Niższe Ligi

III liga, przegrana walka o awans i… kolejny rekord sprzedaży karnetów. Widzew Łódź znów zadziwił całą piłkarską Polskę. Ponad 15 500 sprzedanych abonamentów to najlepszy wynik w kraju, przebijający nawet Lecha Poznań czy Legię Warszawa. – Mówiąc szczerze, o ile wiosennego rekordu nikt z nas się nie spodziewał, o tyle kolejnego pobicia można było oczekiwać po analizie naszych badań marketingowych – mówi Tomasz Sadłecki, dyrektor projektów klubowych, jeden z autorów sukcesu Widzewa.

Niższe Ligi

12 listopada 2016 roku. Motor Lublin remisuje z Resovią w 17. kolejce rozgrywek III ligi i kończy rundę na dziewiątym miejscu w tabeli. Ma na koncie 22 punkty, a do lidera traci ich aż trzynaście. Gołym okiem widać, że w klubie potrzebne są zmiany, jeżeli uznana piłkarska firma chce znów wkroczyć na zwycięską drogę.

Niższe Ligi

Ponad 17 tysięcy widzów na trybunach, atmosfera wielkiego piłkarskiego święta i zwycięstwo Widzewa - tak wyglądała inauguracja nowego stadionu 4-krotnego mistrza Polski. Nie mogło zabraknąć tam kamery Łączy Nas Piłka. Sprawdźcie, co działo się w Łodzi!

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży