GOSSM Ostrowiec Świętokrzyski


ul. Słoneczne 37, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Obóz szkoleniowo - sportowy Chotowa k. Dębicy 20.08 - 24.08. 2018 rozwiń

Adamski Jakub KP KSZO 1929
Buszkiewicz Marcin KP KSZO 1929
Chamera Bartosz KP KSZO 1929
Cyran Łukasz KP KSZO 1929
Dąbrowski Dominik KP KSZO 1929
Korcyl Bartłomiej Klimontowianka Klimontów
Kot Dominik Nidzianka Bieliny
Krawiec Filip Świt Ćmielów
Łukawski Patryk Arka Koprzywnica
Misiura Błażej KP KSZO 1929
Osowski Jakub KP KSZO 1929
Pawlik Jakub KP KSZO 1929
Popławski Filip KP KSZO 1929
Śmieszek Jakub KP KSZO 1929
Święcki Kamil Orlęta Kielce
Ura Dominik Klimontowianka Klimontów
Zimnicki Jakub KP KSZO 1929
Ziółkowski Mateusz KP KSZO 1929
Zwolski Bartosz Arka Koprzywnica
Żak Jakub Sparta Dwikozy
Żelazowski Emil KP KSZO 1929
Jaworski Kamil Klimontowianka Klimontów

Trenerzy: Marcin Wróbel, Tomasz Dymanowski

Turniej Włocławek 09-12.03.2017 rozwiń

Rozegranie międzynarodowego turnieju rocznika 2001.


Boroń Tomasz MAROL JACENTÓW
Dziadowicz Daniel SPARTA Dwikozy
Gach Dominik KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
Górski Jakub KP KSZO 1929
Gurski Jakub KP KSZO 1929
Karwacki Maciej KOPRZYWIANKA KOPRZYWNICA
Kluszczyński Piotr KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
Kowalski Rafał BASZTA RYTWIANY
Kumański Marcin POGOŃ STASZÓW
Lasocki Mikołaj KP KSZO 1929
Macias Karol KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
Morgaś Marcin NIDA PIŃCZÓW
Nowak Wiktor KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
Opala Wiktor OKS OPATÓW
Ożdżyński Jakub OKS OPATÓW
Rozmysłowski Tomasz KLIMONTOWIANKA KLMONTÓW
Skrzek Dawid BASZTA RYTWIANY
Stankowski Damian GRANAT SKARŻYSKO KAM.
Stępień Piotr OKS OPATOW
Śliwa Maciej JUVENTA STARACHOWICE
Śmigielski Wiktor JUVENTA STARACHOWICE
Wałek Kacper OKS OPATÓW
Woźniak Łukasz KLIMONTOWIANKA KLIONTÓW
Wójcik Kamil POGOŃ STASZÓW

Barański Rafał trener
Siczek Tomasz trener

Obóz rozwiń

21-26.08.2017 Obóz w ośrodku Grand Spa w miejscowości Chotowa woj. Podkarpackie

Adamski Dawid KP KSZO
Burek Jakub KP KSZO
Buszkiewicz Bartosz POWIŚLANKA LIPSKO
Chamera Bartosz KP KSZO
Cyran Łukasz KP KSZO
Dąbrowski Dominik KP KSZO
Korcyl Bartłomiej KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
Kot Dominik KS BIELINY
Krawiec Filip ŚWIT ĆMIELÓW
Łukawski Patryk KOPRZYWNIANKA KOPRZYWNICA
Ogłaza Bartosz KP KSZO
Osowski Jakub KP KSZO
Pawlik Jakub KP KSZO
Popławski Filip KP KSZO
Rysiak Matusz OKS OPATÓW
Śmieszek Jakub KP KSZO
Święcki Kamil ORLĘTA KIELCE
Ura Dominik KLIMONTOWIANKA KLIMONTÓW
Zimnicki Jakub KP KSZO
Ziółkowski Mateusz KP KSZO
Zwolski Bartosz KOPRZYWNIANKA KOPRZYWNICA
Żak Jakub SPARTA DWIKOZY
Żelazowski Emil KP KSZO
Żyła Adrian CZARNI POŁANIEC

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności