PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Mają różne ambicje, cele i motywacje. Za częścią z nich stoi kilkudziesięcioletnia tradycja, inne dopiero zaczynają pisać swoją historię. Bez względu na doświadczenia i region pochodzenia łączy je niezwykła – jak na ekipy występujące w szóstej, siódmej czy nawet ósmej klasie rozgrywkowej – popularność. Poznajcie 11 najciekawszych naszym zdaniem klubów niższych lig w Polsce.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Sukcesy ampfutbolowej reprezentacji i rosnąca popularność dyscypliny przynoszą fantastyczne efekty. Na ogólnopolskim zgrupowaniu Junior Amp Futbol pojawiła się duża grupa zupełnie nowych, młodych zawodników, którzy mimo amputacji, lub wady wrodzonej kończyny rozpoczęli swoją piłkarską przygodę.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 37. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Jubileuszowa XX edycja Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” cieszy się wielką popularnością. W związku z tak dużym zainteresowaniem organizator rozgrywek - Polski Związek Piłki Nożnej wraz ze sponsorem głównym, firmą Tymbark, podjęli decyzję o przedłużeniu zapisów drużyn do 7 października. Wszystko po to, aby dać szansę udziału w wydarzeniu wszystkim chętnym.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarze, trenerzy, sędziowie, kibice – wszyscy tworzą niesamowitą mieszankę zwaną klimatem polskich niższych lig. Różne role, charaktery, motywacje do bycia częścią futbolowej rodziny. Wszyscy niepowtarzalni i jedyni w swoim rodzaju. Jak wybrać z nich drużynę? Spróbowaliśmy zmierzyć się z tym zadaniem i stworzyć 11 najciekawszych postaci polskich niższych lig. Kolejność zupełnie przypadkowa.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności