PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Hanna Hubert to kobieta-instytucja. Od 38 lat nauczycielka. Od 1993 roku związana ze Szkołą Podstawową w Długiem Starym. Pracuje jako wuefistka, przez 23 lata pełniła funkcję dyrektorki. Jak sama mówi, nie jest typową trenerką. Uczy wszystkie dzieci, wyznając zasadę, że każdy mecz ma być dla nich powodem do radości. Sama swój najważniejszy mecz już wygrała.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 41. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Trenerzy Polskiego Związku Piłki Nożnej ogłosili listy powołanych na dwa z trzech turnusów tegorocznej Jesiennej Akademii Młodych Orłów, która w listopadzie odbywać się będzie w Pruszkowie. W tygodniowych zgrupowaniach weźmie udział po 40 najlepszych obecnie piłkarek z rocznika 2006 oraz piłkarzy urodzonych w 2006 i 2007 roku.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

7 października zakończyły się zapisy do tegorocznej edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Rozgrywki, w których w przeszłości grało ponad 50 reprezentantów Polski różnych kategorii wiekowych ruszyły właśnie po raz 20! Dziewczęta i chłopcy rozpoczęli rywalizację, która już po raz siódmy swój wielki finał będzie mieć na stadionie PGE Narodowy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności