PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W ekstraklasie rozegrał 42 spotkania. 41 w barwach Śląska Wrocław i jedno, jako 18-latek, w Igloopolu Dębica. Karierę skończył jako prawie 40-latek, po czym na sześć lat wyjechał do Anglii. Kilka miesięcy temu wrócił i szkoli bramkarzy, a od nowego sezonu stanie między słupkami bramki występującego w Klasie B Płomienia Wisznia Mała. Kolejnym bohaterem cyklu „Jeszcze im się chce” jest Krzysztof Pyskaty.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 58. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Jest dziś uznawany za jednego z czołowych polskich golkiperów. Na co dzień strzeże bramki włoskiej Fiorentiny, a w młodzieżowych reprezentacjach Polski ma na koncie blisko 40 występów. Droga Bartłomieja Drągowskiego do Serie A zaczęła się lata temu na słonecznym Podlasiu. – Patrz Andrzej, ten chłopak jest dobry – mówił do Andrzeja Dawidziuka obecny na finałach Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” Leo Beenhakker.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Kolejna w polskiej piłce współpraca między wielką firmą bijącą się o tytuły mistrza Polski a klubem zrzeszającym sportowców niepełnosprawnych. Tym razem w Gliwicach. W nowym sezonie w piłkarskich rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Sportu Niesłyszących drużyny MIG Gliwice będą występować pod nazwą MIG Piast Gliwice.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności