Znajdź nas na:

Letnia Akademia Młodych Orłów

[WIDEO] Dziewczyny z LAMO. „Nie trzeba mieć chłopaka, wystarczy piłka!”

31.07.2018  
– Pamiętajcie: sukces nie lubi komfortu! Więc jak wam coś nie wychodzi, to trzeba dążyć do tego, aby stawać się coraz lepszym – dziarsko doradzają uczestniczki LAMO 2018. Zobaczcie, jak tegoroczny obóz w Gniewinie wyglądał z perspektywy czterech z nich: Jagody Ostrowskiej, Kingi Olewińskiej, Wiktorii Kuprowskiej i Inez Sikory. Z kamerą „Łączy nas piłka” sprawdziliśmy, jaką fantastyczną dojrzałość mają w sobie te jedenasto-, dwunasto- i trzynastoletnie piłkarki z ogromnym talentem.

Ostatni turnus tegorocznej Letniej Akademii Młodych Orłów – projektu skierowanego do najlepszych młodych piłkarek i piłkarzy z całej Polski – dobiegł końca w minioną niedzielę. Już po raz piąty najzdolniejsze dzieci z wszystkich regionów kraju miały szansę doskonalić swój talent pod okiem trenerów reprezentacji młodzieżowych.

– Przyjechałyśmy tutaj się sprawdzić, pokazać swoje umiejętności, potrenować i zobaczyć, jak wyglądamy na tle dziewczynek z całej Polski – podkreślały przed kamerą główne bohaterki naszego reportażu. Opowiedziały nam nie tylko o swoich wrażeniach z obozu, ale też o tym, dlaczego fajnie jest być piłkarką. Bo jest!

Posłuchajcie sami!Obserwuj kanały PZPN Grassroots „Piłka dla wszystkich”:
Facebook: https://www.facebook.com/PilkaDlaWszystkich
Instagram: https://www.instagram.com/pilkadlawszystkich
Twitter: https://twitter.com/PZPNGrassroots
Snapchat: @PZPNGrassroots


Zobacz również

zamknij Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Polityka Prywatności.