Niższe Ligi

Ich siedziba to wieś na Kaszubach, niedaleko Kościerzyny. Grają w najmniejszej miejscowości III ligi grupy drugiej, a mimo to są liderem. Piłkarze Raduni Stężyca już w poprzednim sezonie dokonali historycznego wyczynu, a teraz kontynuują dobrą passę, będąc absolutnym nowicjuszem na tym poziomie rozgrywkowym. – Jesteśmy skromnym kopciuszkiem, z niewielkim doświadczeniem. Cieszymy się, że mamy okazję przedstawić się szerszemu gronu publiczności – mówi Łączy Nas Piłka trener zespołu ze Stężycy Ireneusz Stencel.

Niższe Ligi

W pierwszej połowie Hutnik Kraków wbił Motorowi Lublin, jednemu z kandydatów do awansu pięć goli. Ostatecznie beniaminek III ligi z Nowej Huty wygrał 5:3 i został nowym liderem grupy IV. – Awans? Na razie staramy się odbudować klub, udało nam się wyprostować sytuację finansową i tak dalekosiężnych celów sobie nie stawiamy – twierdzi Artur Trębacz, prezes Hutnika.

Niższe Ligi

A-klasowy LKS z leżących tuż przy południowej granicy Chałupek postanowił zbudować drużynę z piłkarzy polskich i czeskich. – Trener jest z Czech, a do tego jeszcze sześciu zawodników. By było równo, mamy dwóch kapitanów: Polaka i Czecha. Chcą grać w piłkę, o pieniądzach nie mówią, a wcześniej różnie z tym bywało – przyznaje Andrzej Kaczor, piłkarz LKS.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności