PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Po każdej rundzie czy sezonie czytamy komunikaty klubów, które informują kibiców, że ich seniorskie zespoły rezygnują z występów w rozgrywkach ligowych. Życie pokazuje, że im więcej czasu od wycofania, tym trudniej wrócić do walki o punkty. Vitoria Głosków pokazuje, że można to zrobić nawet po 10 latach i to w bardzo dobrym stylu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 87. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Zawodnicy Akademii Piłkarskiej Waleczni Olszewo-Borki to pierwsi zwycięzcy „Zielonych Wyzwań” w kategorii U-12 chłopców. Pochodzący z niewielkiej miejscowości pod Ostrołęką młodzi piłkarze po raz kolejny udowodnili, że drzemie w nich duży potencjał. Już wcześniej dostrzegli go skauci klubów ekstraklasy oraz Marcin Truszkowski – były pomocnik Jagiellonii Białystok i założyciel Walecznych.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Jeśli chodzi o osiągnięcia w seniorskiej piłce, Włocławek może z zazdrością spoglądać na leżący 50 kilometrów dalej (i już w innym województwie) Płock. W przypadku szkolenia młodzieży już niekoniecznie, do czego od 2014 roku rękę przykłada Akademia Piłkarska Młoda Włocławianka, wyróżniona brązową gwiazdką w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 86. część cyklu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności