PIŁKA DLA WSZYSTKICH

„Trener radzi” to cykl tekstów, w którym swoją wiedzą dzielą się szkoleniowcy pracujący na co dzień jako trenerzy monitorujący w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Dotychczas opublikowaliśmy 12 przygotowanych przez nich materiałów. Dotyczą one aspektów czystko piłkarskich, ale też psychologicznych czy społecznych.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Polska miała być tylko przystankiem w drodze do kariery, stała się drugim domem. Mistrz naszego kraju w barwach Zagłębia Lubin osiadł w Starych Siołkowicach na Opolszczyźnie, gdzie od dwóch lat zaraża dzieci pasją do piłki nożnej w założonym przez siebie Interze. Polski Brazylijczyk, brazylijski Polak. Poznajcie piłkarską historię Filipe Feliksa.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Proces treningowy wymaga aktywnego udziału zawodników. Programy szkolenia, periodyzacje czy najbardziej wyszukane środki treningowe będą mało wartościowe, jeśli nie zostaną poparte odpowiednim przekazem szkoleniowców i zrozumieniem odbiorców. Doskonałym narzędziem ułatwiającym komunikację na linii trener-zawodnik jest analiza wideo.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Stowarzyszenie „Nadzieja na Mundial” zostało wyróżnione nagrodą UEFA Foundation for Children Award. Europejska federacja doceniła zaangażowanie organizacji w działanie na rzecz poprawy jakości życia dzieci doświadczających na co dzień ubóstwa i wykluczonych społecznie. Poza prestiżem nagroda ma też namacalny wymiar. To 50 tysięcy euro, które stowarzyszenie będzie mogło przeznaczyć na realizację swoich celów statutowych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności