Niższe Ligi

Fani łódzkiego klubu nie tylko po raz trzeci pobili rekord Polski w liczbie zakupionych karnetów, ale wykupili wszystkie przeznaczone do sprzedaży miejsca – 16224. Oddany rok temu do użytku stadion mieści 18008 osób. Jeśli odjąć miejsca zarezerwowane w wyprzedanych wszystkich skajboksach zostaje 17443. Ze sprzedaży karnetowej wyłączony jest także sektor gości (907 miejsc) plus bufor na ponad 300 miejsc. W efekcie kibice Widzewa mogli wykupić nieco ponad 16200 karnetów. I to właśnie zrobili.

Niższe Ligi

Jeszcze jesienią grał w pierwszoligowym GKS Tychy. Zimą, gdy pierwszoligowiec nie zdecydował się przedłużyć z Marcinem Radzewiczem umowy, ten postanowił wrócić do Polonii Bytom. W klubie z ulicy Olimpijskiej występował już dwukrotnie. I chociaż dzisiaj Polonia to zaledwie poziom czwartej ligi, a ofert z wyższych klas nie brakowało, to jednak propozycja z Bytomia zwyciężyła. – Było kilka argumentów – mówi 38-letni pomocnik.

Niższe Ligi

Historia zna wiele przypadków, w których sportowcy – w tym piłkarze – po zakończeniu kariery zajmują się polityką na różnych szczeblach. Adam Bolek jest jednym z nich, lecz pod pewnym względem wyjątkowym. Jeszcze jako czynny piłkarz rozpoczął pełnienie funkcji burmistrza, a obecnie łączy ją z trenowaniem bramkarzy w lokalnym klubie. Wśród jego podopiecznych spotkać można między innymi byłego reprezentanta Polski, Sebastiana Przyrowskiego.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. Regulamin portalu Regulamin sklepu Regulamin sklepu (2014) Polityka prywatności
Wzór odstąpienia od umowy sprzedaży