GOSSM Krosno


ul. Wojska Polskiego 45, 38-400 Krosno

Aktualności

GOSSM Krosno

Zgrupowanie stacjonarne Krosno/Polska 01.09.2018-31.12.2018 rozwiń

Trenerzy:
Rożek Henryk - trener koordynator
Czaja Lech - I trener III klasy
Hajduk Piotr - II trener III klasy
Uczniowie:
1. Bielak Kacper
2. Boczar Łukasz
3. Boduch Bartosz
4. Czechowicz Wojciech
5. Dubis Alan
6. Jasiewicz Franciszek
7. Kulon Dominik
8. Majewski Wiktor
9. Malik Bartosz
10. Malik Jakub
11. Pelczarski Wiktor
12. Potaczała Remigiusz
13. Przewoźnik Piotr
14. Rygiel Szymon
15. Rzońca Karol
16. Stanosz Jakub
17. Telega Michał
18. Wanat Igor
19. Wołczański Sebastian
20. Zięba Kacper

Wyjazdowy mecz kontrolny Ostrowiec Świętokrzyski 03.03.2017r. rozwiń

Trenerzy:
1. Czaja Lech
2. Włodarski Marcin
Zawodnicy:
1. Błachuciak Remigiusz
2. Bujak Łukasz
3. Cichoń Kacper
4. Czelny Karol
5. Dutka Jakub
6. Dziura Arkadiusz
7. Jastrzębski Wiktor
8. Kondefer Michał
9. Knap Karol
10. Kowal Konrad
11. Lewiński Krystian
12. Lewiński Jakub
13. Lusiusz Gabriel
14. Majka Arkadiusz
15. Maścibrzuch Krystian
16. Pankiewicz Szymon
17. Pempuś Patryk
18. Półchłopek Dawid
19. Prętnik Bartosz
20. Stasz Szymon
21. Wilk Kacper
22. Wiśniowski Błażej

Zgrupowanie stacjonarne Krosno/Polska 01.01.2017-31.12.2017 rozwiń

Trenerzy:
1. Adamiak Marek
2. Czaja Lech
3. Hajduk Piotr
4. Liana Dariusz
5. Rożek Henryk
6. Włodarski Marcin
Zawodnicy:
1. Bielak Kacper
2. Boczar Łukasz
3. Boduch Bartosz
4. Czechowicz Wojciech
5. Dnitrzak Miłosz
6. Dubis Alan
7. Frankowicz Jakub
8. Jasiewicz Franciszek
9. Lenkiewicz Jakub
10. Majewski Wiktor
11. Malik Bartosz
12. Malik Jakub
13. Pelczarski Wiktor
14. Potaczała Remigiusz
15. Przewoźnik Piotr
16. Rygiel Szymon
17. Rzońca Karol
18. Sobczak Marcel
19. Stanosz Jakub
20. Stec Łukasz
21. Szarek Gabriel
22. Telega Michał
23. Wanat Igor
24. Wołczański Sebastian
25. Zięba Kacper
26. Atachim Radosław
27. Czajkowski Borys
28. Dziadosz Szymon
29. Dziedzic Jakub
30. Florek Paweł
31. Gierczak Miłosz
32. Głowacki Dawid
33. Głód Bartłomiej
34. Głód Rafał
35. Hamryszczak Wiktor
36. Kędzior Dominik
37. Kiełb Maksymilian
38. Kobylak Gabriel
39. Kosak Dawid
40. Lasek Bartłomiej
41. Modny Bartłomiej
42. Mularz Krystian
43. Pelczar Jakub
44. Pluciński Szymon
45. Polański Antoni
46. Różycki Hubert
47. Setlik Maciej
48. Stańko Sylwester
49. Stasiak Piotr
50. Stasz Bartosz
51. Szczepanik Kordian
52. Błachuciak Remigiusz
53. Bujak Łukasz
54. Cichoń Kacper
55. Czelny Karol
56. Dutka Jakub
57. Dziura Arkadiusz
58. Jastrzębski Wiktor
59. Kondefer Michał
60. Knap Karol
61. Kowal Konrad
62. Lewiński Krystian
63. Lewiński Jakub
64. Lusiusz Gabriel
65. Majka Arkadiusz
66. Maścibrzuch Krystian
67. Pankiewicz Szymon
68. Pempuś Patryk
69. Półchłopek Dawid
70. Prętnik Bartosz
71. Stasz Szymon
72. Wilk Kacper
73. Wiśniowski Błażej

Plan zajęć

GOSSM Krosno

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności