Aktualności

Startuje konkurs z okazji Tygodnia Piłki Amatorskiej. Do wygrania atrakcyjne nagrody!

PIŁKA DLA WSZYSTKICH25.09.2020 
W całej Europie trwa coroczne święto piłki amatorskiej – UEFA Grassroots Week. Z tej okazji Polski Związek Piłki Nożnej przygotował konkurs, w którym do wygrania jest łącznie 100 piłek i 50 koszulek!

Konkurs rozpocznie się w piątek (25 września) o godz. 11:00 i potrwa do środy (30 września) do godz. 23:59. Zadanie polega na przesłaniu zdjęcia Twojej piłkarskiej drużyny wraz z odpowiedzią na pytanie: dlaczego to właśnie Wy powinniście otrzymać od nas nagrodę w tym wyjątkowym dla amatorskiego futbolu okresie?

Zgłoszenia należy przesyłać w formie komentarzy pod postem konkursowym, który pojawi się w mediach społecznościowych „Piłka dla wszystkich” – na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie – lub mailem na adres: grassroots@pzpn.pl.

W puli nagród znajduje się 100 piłek oraz 50 koszulek. Łącznie nagrodzonych zostanie 10 osób, a więc na każdego zwycięzcę przypada 10 piłek i 5 koszulek o sumarycznej wartości rynkowej 550 zł brutto.

Więcej szczegółów dotyczących konkursu znajduje się w poniższym regulaminie. Zapraszamy do udziału i niezmiennie zachęcamy do wyjścia na boisko – nie tylko podczas Tygodnia Piłki Amatorskiej!

  • Regulamin konkursu Grassroots Week 2020.pdf (261.84 kB)
    POBIERZ

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności