PIŁKA DLA WSZYSTKICH

28 października stratuje tegoroczna edycja „Akademii Grassroots” – cykl 17 konferencji skierowanych przede wszystkim do nauczycieli wychowania fizycznego oraz trenerów i instruktorów pracujących na co dzień z dziećmi do 13. roku życia. Zajęcia i prelekcje odbędą się w każdym województwie (w mazowieckim nawet dwukrotnie), a wstęp na nie będzie otwarty dla wszystkich chętnych.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W sobotę (19 października) na stadionie Izolatora w Boguchwale odbędzie się międzynarodowy mecz towarzyski pomiędzy Polską a Ukrainą w kategorii do lat 14. W biało-czerwonych strojach po raz pierwszy wystąpią chłopcy z rocznika 2006 prowadzeni przez trenerów Bartłomieja Zalewskiego i Marcina Dornę. Wstęp na to spotkanie jest wolny, początek o godzinie 12:00.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 39. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W sobotę (12 października) rozpoczną się mistrzostwa świata w piłce nożnej 6-osobowej. Wśród 40 ekip biorących udział w imprezie znajdują się Polacy, którzy w Grecji postarają się przebić swój zeszłoroczny sukces z Lizbony, gdzie sięgnęli po srebrne medale. Pierwszym rywalem naszej reprezentacji będzie Maroko.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności