Niższe Ligi

Historia zna wiele przypadków, w których sportowcy – w tym piłkarze – po zakończeniu kariery zajmują się polityką na różnych szczeblach. Adam Bolek jest jednym z nich, lecz pod pewnym względem wyjątkowym. Jeszcze jako czynny piłkarz rozpoczął pełnienie funkcji burmistrza, a obecnie łączy ją z trenowaniem bramkarzy w lokalnym klubie. Wśród jego podopiecznych spotkać można między innymi byłego reprezentanta Polski, Sebastiana Przyrowskiego.

Niższe Ligi

III liga, przegrana walka o awans i… kolejny rekord sprzedaży karnetów. Widzew Łódź znów zadziwił całą piłkarską Polskę. Ponad 15 500 sprzedanych abonamentów to najlepszy wynik w kraju, przebijający nawet Lecha Poznań czy Legię Warszawa. – Mówiąc szczerze, o ile wiosennego rekordu nikt z nas się nie spodziewał, o tyle kolejnego pobicia można było oczekiwać po analizie naszych badań marketingowych – mówi Tomasz Sadłecki, dyrektor projektów klubowych, jeden z autorów sukcesu Widzewa.

Niższe Ligi

12 listopada 2016 roku. Motor Lublin remisuje z Resovią w 17. kolejce rozgrywek III ligi i kończy rundę na dziewiątym miejscu w tabeli. Ma na koncie 22 punkty, a do lidera traci ich aż trzynaście. Gołym okiem widać, że w klubie potrzebne są zmiany, jeżeli uznana piłkarska firma chce znów wkroczyć na zwycięską drogę.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 REGULAMIN PROFILU UŻYTKOWNIKA PZPN Polityka prywatności