PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Husaria Kraków w znakomitym stylu wygrała czwarty turniej Amp Futbol Ekstraklasy! Trzykrotni mistrzowie Polski zbliżyli się do Kuloodpornych Bielsko-Biała, którzy przed ostatnim turniejem sezonu 2019 mają już tylko cztery punkty przewagi. Trzecia jest warszawska Legia, której głośny doping i fantastyczna oprawa stołecznych kibiców nie pomogły w osiągnięciu upragnionego celu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

- Od rzutu wolnego drużyna z Kostrzyna. Jeśli ktoś potrafi przymierzyć tak jak wczoraj Messi na Camp Nou, to za chwilę mogą być te rzuty karne niepotrzebne. Jeszcze trwa narada. Ustawił piłkę Alan Krysiński – kiedy Mateusz Borek wypowiadał te słowa, do zakończenia ostatniego z finałów XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” pozostawało 30 sekund. Na tablicy wyników widniał remis, za chwilę wszystko miały rozstrzygnąć rzuty karne. Genialne uderzenie 12-letniego chłopca sprawiło, że nigdy do nich nie doszło.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności