PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 43. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Lada moment, bo już 16 listopada, rusza kolejne zgrupowanie juniorów grających w amp futbol. W Polsce „amp futbolowe” dzieciaki grają w piłkę od 2018 roku. I jest ich coraz więcej – z zaledwie kilku zawodników w trzy lata zrobiło się dwudziestu!  To jeszcze nie koniec. Nasi młodzi piłkarze to, obok Anglii oraz Irlandii, jedni z pionierów i liderów juniorskiego amp futbolu na świecie.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 42. część cyklu.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności