GOSSM Malbork


ul. Gabriela Narutowicza 14, 82-200 Malbork

Aktualności

GOSSM Malbork

GOSSM Malbork -Konsultacja Krajowa w dniu 19 wrzesień 2018 r. rozwiń

Konsultacja krajowa III klasy GOSSM Malbork w Elblągu w dniu 19 wrzesień 2018 r, na obiektach MOSiR przy ul. Skrzydlatej 1 A

kadra szkoleniowa :
Trener koordynator - Henryk Pawłowski
Trenerzy: Michał Krawczyk i Mateusz Sroka
Trener bramkarzy -Jarosław Talik

Zawodnicy:

Apostołowicz Bartosz,Budka Miłosz,Dyja Michał,Hein Sebastian,Jażwiński Filip ,Jurczyński Sylwester,Kalina Cezary,Konzorski Maciej, Krygier Dawid ,Przybysz Jakub,Raburski Czesław, Ratkowski Wiktor,Samson Igor,Sasnal Mateusz,Sobczyński Krystian,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik, Urbański Patryk.

Zgrupowanie wyjazdowe-konsultacja krajowa -Sztutowo 2018 rozwiń

W dniach 10-14 września 2018 r, w Ośrodku Sportowym PROMYK" w Sztutowie ul. Wczasowa 5- będzie przebywała na zgrupowaniu wyjazdowym- klasa III Gimnazjalnego Ośrodka Szkolenia Sportowego Młodzieży w Malborku
Lista uczestników:
kadra szkoleniowa:
Trener koordynator -Henryk Pawłowski
trenerzy: Michał Krawczyk i Mateusz Sroka
trener bramkarz-Jarosław Talik
zawodnicy:
Apostołowicz Bartosz,Budka Miłosz,Dyja Michał,Hein Sebastian,Jażwiński Filip,Jurczyński Sylwester,Kalina Cezary,Konzorski Maciej,Krygier Dawid,Przybysz Jakub,Raburski Czesław,Ratkowski Wiktor,Samson Igor,Sasnal Mateusz,Sobczyński Krystian,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik,Urbański Patryk

Zgrupowanie wyjazdowe GOSSM Malbork -konsultacja krajowa w dniach 19/20.06.2018 r. w Ośrodku Sportowym "Zawisza w Bydgoszczy ul. Gdańska rozwiń

Kadra szkoleniowa :
Henryk Pawłowski -trener koordynator,Bogdan Kazojć,Piotr Wilk ,Michał Krawczyk,Jarosław Talik

zawodnicy:
Klasa -II
Apostołowicz Bartosz,Budka Miłosz,Dyja Michał,Hein Sebastian,Jażwiński Filip,Jurczyński Sylwester,Kalina Cezary,Konzorski Maciej,Krygier Dawid,Przybysz Jakub,Raburski Czesław,Radkowski Wiktor,Samson Igor,Sasnal Mateusz,Sobczyński Krystian,Strzelczyk Kamil,Tłuścik Dominik,Urbański Patryk

Klasa -III
Błaszak Paweł,Chomicz Robert,Citkowski Maciej,Czochór Jakub,Denisewicz Franciszek,Gdaniec Dawid,Górak Kacper,Izba Kacper,Jędrzyński Filip,Klohs Radoslaw,Królikowski Karol,Lenart Krystian,Lewandowski Samuel,Marendowski Michał,Miązek Jan,Piepiórka Jakub,Pirożek Jakub,Pogorzalski Mateusz,Pohlid Mateusz,Rambowski Mikolaj,Tułodziecki Michał,Waśniewski Natan,Wezel Teofil,Ziarnik Jakub,Zieliński Filip

Plan zajęć

GOSSM Malbork

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności