PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Przez co najmniej kilkanaście dni w Polsce będą obowiązywały bardzo restrykcyjne zasady dotyczące gromadzenia się ludzi. Do zamkniętych szkół, restauracji czy odwołanych rozgrywek sportowych dołączyły również zajęcia w klubach i akademiach piłkarskich. Te na zaistniałą sytuację zareagowały bardzo szybko i już od kilku dni dostarczają swoim zawodnikom i ich rodzicom plany treningów, które można realizować w domach.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 46. część cyklu, z uwagi na koronawirusa nieco inną niż pozostałe.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Akcja #zostanwdomu zachęcająca do zadbania o zdrowie swoje i otoczenia zatacza coraz szersze kręgi. Najbliższe dni z oczywistych względów będą wymagały od nas wielu wyrzeczeń. Całkowity rozbrat z piłką na szczęście się do nich nie zalicza. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny konkurs.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Obaj wywodzą się ze złotego pokolenia bramkarzy Lublinianki. W swoim CV mają występy w ekstraklasie, a jeden z nich nawet w lidze niemieckiej i reprezentacji Polski. Życie pokierowało ich kariery w różną stronę, by ostatecznie doprowadzić do wspólnego projektu o nazwie Keeperteam. O swoich piłkarskich początkach, pasji, podejściu do zawodu, radościach i dumie z podopiecznych porozmawialiśmy z Jakubem Wierzchowskim i Marcinem Mańką.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności