowa
SMS Solne Miasto Wieliczka
Skalanka Skała
Starówka Nowy Sącz
UKS Topór Tenczyn
WKS Grom Grzechynia

SREBRNY CERTYFIKAT

Fundacja Akademia Piłkarska Mam Talent
Maszycanka Maszyce
Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Halny

ZŁOTY CERTYFIKAT

Skawinka Skawina
Soła Oświęcim
Tramwaj Kraków
Wisła Kraków SA

WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

Akademia Piłkarska Jł Wawer
Akademia Piłkarska Żyrardowianka
Akademia Piłkarska Zina Warszawa
AP Wilki Warszawa
GKS Mazowsze Grójec
KS Halinów
KS L.A.S.
LKS Perła Szczaki – Złotokłos
MKS Korona
MKP Pogoń Siedlce
SP Polonez Warszawa
UKS Aszwoj Rembertów
UKS Hubal Chlewiska
UKS Jaguar Michałowice
„UKS Jedynka Wyszków”
„UKS Junior Zacisze”
„UKS Młode Orły Pułtusk”
UKS Piorun Warszawa
UKS Szkółka Piłkarska Talencik

SREBRNY CERTYFIKAT

„Akademia Młodego Piłkarze Gool”
„Akademia Piłkarska 11”
KS AP Diamonds Academy
KS Legionovia
LKS Jedność Żabieniec
LKS Ryś Laski
MKS Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Radomiak Sp. z o.o.
Stowarzyszenie Brzask
Uczniowski Klub Sportowy Ząbkovia Ząbki
UKS Derby 356 Warszawa
„UKS Sporting”

ZŁOTY CERTYFIKAT

AP Agape Białołęka
SEMP Ursynów

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

KS Unia Kolonowskie
LZS KS Starowice
LZS Sławice
RTS Odra K-Koźle
UKS Football Academy Opole
UKS Hattrick Głuchołazy

SREBRNY CERTYFIKAT

SKF Tor Dobrzeń Wielki

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

Głogovia Głogów Młp.
Grabówka ULKS
KP Tanew Wólka Tan.
LKS Orzeł Bażanówka
Uczniowski Klub Sportowy Szkółka Piłkarska „Wilczki” Lesko
Wisłoka Dębica

SREBRNY CERTYFIKAT

Akademia Piłkarska Jasło
Czuwaj-Wiaro Przemyśl
Igloopol Dębica
Uczniowski Klub Sportowy SMS Rzeszów
Uczniowski Klub Sportowy „Szóstka” Jasło
UKS Szesnastka Przemyśl

WOJEWÓDZTWO PODLASKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

KS Orlęta Czyżew
M-GKS Narew Choroszcz

SREBRNY CERTYFIKAT

MOSP Białystok
SNRPSiR Akademia 2012 Suwałki

WOJEWÓDZTWO POMORSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

Amator Kiełpino
Barca Bolszewo
Bytovia Bytów MKS
Chojniczanka 1930 Chojnice MKS
Conrad Gdańsk
Debrzno MKS
Ex-Siedlce Gdańsk
GKS Kolbudy
GKS Przodkowo
Grasz Dwumiasto KS – Słupsk
Grasz Dwumiasto KS – Ustka
Kaszuby Połchowo
Klif Chłapowo KS
MKS Gryf Tczew
Orzeł Subkowy
Pogoń Lębork LKS
Salos Brusy Sos Ls
Santana Wielki Klincz KS
Sopocka Akademia Piłkarska
Sporting Leźno
Stolem Gniewino
UKS ,,Sparta” Sycewice
Weber Szprudowo KP

SREBRNY CERTYFIKAT

Wda Lipusz UKS
Wierzyca Pelplin KS

ZŁOTY CERTYFIKAT

Czarni Pruszcz Gdański MKS
Pomorze Akademia Sportowa

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

GLKS Wilkowice
KS Burza Borowa Wieś
KS Stradom Częstochowa
LKS Jedność Jejkowice
LKS Mechanik Kochcice
MKS Poręba
MLKS Pilica Koniecpol
SMS Ruda Śląska
SRS Gwiazda Ruda Śląska
SSR APN Knurów
TS Szombierki Bytom
UKS AP Champions Bielsko Biała
UKS AP Champions Katowice – UKS AP Champions Katowice
UKS AP Champions Rybnik – UKS AP Champions Rybnik
UKS Football Academy Zawiercie
UKS Orzeł Moszczenica
UKS Piłkarz Sosnowiec
UKS Szopienice
UKS Trampkarz 22 Zabrze
UKS Unia Strzybnica

SREBRNY CERTYFIKAT

UKS Football Academy
LKS 1908 Nędza
UKKS Katowice
KS Naprzód Rydułtowy
UKS AP Champions Rybnik – UKS AP Champions Żory
UKS AP Champions Rybnik – UKS AP Champions Jastrzębie-Zdrój
APN Olimpia Piekary Śląskie
Stow. Gtw Gliwice
KS Kamionka

ZŁOTY CERTYFIKAT

BBTS Podbeskidzie
Górnik Zabrze SSA
KS Skra Częstochowa S.A.
KS Stadion Śląski Chorzów

WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

GKS Bucovia Bukowa
Gród Ćmińsk
Jawornik Gorzków
Olimpia-Pogoń Staszów
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn

SREBRNY CERTYFIKAT

Orlęta Kielce

WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

GKS LZS Wikielec
GKS Mamry Giżycko
MBKS Victoria Bartoszyce
MKS Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Rominta Gołdap
OSPPN Czereś Sport Olsztyn
SI Warmia Braniewo
SKS Szczytno
UKS Salos Ełk
WSP Młody Piłkarz Jonkowo

SREBRNY CERTYFIKAT

Akademia Sportu Stomil Olsztyn
Mazuria Mazurska Akademia Sportowa
MKS Mrągowia Mrągowo
MUKS SP Gol Giżycko
RKS Orlęta Rema Reszel

ZŁOTY CERTYFIKAT

MMKS Concordia Elbląg
UKS Rona 03 Ełk

WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

Akademia Piłkarska OSiR Lwówek
Akad. Piłk. Dębiec Puszczykowo
FC Poznaniak Poznań
Grodziskie SS Grodzisk Wlkp.
KKS Jurand Koziegłowy
KP Las Puszczykowo
KP Victoria Ostrzeszów
KS Chrobry Gniezno
KS Sokół Pniewy
KS Szkoły Da Vinci P.Krajewskiego Poznań
KS Promień Opalenica
KS Unia Wapno
LKS Gorzyczanka Gorzyce W.
Luboński 1943 Luboń
Ludowy Klub Sportowy Godziesze 1966
LZS Grom Golina
LZS Piast Kobylnica
MLKS Sparta Złotów
MKS Patria Buk
Oranje Sport Konin - Oranje Sport Babiak
RKS Wełna Rogoźno
SKF Red Box Piłk. Akad. Poznań - Red Box Suchy Las
UKS Orzeł Granowo

SREBRNY CERTYFIKAT

KP Calisia 14 Kalisz
KS Astra Krotoszyn
KS Canarinhos Skórzewo
KS Koziołek Poznań
KSS Kotwica Kórnik
M-GLKS Wicher Dobra
UKS Lider Swarzędz

ZŁOTY CERTYFIKAT

KA 4 Respect Krobia
KS Polonia Chodzież
MUKS Marcinki Kępno
UKS Football Academy Fair-Play Złotów
UKS Orlik Mosina

WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE

BRĄZOWY CERTYFIKAT

Akademia Mł. Piłkarza Nowogard
Akademia Piłkarska Drawsko Pomorskie
KS Łabędź Widuchowa
LKS Wicher Przelewice
LKS Wybrzeże Rewalskie Rewal
NKS Astra Ustronie Morskie
OKS Jeziorak Szczecin
PKS Wiekowianka Wiekowo
TKS Rega Trzebiatów
UKS Akademia Mistrzów Futbolu Szczecin

SREBRNY CERTYFIKAT

KS Pogoń Połczyn Zdrój

Każda ze szkółek z powyższej listy otrzyma indywidualne uzasadnienie decyzji Komisji Weryfikacyjnej. Wszystkim podmiotom przysługuje prawo do odwołania od tej decyzji. Pouczenie dotyczące trybu takiego odwołania znajduje się w poniższym pliku.

  • Pouczenie dotyczące odwołania od orzeczenia Komisji Weryfikacyjnej.pdf (223.1 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności