Niższe Ligi

Rozwój Katowice będzie grał w czwartej lidze. – W kadrze będą niemal wyłącznie juniorzy, nasi wychowankowie. Będziemy grali z zespołami seniorów i sam nie chciałbym przegrywać z takim młodymi rywalami, dlatego spodziewam się szkoły życia dla moich zawodników – mówi 38–letni Tomasz Wróbel, szkoleniowiec Rozwoju, który w ekstraklasie rozegrał 171 spotkań. – Grający trener? Ja już swoje piłkarskie marzenia spełniłem, teraz pomogę robić to tym młodym chłopcom – dodaje.

Niższe Ligi

Pamiętacie Łukasza Wróbla z boiska? Ten 37-letni dziś środkowy obrońca przez wiele lat występował w Bytovii Bytów. Ponad dekadę temu był zawodnikiem Kaszubii Kościerzyna, której został właśnie prezesem i... zawodnikiem. – Zbyt długo siedzę w piłce, żeby snuć ambitne plany. Jasne, jak każdy sportowiec mierzę jak najwyżej, niemniej jako klub twardo stąpamy po ziemi, w pierwszej kolejności chcemy odbudować markę Kaszubii. Klubu, który dobrze szkoli i ma fajną młodzież z dobrze prosperującą akademią – mówi Wróbel w rozmowie z Łączy Nas Piłka.

Niższe Ligi

Łącznie mają 345 meczów w ekstraklasie i ogromne doświadczenie w rywalizacji o najwyższą stawkę. Grzegorz Fonfara (na zdjęciu w GKS Bełchatów), Marcin Drzymont i Bartłomiej Chwalibogowski cały czas odczuwają jednak satysfakcję z gry w piłkę. Szczakowianka Jaworzno z pomocą doświadczonego tria chce zrobić krok do przodu w futbolowej hierarchii.

Niższe Ligi

Kibice III-ligowej Polonii Warszawa w ostatnich dniach mają wreszcie powody do radości. Pakiet kontrolny akcji klubu przejął bowiem Gregoire Nitot, francuski biznesmen od lat działający w branży IT. Dla „Czarnych Koszul”, mających na koncie dwa tytuły mistrza kraju, to nadzieja na lepsze jutro. A jak radzą sobie dawni mistrzowie, którzy obecnie znaleźli się poza szczeblem centralnym?

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności