Aktualności

Weź udział w konkursie „Wyjątkowa drużyna”

PIŁKA DLA WSZYSTKICH24.09.2019 
Z okazji trwającego Tygodnia Piłki Amatorskiej (UEFA Grassroots Week) Polski Związek Piłki Nożnej organizuje konkurs pt. „Wyjątkowa drużyna”, w którym do wygrania jest 200 piłek i 60 koszulek. Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zdjęcia przedstawiającego Twój zespół wraz z opisową odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego Twoja drużyna jest wyjątkowa?”.

Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 września do godz. 23:59. Należy je przesyłać na adres grassroots@pzpn.pl lub zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym (Facebook i Twitter „Piłka dla wszystkich”). Nagrodzonych zostanie 20 drużyn, które otrzymają po 10 piłek. Trzy drużyny, których prace zostaną ocenione najwyżej zostaną nagrodzone dodatkowo 20 koszulkami.

Do wzięcia udziału w zabawie zapraszamy wszystkie piłkarskie drużyny: dziecięce, seniorskie, grające w piłkę tradycyjną, futsalową itd. Szczegółowe informacje na temat konkursu, w tym warunki uczestnictwa, znajdują się w załączonym poniżej regulaminie.


  • Regulamin konkursu Wyjątkowa drużyna.pdf (151.1 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności