PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Niemal cztery miesiące przed rozpoczęciem przełożonych z ubiegłego roku mistrzostw Europy polscy ampfutboliści rozegrali dwa spotkania towarzyskie z reprezentacją Turcji. Rywal udowodnił, że nieprzypadkowo jest wicemistrzem świata, a we wrześniu będzie bronił tytułu najlepszej drużyny na Starym Kontynencie. W sobotę Biało-Czerwoni przegrali 0:5, dzień później 1:4. Jedynego gola dla polskiego zespołu strzelił z rzutu karnego Krystian Kapłon.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Każdy zawodnik powinien wiedzieć, jak dbać o swój rozwój. Wszak trening piłkarski to coś więcej niż tylko dziewięćdziesiąt minut spędzonych na boisku. Sportowcem jest się przez całą dobę, a na osiągane wyniki pracuje się też odpowiednią dietą, regeneracją czy nastawieniem. O roli tych aspektów w procesie rozwoju młodego piłkarza pisze w najnowszym materiale z cyklu „Trener radzi” Robert Mazanek.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Powtarzane czasem przez komentatorów piłkarskich sformułowanie, że ktoś gra jak z nut, doskonale pasuje do UKS Orzeł Zbylitowska Góra. Ksiądz Tomasz Biernat, menedżer klubu z niewielkiej miejscowości spod Tarnowa, do „Zielonych Wyzwań” zaangażował nie tylko piłkarzy, lecz także muzycznie utalentowanych członków ich rodzin. Ze znakomitym efektem.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Organizują turniej dla ponad tysiąca młodych piłkarzy, przyznają Piłkarskie Oscary, a już za chwilę będą mieć pierwszego wychowanka w reprezentacji Polski. To nie przypadek. Wyróżniona srebrną gwiazdką w Programie Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich Junior Football Academy Przechlewo od lat pracuje na te sukcesy i ma realne podstawy, by myśleć o kolejnych.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności