Niższe Ligi

W pierwszej połowie Hutnik Kraków wbił Motorowi Lublin, jednemu z kandydatów do awansu pięć goli. Ostatecznie beniaminek III ligi z Nowej Huty wygrał 5:3 i został nowym liderem grupy IV. – Awans? Na razie staramy się odbudować klub, udało nam się wyprostować sytuację finansową i tak dalekosiężnych celów sobie nie stawiamy – twierdzi Artur Trębacz, prezes Hutnika.

Niższe Ligi

A-klasowy LKS z leżących tuż przy południowej granicy Chałupek postanowił zbudować drużynę z piłkarzy polskich i czeskich. – Trener jest z Czech, a do tego jeszcze sześciu zawodników. By było równo, mamy dwóch kapitanów: Polaka i Czecha. Chcą grać w piłkę, o pieniądzach nie mówią, a wcześniej różnie z tym bywało – przyznaje Andrzej Kaczor, piłkarz LKS.

Niższe Ligi

Odra Wodzisław w ekstraklasie spędziła 14 sezonów, w 1997 roku zajęła w niej nawet trzecie miejsce, a jej piłkarz pojechał na mistrzostwa świata. W 2011 roku ogłosiła jednak upadłość. Teraz w lidze występują dwie drużyny z Wodzisławia – jedna w okręgówce, APN Odra, a druga w IV lidze, Odra Centrum. Obie grają na tym samym stadionie przy ul. Bogumińskiej 8, ale sporo je dzieli.

Niższe Ligi

Fani łódzkiego klubu nie tylko po raz trzeci pobili rekord Polski w liczbie zakupionych karnetów, ale wykupili wszystkie przeznaczone do sprzedaży miejsca – 16224. Oddany rok temu do użytku stadion mieści 18008 osób. Jeśli odjąć miejsca zarezerwowane w wyprzedanych wszystkich skajboksach zostaje 17443. Ze sprzedaży karnetowej wyłączony jest także sektor gości (907 miejsc) plus bufor na ponad 300 miejsc. W efekcie kibice Widzewa mogli wykupić nieco ponad 16200 karnetów. I to właśnie zrobili.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności