Aktualności

GOSSM Malbork

GOSSM Malbork -Konsultacja Krajowa w dniu 19 wrzesień 2018 r. rozwiń

Konsultacja krajowa III klasy GOSSM Malbork w Elblągu w dniu 19 wrzesień 2018 r, na obiektach MOSiR przy ul. Skrzydlatej 1 A

kadra szkoleniowa :
Trener koordynator - Henryk Pawłowski
Trenerzy: Michał Krawczyk i Mateusz Sroka
Trener bramkarzy -Jarosław Talik

Zawodnicy:

Apostołowicz Bartosz,Budka Miłosz,Dyja Michał,Hein Sebastian,Jażwiński Filip ,Jurczyński Sylwester,Kalina Cezary,Konzorski Maciej, Krygier Dawid ,Przybysz Jakub,Raburski Czesław, Ratkowski Wiktor,Samson Igor,Sasnal Mateusz,Sobczyński Krystian,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik, Urbański Patryk.

Zgrupowanie wyjazdowe-konsultacja krajowa -Sztutowo 2018 rozwiń

W dniach 10-14 września 2018 r, w Ośrodku Sportowym PROMYK" w Sztutowie ul. Wczasowa 5- będzie przebywała na zgrupowaniu wyjazdowym- klasa III Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Malborku
Lista uczestników:
kadra szkoleniowa:
Trener koordynator -Henryk Pawłowski
trenerzy: Michał Krawczyk i Mateusz Sroka
trener bramkarz-Jarosław Talik
zawodnicy:
Apostołowicz Bartosz,Budka Miłosz,Dyja Michał,Hein Sebastian,Jażwiński Filip,Jurczyński Sylwester,Kalina Cezary,Konzorski Maciej,Krygier Dawid,Przybysz Jakub,Raburski Czesław,Ratkowski Wiktor,Samson Igor,Sasnal Mateusz,Sobczyński Krystian,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik,Urbański Patryk

Zgrupowanie wyjazdowe GOSSM Malbork -konsultacja krajowa w dniach 19/20.06.2018 r. w Ośrodku Sportowym "Zawisza w Bydgoszczy ul. Gdańska rozwiń

Kadra szkoleniowa :
Henryk Pawłowski -trener koordynator,Bogdan Kazojć,Piotr Wilk ,Michał Krawczyk,Jarosław Talik

zawodnicy:
Klasa -II
Apostołowicz Bartosz,Budka Miłosz,Dyja Michał,Hein Sebastian,Jażwiński Filip,Jurczyński Sylwester,Kalina Cezary,Konzorski Maciej,Krygier Dawid,Przybysz Jakub,Raburski Czesław,Radkowski Wiktor,Samson Igor,Sasnal Mateusz,Sobczyński Krystian,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik,Urbański Patryk

Klasa -III
Błaszak Paweł,Chomicz Robert,Citkowski Maciej,Czochór Jakub,Denisewicz Franciszek,Gdaniec Dawid,Górak Kacper,Izba Kacper,Jędrzyński Filip,Klohs Radoslaw,Królikowski Karol,Lenart Krystian,Lewandowski Samuel,Marendowski Michał,Miązek Jan,Piepiórka Jakub,Pirożek Jakub,Pogorzalski Mateusz,Pohlid Mateusz,Rambowski Mikolaj,Tułodziecki Michał,Waśniewski Natan,Wezel Teofil,Ziarnik Jakub,Zieliński Filip

Mecze kontrolne z GOSSM Malbork - GOSSM Gdańsk w dniu 17 kwietnia 2018 r. rozwiń

LISTA uczestników GOSSM Malbork -meczy kontrolnych z GOSSM Gdańsk klasa II i III
w dniu 17 kwietnia 2018 r. w Malborku

Kadra szkoleniowa
Henryk Pawłowski -trener koordynator
Jarosław Talik -trener bramkarzy
Bogdan Kazojć
Piotr Wilk
Michał Krawczyk
Mateusz Sroka

zawodnicy :

klasa II GOSSM Malbork

Apostołowicz Bartosz,Budka Miłosz,Dyja Michał,Hein Sebastian,Jażwiński Filip,Jurczyński Sylwester,Kalina Cezary,Konzorsaki Maciej,Krygier Dawid,Przybysz Jakub,Raburski,Radtkowski Wiktor, Czesław Samson Igor,Sasnal Mateusz,Sobczyński Krystian,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik,Urbański Patryk.

klasa III GOSSM Malbork

Błaszak Pawał,Chomicz Robert,Citkowski Maciej,Czochór Jakub,Denisewicz Franciszek,Gdaniec Dawid,Górak Kacper,Izba Kacper,Jędrzyński Filip,Klohs Radosław,Królikowski Karol,Lenart Krystian,Lewandowski Samuel,Marendowski Michał,Miązek Jan.Piepiórka jakub,Pirożek Jakub,Pogorzalski Mateusz,Pohlid Mateusz,Rambowski Mikolaj ,Tułodziecki Michał,Waśniewski Natan.Wezel Teofil,Ziarnik Jakub,Zieliński Filip

G OSSM Malbork -Lista uczestników zawody krajowe Toruń 11.05.2017 r. rozwiń

Kadra szkoleniowa :
Pawłowski Henryk ,Talik Jarosław,Głowacki Andrzej,Tatara Michał,Kazojć Bogdan,Wilk Piotr.

Zawodnicy:
Klasa III GOSSM -rocznik 2001

Aronowski Kacper ,Baranowski Maciej,Bonin Patryk,Czubak Kamil,Iwanowski Piotr,Kamiński Paweł,Kwiatkowski Miłosz,Leszczyński Piotr,Matusz Sebastian,Misztal Remigiusz,Narloch Arkadiusz,Nowomiejski Dominik Przybyszewski Tomasz Rozkowiński Rafał, Szafek Paweł,Szopiński Kacper,Szweda Jakub,Tiedtke Wiktor,Tkaczyk Dawid ,Tomaszewski Szymon ,Wierzba Dawid,Winiarski Mikolaj,Włodarczyk Kamil,Ziewiec Kacper


Klasa II GOSSM - rocznik 2002

Błaszak Paweł,Chomicz Robert,Citkowski Maciej,Czochór Jakub,Denisewicz Franciszek,Gdaniec Dawid,Górak Kacper,Izba Kacper,Jędrzyński Filip,Klohs Radosław,Królikowski Karol,Lenart Krystian,Lewandowski Samuel,Marendowski Michał,Miązek Jan,Piepiórka Jakub,Pirożek Jakub ,Pogorzalski Mateusz,Pohlid Mateusz,Rambowski Maciej,Słomski Maciej Tułodziecki Michał,Waśniewski Natan,Wezel Teofil,Ziarnik Jakub,Zieliński Filip

GOSSM Malbork lista uczestniów -zawody krajowe Słupsk 20.04.2017 rozwiń

Kadra szkoleniowa :
Pawłowski Henryk,Talik Jarosław, Krawczyk Michał,Sroka Mateusz

zawodnicy : klasa I - rocznik 2003
Apostolowicz Bartosz,Budka Miłosz,Hein Sebastian,Jażwiński Filip,Jurczyński Sylwester,Kalina Cezary,Knurowski Cezary,Konzorski Maciej,Król Patryk,Krygier Dawid,Lewandowski Mateusz,Łobaczewski Filip,Proć Miłosz,Przybysz Jakub,Raburski Czesław,Samson Igor,Sasnal Mateusz,Sedlewski Marcel,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik,Tomczyński Igor,Wawrzyn Michał

GOSSM Malbork -Lista uczestników zawody krajowe Elbląg -12.04.2017 r, rozwiń

Kadra szkoleniowa Pawłowski Henryk,Talik Jarosław, Głowacki Andrzej, Tatara Michał, Kazojć Bogdan,Wilk Piotr Zawodnicy Klasa III Aronowski Kacper,Baranowski Maciej,Bonin Patryk ,Czubak Kamil,Iwanowski Piotr, Kamiński Paweł,Kwiatkowski MIłosz,Leszczyński Piotr,Markowski Seweryn,Matusz Sebastian,Misztal Remigiusz,Narloch Arkadiusz,Nowomiejski Dominik, Przbyszewski Tomasz, Rozkowiński Rafał.Szafek Paweł,Szopiński Kacper,Szweda Jakub,Tiedtke Wiktor,Tkaczyk Dawid, Tomaszewski Szymon,Wierzba Dawid,Winiarski Mikołaj,Włodarczyk Kamil Ziewiec Kacper klasa II Blaszak Paweł,Chomicz Robert, Citkowski Maciej, Czochór Jakub,Denisewicz Franciszek,Gdaniec Dawid,Górak Kacper,Izba Kacper,Jędrzyński Filip,Klohs Radosław,Królikowski Karol,Lenart Krystian,Lewandowski Samuel, Marendowski Michał,Miązek Jan,Piepiorka Jakub,Pirożek Jakub,Pogorzalski Mateusz,Pohlid Mateusz,Rambowski Mikołaj,Słomski Maciej Tułodziecki Michał,Waśniewski Natan ,Wezel Teofil,Ziarnik Jakub,Zieliński Filip

GOSSM Malbork-LISTA uczestników Zgrupowania wyjazdowego w TUCHOLI w dniach 15-19 stycznia 2017 r. rozwiń

Kadra szkoleniowa : Pawłowski Henryk ,Talik Jarosław, Głowacki Andrzej,Tatara Michał,Kazojć Bogdan, Wilk Piotr ,Krawczyk Michał,Sroka Mateusz Zawodnicy :L Klasa III GOSSM : Aronowski Kacper,Baranowski Maciej,Bonin Patryk,Czubak Kamil,Iwanowski Piotr,Kamiński Paweł,Kwiatkowski Miłosz,,Matusz Sebastian, Misztal,Remigiusz,Narloch Arkadiusz,Nowomiejski Dominik,Przybyszewski Tomasz ,Rozkowiński Rafał,Szafek, Paweł,Szopiński ,Kacper,Szewda Jakub,TiedtkeWiktor,Tkaczyk Dawid,Tomaszewski Szymon ,Wierzba Dawid ,Winiarski Mikołaj,Włodarczyk Kamil,Markowski Sewryn ,Leszczyński Piotr Ziewiec Kacper. klasa II GOSSM Malbork Błaszak Paweł,Chomicz Robert,Citkowski Maciej,Czochór jakub,Denisewicz Franciszek Gdaniec Dawid,Górak Kacper,Izba Kacper,Klohs Radosław Jędrzyński Filip,Królikowski Karol,Lenart Krystian,Lewandowski Samuel,Marendowski Michał,Miązek Jan,Piepiórka Jakub Pirożek Jakub ,Pogorzalski Mateusz, Pohlid Mateusz,Rambowski Mikołaj ,Słomski Maciej,Tułodziecki Michał, Waśniewski Natan, Wezel Teofil,Ziarnik Jakub,Zieliński Filip Klasa I GOSSM Malbork Apostołowicz Bartosz,Budka Milosz,Hein Sebastian,Jażwiński Filip,Jurczyński Sylwester,Klalina Cezary,Knurowski Cezary,Konzorski Maciej,Kościelny Kewin,Król Patryk,Krygier Dawid,Lewandowski Mateusz,Łobaczewski Filip,Proć Miłosz,Przybysz Jakub,Raburski Czesław,Samson Igor,SAsnal Mateusz,Sedlewski Marcel,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik,Tomczyński Igor,Wawrzyn Michał

GOSSM Malbork -mecze listopadowe kontrolne z GOSSM Poznań ,Bydgoszczi Toruń rozwiń

W miesiącu listopadzie 2017 r. w Malborku gościliśmy zaprzyjażnione Gimnazjalne Ośrodki Szkolenia Sportowego Młodzieży w dniach :
13/14 listopada -GOSSM Poznań rocznik 2002 i 2003
22/23 listopad -GOSSM Bydgoszcz i Toruń -rocznik 2003
29/30 listopad -GOSSM Bydgoszcz i Toruń -rocznik 2002
W sumie rozegraliśmy 9 meczy piłkarskich z których kilka zakończyło się naszymi zwycięstwami jednak wynik ich nie był najważniejszy gdyż głównym celem byl charakter szkoleniowo-integracyjny. Kadry szkoleniowe miały możliwość sprawdzenia wszystkich zawodników oraz przetestowania różnych wariantów taktycznych.
Nadmienić że jest to już druga wizyta w/w ośrodków połączona z możliwością zwiedzenia naszego pięknego zamku oraz obejrzenia meczy naszej reprezentacji w meczu z Meksykiem oraz reprezentacji młodzieżowej z Portugalią i Danią . W tym miejscu chciałbym gorąco podziękować kadrom szkoleniowym tych ośrodków oraz koordynatorom : Przemysławowi Redmer i Andrzejom Magowskiemu ,Góreckiemu i Kabacińskiemu oraz p. Romanowi Kostrzewskiemu który czynnie sędziował rozgrywane mecze. Mamy plany że w roku 2018 w ramach rewizyty odwiedzimy wspomniane ośrodki i ich piękne miasta.

Należy nadmienić że nasi zwodnicy i klasa VII SMS dzięki otrzymanym bezpłatnym biletom z Polskiego Związku Piłki Nożnej mogliśmy obejrzeć zwycięski mecz naszej reprezentacji młodzieżowej z Danią w Gdyni za co serdecznie dziękujemy w imieniu młodych piłkarzy.
Jednocześnie informujemy że nasz utalentowany zawodnik z II klasy -Czesław Raburski spotkał się w w hotelu przed meczem z Meksykiem z naszym reprezentantem Jakubem Błaszczykowskim które wywarło na nim ogromne wrażenie. Dziękujemy popularnemu "KUBIE " za to spotkanie i otrzymany sprzęt sportowy życząc mu zrazem dużo zdrowia i wysokiej formy sportowej

Koordynator GOSSM Malbork
Henry Pawłowski

GOSSM Malbork -lIsty uczestnictwów akcji szkoleniowej- zawody krajowe w dniu 21.09.2017 r. rozwiń

GOSSM Malbork Kadra szkoleniowa : Henryk Pawłowski -trener koordynator Jarosław Talik -trener bramkarzy Bogdan Kazojć - I -trener klasa III Piotr Wilk -II trener Michał Krawczyk-I trener klasa II Mateusz Sroka-II trener zawodnicy klasa II- GOSSM Malbork 1. Adamus Kacper 2.Apostołowicz Bartosz 3.Budka Miłosz 4.Dyja Michał 5.Hein Sebastian 6.Jażwiński Filip 7.Jurczyński Sylwester 8. Kalina Cezary 9.Konzorski Maciej 10.Krygier Dawid 11.Lewandowski Mateusz 12.Przybysz Jakub 13.Raburski Czesław 14.Samson Igor !5. Sasnal Mateusz 16.Sedlewski Marcel 17.Sobczyński Krystian 18.Strzelczyk Kamil 19.Tłuścik Dominik 20.Tomczyński Igor 21.Urbański Michał. Klasa III GOSSM Malbork 1 .Błaszak Paweł 2.Chomicz Robert 3. Citkowski Maciej 4.Czochór Jakub 5.Denisewicz Franciszek 6.Gdaniec Dawid 7. Górak Kacper 8.Izba Kacper 9. Jędrzyński Filip 10. Klohs Radosław 11.Królikowski Karol 12.Lenart Krystian 13.Lewandowski Samuel 14.Marendowski Michał 15.Miązek Jan 16.Piepiórka Jakub 17.Pirożek Jakub 18.Pogorzalski Mateusz 19.Pohlid Mateusz 20.Rambowski Mikołaj 21. Słomski Maciej 22. Tułodziecki Michał 23. Waśniewski Natan 24. Wezel Teofil 25.Ziarnik Jakub 26. Zieliński Filip Koordynator GOSSM Malbork Henryk Pawłowski

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności