PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Golub-Dobrzyń to małe miasto w województwie kujawsko-pomorskim, ale ma swojego reprezentanta Polski. W tamtejszym klubie KS Piłkarz zaczynał Łukasz Bejger, obecnie obrońca Manchesteru United. Zajrzeliśmy tam z naszymi kamerami w pierwszym odcinku "Jak oni trenują?". Oprócz tego sprawdzamy, jakie nowości czekają szkółki uczestniczące w Programie Certyfikacji PZPN. Rozmawiamy z trenerem monitorującym, Dariuszem Sieklińskim o powrocie futbolu młodzieżowego do treningów, mamy radę od selekcjonera Jacka Magiery dla młodych sportowców i na koniec podłożyliśmy profesjonalny komentarz do pięknych goli nadesłanych przez Was!

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Kilka dni temu odbył swój pierwszy trening w barwach AS Monaco. Wcześniej zaliczył blisko 60 meczów w Legii Warszawa i zaczął otrzymywać powołania do seniorskiej reprezentacji Polski. Jego kariera układa się wzorowo, a on sam jest kolejnym przykładem na to, że podróż do świata wielkiego futbolu można rozpocząć dosłownie wszędzie. Radosław Majecki, bo o nim mowa, swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Arce Pawłów i to właśnie na opowieść o tym klubie zapraszamy w kolejnym tekście z cyklu „Tam zaczynali”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności