PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Choć w sezonie 2020/21 zimowa przerwa w rozgrywkach ligowych w niższych ligach jest chyba najkrótsza w historii, piłkarze, trenerzy, działacze i kibice zdążyli się już stęsknić za rywalizacją o stawkę. Dla wszystkich wyczekujących powrotu na boiska mamy dobrą wiadomość – to już za kilka dni! Jak co roku przygotowaliśmy zestawienie terminów rozpoczęcia rundy wiosennej we wszystkich męskich seniorskich klasach rozgrywkowych w Polsce.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Z powodu pandemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń, w sezonie 2020/21 rozgrywki Witkowskiej Ligi Halowej nie odbywają się. Organizatorzy chcą wykorzystać ten czas, by w jeszcze lepszym stylu i z nowymi pomysłami wrócić do gry za kilka miesięcy. A poprzeczka wisi wysoko, bo nie ma chyba zbyt wielu lig amatorskich, o których powstają piosenki…

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Ogłoszenie Pogoni Oleśnica o poszukiwaniu prezesa, w którym oprócz pokaźnej listy obowiązków figurowała kwota wynagrodzenia w wysokości 350 złotych, przetoczyło się przez media w całej Polsce. To był tylko zabieg formalny, ale skutkował ogromnym zainteresowaniem, także wśród kandydatów. Ostatecznie właściciel MKS Pogoń Oleśnica Michał Krej stanowisko prezesa klubu powierzył 31-letniemu Sebastianowi Wojtowiczowi.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Akademia Piłkarska Gavia Choszczno działa już prawie 11 lat, ale nie wszystkie były mlekiem i miodem płynące. Dzięki odwadze i pomysłowości zarządu oraz przychylności życzliwych osób klub wyszedł z kryzysu silniejszy niż kiedykolwiek, czego dowodem jest choćby brązowa gwiazdka uzyskana w I cyklu Programu Certyfikacji Polskiego Związku Piłki Nożnej dla szkółek piłkarskich.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności