PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Domowe nauczanie, powrót do szkół, później znów szkoła w wersji online. Podobnie jest z treningami piłkarskimi – dozwolone, zawieszone, przywrócone w ograniczonym zakresie, znów odbywające się „po staremu”, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego. Pandemia koronawirusa spowodowała, że jako trener możesz czuć się zdezorientowany, niepewny czy wręcz bezradny. Istnieją jednak sposoby na to, by twój zespół wrócił do normalnego, popandemicznego funkcjonowania silniejszy niż kiedykolwiek. Jak do tego doprowadzić?

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Akademia Piłkarska Ostróda świetnie łączy masowość i zaszczepianie miłości do piłki nożnej jak największej liczbie młodych ludzi z wypuszczaniem w Polskę kolejnych talentów. Srebrna gwiazdka Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich, którą AP może się obecnie pochwalić, to nie jest szczyt marzeń i możliwości osób ją tworzących.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Prowadzone przez Fundację dla Dzieci z Cukrzycą drużyny Słodkiej Polski będą w 2021 roku występowały pod Patronatem PZPN „Piłka dla wszystkich”. W ramach współpracy zespoły w czterech kategoriach wiekowych otrzymały od federacji komplet strojów. Mogą również liczyć na pomoc w zwiększaniu świadomości na temat cukrzycy jako choroby cywilizacyjnej i promowaniu aktywności wśród diabetyków. Pierwszy z tegorocznych występów Słodkiej Polski miał miejsce w miniony weekend.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Zimowa przerwa między rundami to w wielu Wojewódzkich Związkach Piłki Nożnej czas organizowania kursów sędziowskich. Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś kandydatem na arbitra i warto spróbować swoich sił w tym fachu, przeczytaj poniższy tekst. Praktycy dzielą się w nim swoimi spostrzeżeniami na temat tego, czym powinien się charakteryzować dobry sędzia piłkarski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności