PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Naszpikowana reprezentantami Polski krakowska Husaria nie miała sobie równych w Pucharze Polski Amp Futbol. Podopieczni Krzysztofa Moszumańskiego pokonali Widzew Łódź oraz Wartę Poznań, czyli kluby, które kilka miesięcy temu otworzyły sekcje ampfutbolu. W Poznaniu nie mogło zabraknąć pięknych bramek, piłkarskich emocji oraz wsparcia ze strony kibiców.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 60. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Futbol dziecięcy i młodzieżowy ma zupełnie inne cele niż futbol seniorski. Tam ważne są wyniki, tutaj indywidualny – nie tylko sportowy – rozwój zawodników, w którym kluczową rolę odgrywa szkoleniowiec. W dzisiejszym tekście Łukasz Chmielewski pisze o tym, że dla najmłodszych piłkarzy trener nie jest tylko osobą odpowiedzialną za prowadzenie zajęć, ale przede wszystkim autorytetem i wychowawcą.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Gdy po prawie trzech miesiącach rządowych ograniczeń uniemożliwiających trenowanie i rozgrywanie meczów z powodu pandemii koronawirusa można było wrócić na boisko, jako jedni z pierwszych w Polsce skorzystali z tego piłkarze czterech klubów z pomorskiej gminy Brusy. Z inicjatywy Rafała Szymleka, kierownika Gromu Leśno, od końca maja rywalizują w Mini Lidze.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności