PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Jeszcze kilka lat temu robienie zakupów w sklepach z używaną odzieżą było passe. Dziś przeżywa rozkwit, a wśród przeczesujących lumpeksy (jak popularnie nazywa się takie miejsca) są również kolekcjonerzy i poszukiwacze koszulek piłkarskich. Duża w tym zasługa Macieja Nowaka, który stworzył społeczność „Stadionowe Lumpy”, a dzięki zorganizowanej przez niego akcji #OddajFejka, około 700 koszulek trafi do marzących o nich dzieci z najbiedniejszych części świata.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Działanie według zasady „im więcej, tym lepiej” jest częstym błędem popełnianym przez piłkarzy-amatorów. Zawodnicy wpadający w wir intensywnych treningów i meczów, nierzadko mający za sobą dłuższą przerwę od aktywności fizycznej, zwykle zapominają o elemencie, który w budowaniu formy jest niemniej istotny. Mowa o odpoczynku i skutecznej regeneracji. Co robić, aby odpowiednio przygotować organizm na kolejne zajęcia i zawody?

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Kapituła konkursowa „Zielonych Wyzwań” wyłoniła laureatów drugiego zadania. Tym razem w rywalizacji udział wzięło ponad trzysta drużyn, spośród których wyróżnionych zostało osiemnaście – po trzy w każdej kategorii wiekowej. Poniżej przedstawiamy listę laureatów oraz ich nagrania. A jeszcze w tym tygodniu rozpocznie się rywalizacja w ramach trzeciego wyzwania.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności