Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Rozpoczęcie rejestracji do drugiego cyklu Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich zbliża się wielkimi krokami. W porównaniu do poprzedniego sezonu, tym razem liczba certyfikatów jest ograniczona. Odznaczonych zostanie maksymalnie 100 podmiotów, które wraz z wyróżnieniem będą mogły liczyć na spore korzyści. Na udziale w programie wymiernie skorzystają również zatrudnieni w nich szkoleniowcy.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

W czwartek 1 października ruszy rejestracja podmiotów drugiego cyklu Programu Certyfikacji PZPN. W tym roku liczba zakwalifikowanych szkółek będzie ograniczona, dlatego już teraz warto kompletować wszelkie niezbędne dokumenty. Tym bardziej, że udział w projekcie niesie za sobą sporo korzyści, m.in. dla właścicieli szkółek.

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich

Odpowiednie planowanie to podstawa pracy i pierwszy krok do osiągnięcia sukcesu szkoleniowego. Bez niego trudno o efektywność, szczególnie w dłuższej perspektywie czasu. O czym należy pamiętać planując proces szkoleniowy? Odpowiedź znajdziecie w naszym materiale wideo.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności