PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 29. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Przygotowanie motoryczne, techniczne, taktyczne oraz mentalne – to główne składniki przepisu na zawodowego piłkarza. Do jego zrównoważonego rozwoju – poza treningami – niezbędna jest również prawidłowa dieta. Jak podkreślają specjaliści, odpowiednie nawyki żywieniowe zwiększają szanse na piłkarską karierę, a przede wszystkim są inwestycją we własne zdrowie. Biorąc to pod uwagę Polski Związek Piłki Nożnej udostępnił bezpłatne materiały edukacyjne o tematyce żywieniowej.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W jakim wieku piłkarz może zacząć rozglądać się za dziewczynami? Czy pieniądze są ważne w życiu sportowca? Jakie przedmeczowe rytuały ma Robert Lewandowski? To tylko niektóre z pytań, jakie kadrowicze usłyszeli od swoich następców – zwycięzców XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, którzy najpierw odwiedzili ich przed meczem z Izraelem, a później z trybun PGE Narodowego obejrzeli wygrane 4:0 starcie w ramach eliminacji do Euro 2020.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności