GOSSM Toruń


ul. Ignacego Łyskowskiego 28, 87-100 Toruń

Aktualności

GOSSM Toruń

Zgrupowanie zamiejscowe - Obóz szkoleniowy w Okoninach Nadjeziornych 14.07 - 20.07.2018 rozwiń

Lista uczestników zgrupowania w Okoninach Nadjeziornych w dniach 14.07 - 20.07.2018

1. Andracki Alan Elana Toruń 2 .Biernacki Tymon Włókniarz Toruń 3. Brojanowski Dawid Elana Toruń 4. Brzeziński Szymon Flisak Złotoria 5. Ciesiński Hubert Pomorzanin Toruń 6. Formicki Damian Elana Toruń 7. Gołębiowski Jan Flisak Złotoria 8. Jankowski Mateusz Lech Rypin 9. Kowalski Adrian Flisak Złotoria 10. Kowalski Kacper Pomorzanin Toruń 11. Kurek Kornel Włókniarz Toruń 12. Lewicki Marcin Włókniarz Toruń 13. Lubiszewski Jakub Pomorzanin Toruń 14. Machałowski Kacpe Włókniarz Toruń 15. Opoka Alan Gwiazda Toruń 16. Perełka Miłosz Promień Kowalewo Pom. 17. Pilarski Kacper Pomorzanin Toruń 18. Rolbiecki Dawid Flisak Złotoria 19. Sowa Michał Włókniarz Toruń 20. Szadkowski Adam Włókniarz Toruń 21. Sztuka Konrad UKS Lipno 22. Włodarczyk Kacper Unia Gniewkowo 23. Wróblewski Wiktor Pomorzanin Toruń 24. Wyzga Rafał Flisak Złotoria 25. Zażycki Kacper Włókniarz Toruń Trenerzy: Andrzej Górecki, Jarosław Białek, Maciej Bieńkowski, Roman Kostrzewski

Zgrupowanie zamiejscowe - mecze kontrolne w Bydgoszczy - 20.06.2018; OSSM Bydgoszcz - OSSM Toruń; OSSM Malbork - OSSM Toruń rozwiń

Mecze kontrolne klasy 2 i 3 OSSM toruń z rówieśnikami z OSSM Bydgoszcz i OSSM Malbork - 20.06.2018




Klasa 2: 1. Andracki Alan Elana Toruń 2 .Biernacki Tymon Włókniarz Toruń 3. Brojanowski Dawid Elana Toruń 4. Brzeziński Szymon Flisak Złotoria 5. Ciesiński Hubert Pomorzanin Toruń 6. Formicki Damian Elana Toruń 7. Gołębiowski Jan Flisak Złotoria 8. Jankowski Mateusz Lech Rypin 9. Kowalski Adrian Flisak Złotoria 10. Kowalski Kacper Pomorzanin Toruń 11. Kurek Kornel Włókniarz Toruń 12. Lewicki Marcin Włókniarz Toruń 13. Lubiszewski Jakub Pomorzanin Toruń 14. Machałowski Kacpe Włókniarz Toruń 15. Opoka Alan Gwiazda Toruń 16. Perełka Miłosz Promień Kowalewo Pom. 17. Pilarski Kacper Pomorzanin Toruń 18. Rolbiecki Dawid Flisak Złotoria 19. Sowa Michał Włókniarz Toruń 20. Szadkowski Adam Włókniarz Toruń 21. Sztuka Konrad UKS Lipno 22. Włodarczyk Kacper Unia Gniewkowo 23. Wróblewski Wiktor Pomorzanin Toruń 24. Wyzga Rafał Flisak Złotoria 25. Zażycki Kacper Włókniarz Toruń Sztab szkoleniowy: Andrzej Górecki, Maciej Bieńkowski, Jarosław Białek

Klasa 3: Cieślak Mateusz - Elana Toruń , Dzikowski Krzysztof- Włókniarz Toruń , Góralski Mikołaj - Pomorzanin Toruń , Jagiełło Jakub - Pomorzanin Toruń , Jóźwiak Krystian - Elana Toruń , Karolak Jakub - Elana Toruń , Maziarski Miłosz - Elana Toruń , Nagórka Bartosz -Włókniarz Toruń , Norkowski Dawid - Pomorzanin Toruń , Nowak Oskar - Włókniarz Toruń , Obwiosło Norbert - Włókniarz Toruń ,Orłowski Robert - Włókniarz Toruń , Pawłowski Szymon - Elana Toruń , Piątkowski Marek -Włókniarz Toruń , Rasak Maksymilian -Włókniarz Toruń ,Rulewski Michał - Włókniarz Toruń , Stawski Jakub - Włókniarz Toruń , Walczyński Daniel - Włókniarz Toruń , Włodarczyk Antoni -Włókniarz Toruń ,Zawadzki Kajetan - Pomorzanin Toruń , Page Oskar - Elana Toruń , Lewandowski Marek - Pomorzanin Toruń , Wiwatowski Dawid - Elana Toruń Sztab szkoleniowy: Dawid Baranowski, Rafał Lewandowski

10.12.2017 | Andrzej Górecki

Mecze kontrolne w Malborku - OSSM Toruń - OSSM Malbork, OSSM Toruń - OSSM Bydgoszcz - 29 -30.11.2017 rozwiń

Cieślak Mateusz - Elana Toruń , Dzikowski Krzysztof- Włókniarz Toruń , Góralski Mikołaj - Pomorzanin Toruń , Jagiełło Jakub - Pomorzanin Toruń , Janus Oskar Włókniarz Toruń , Jóźwiak Krystian - Elana Toruń , Karolak Jakub - Elana Toruń , Maziarski Miłosz - Elana Toruń , Nagórka Bartosz -Włókniarz Toruń , Norkowski Dawid - Pomorzanin Toruń , Nowak Oskar - Włókniarz Toruń , Obwiosło Norbert - Włókniarz Toruń ,Orłowski Robert - Włókniarz Toruń , Pawłowski Szymon - Elana Toruń , Piątkowski Marek -Włókniarz Toruń , Rasak Maksymilian -Włókniarz Toruń ,Rulewski Michał - Włókniarz Toruń , Stawski Jakub - Włókniarz Toruń , Walczyński Daniel - Włókniarz Toruń , Włodarczyk Antoni -Włókniarz Toruń ,Zawadzki Kajetan - Pomorzanin Toruń , Page Oskar - Elana Toruń , Lewandowski Marek - Pomorzanin Toruń , Wiwatowski Dawid - Elana Toruń Sztab szkoleniowy: Maciej Bieńkowski, Dawid Baranowski, Rafał Lewandowski, Roman Kostrzewski

Plan zajęć

GOSSM Toruń

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności