Aktualności

RODO dla klubów i szkółek – zobacz bezpłatny poradnik

PIŁKA DLA WSZYSTKICH18.02.2020 

Działasz w klubie lub szkółce piłkarskiej? Jesteś trenerem albo rodzicem młodego piłkarza? Masz więc prawa i obowiązki wynikające z Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, czyli RODO. Jakie?

RODO weszło w życie 25 maja 2018 roku. To zbiór przepisów i obowiązków nakładanych na administratorów danych. Ma on zastosowanie na terenie całej Unii Europejskiej.

Czym są dane osobowe? Kiedy stajesz się ich administratorem? Jak je przechowywać, chronić i przetwarzać? Jakie formalności musisz spełnić, by uniknąć konsekwencji prawnych i finansowych? Jakie żądania i kiedy mogą kierować do administratora osoby, których danymi dysponuje (lub ich rodzice bądź opiekunowie prawni)? Odpowiedzi na te oraz szereg innych pytań znajdziecie w naszym bezpłatnym poradniku. Są w nim wszystkie ważne informacje dla klubów piłkarskich prowadzących tylko zespoły seniorskie, a także podmiotów szkolących dzieci, zarówno wyróżnionych gwiazdkami w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, jak i wszystkich innych.

Prezesi, członkowie zarządów, właściciele szkółek, trenerzy, rodzice – zachęcamy was do oglądania naszej animacji!

Zobacz również

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności