PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Jeśli regularnie śledzicie telewizyjne programy rozrywkowe, to z dużą dozą prawdopodobieństwa już tę postać znacie. W emitowanym na antenie stacji TTV „Gogglebox” Krzysztof Ufnal robi dokładnie to, co Wy, czyli ogląda telewizję. Jego błyskotliwość i poczucie humoru docenili nie tylko widzowie, ale również producenci innego programu – „Kto to kupi?”, który Ufnal obecnie współprowadzi. Występy telewizyjne łączy z zarządzaniem własną firmą oraz – co z naszego punktu widzenia najważniejsze – treningami i grą w B-klasowej drużynie Amigos Warszawa.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Rozgrywki XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zostały chwilowo wstrzymane, ale wszyscy mamy nadzieję, że niebawem ruszą pełną parą. W tym roku uczestnicy zmagań mogą liczyć na wyjątkowe wsparcie. Do gry po raz pierwszy w historii zagrzewa ich liczna grupa Ambasadorów, w której znajdują się znane postaci związane z futbolem. Jednym z nich jest Zbigniew Boniek.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 51. część cyklu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności