PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 35. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Do 30 września potrwają zapisy do najnowszej, XX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Od początku lipca można już zgłaszać swoje drużyny, a od 2 września możliwa jest także rejestracja zawodników i przypisywanie ich do poszczególnych zespołów. O tym, jak to zrobić dowiesz się z poniższego tekstu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Via Monte Napoleone – klimatyczna ulica pełna ekskluzywnych butików w Mediolanie. Paryskie Champs Elysees. Długa na ponad kilometr Via Toledo w Neapolu czy kijowski Chreszczatyk. Tymi ulicami na co dzień spacerują reprezentanci Polski: Krzysztof Piątek, Paulina Dudek, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik i Tomasz Kędziora. Łączą ich nie tylko biało-czerwone barwy i gra w czołowych europejskich klubach. Wszyscy na pewnym etapie swojej piłkarskiej drogi brali udział w Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności