PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Mocna konkurencja nieopodal rozwijająca skrzydła to zagrożenie, ale i motywacja, by stale stawać się lepszym. I właśnie przez pryzmat szansy na rozwów na swoją działalność patrzą zarząd i trenerzy UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice, czyli akademii, która może pochwalić się srebrną gwiazdką Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Polska zmaga się właśnie z trzecią falą pandemii COVID-19. Nakładane przez rząd ograniczenia w życiu społecznym i gospodarczym, utrzymywane często w katastroficznym i sensacyjnym tonie doniesienia medialne oraz brak jednoznacznych prognoz co do zakończenia funkcjonowania w obecnym trybie powodują, że już od wielu miesięcy czujemy się zagubieni, zaniepokojeni, przestraszeni i niepewni przyszłości. Sprawdź porady ekspertów, które pozwolą lepiej znieść ten trudny czas.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 88. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Chris Passella to z pozoru zwyczajny 14-latek. Uczeń siódmej klasy szkoły podstawowej z zamiłowaniem do piłki nożnej. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że – w przeciwieństwie do swoich rówieśników i często wbrew ich prześmiewczym komentarzom – Chris pasjonuje się futbolem kobiet. Jego wyjątkowe zacięcie do tematu dostrzegli Czarni Sosnowiec, którzy już rozpoczęli współpracę z chłopakiem.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W naszej serii kulinarnej z Tomkiem Leśniakiem nadszedł czas na przygotowanie piłkarskiego śniadania. Tym razem gościem szefa kuchni reprezentacji Polski był dziennikarz sportowy i trener personalny – Adam Kotleszka, a wspólne gotowanie jak zwykle stanowiło doskonały pretekst do rozmowy o kulisach zgrupowań naszej kadry.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności