PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W dniach 16-17 lutego hala sportowa przy ulicy Hożej 6 w Szczecinie po brzegi wypełniła się kibicami piłki nożnej w wydaniu amatorskim. Wszystko za sprawą turnieju o „Puchar 44”, w którym udział wzięły seniorskie ekipy występujące na co dzień w niższych ligach Zachodniopomorskiego ZPN, dzikie drużyny oraz najmłodsi adepci futbolu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piasek Potworów w ostatnich kilkunastu miesiącach stał się jednym z najbardziej znanych w Polsce zespołów występujących w Klasie B. Za medialnym sukcesem skromnego klubu z liczącej około 250 mieszkańców miejscowości stoją Łukasz i Karol Festerowie. Cierpliwie pracowali na niego wiele lat.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Bydgoszcz staje się powoli domem Zimowej Akademii Młodych Orłów. Na przełomie stycznia i lutego obiekty tamtejszego Zawiszy już po raz trzeci opanowało 160 najzdolniejszych chłopców i dziewcząt marzących o karierze piłkarskiej. W atmosferze ciężkiej pracy młodzi zawodnicy szlifowali swoje umiejętności na pięciu płaszczyznach: motorycznej, technicznej, taktycznej, mentalnej oraz społecznej. Szczególny nacisk kładziono na tę pierwszą.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Polityka prywatności