PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Piłkarskie niższe ligi i rozgrywki amatorskie to kopalnia śmiesznych, strasznych, nietypowych, zaskakujących i przede wszystkim ciekawych zdarzeń. W „Krótkiej Piłce” będziemy starali się wybierać dla Was najsmakowitsze historie, które wydarzyły się na polskich boiskach i wokół nich. Dziś zapraszamy na 21. część cyklu.

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

Finały Wojewódzkie XIX edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” zakończone. Ostatni gwizdek tego etapu rozgrywek wybrzmiał w środę w Miętnem. Tym samym znamy już najlepsze drużyny poszczególnych województw w kategorii do lat 8, 10 oraz 12. Teraz czas na chwilę wytchnienia, a już 29 kwietnia rozpocznie się Finał Ogólnopolski, na którym Mazowsze będzie reprezentowane przez UKS Ząbkovię (U-10 i U-12 dziewcząt), Talent Warszawa (U-10 chłopców) oraz SP 392 Warszawa (U-12 chłopców).

PIŁKA DLA WSZYSTKICH

W Iławie poznaliśmy zwycięzców przedostatniego już Finału Wojewódzkiego Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Na boiskach Stadionu Miejskiego, który pamięta jeszcze mecze na poziomie II ligi, spotkały się zespoły marzące o zwycięstwie w rozgrywkach, a w przypadku starszych kategorii również o wyjeździe na Finał Ogólnopolski do Warszawy.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności