Letnia Akademia Młodych Orłów

Zapraszamy na specjalny odcinek Videobloga Błyskawicznego. Tym razem Jakub Polkowski i Łukasz Wiśniowski nadają z Gniewina, gdzie odbywa się kolejny obóz w ramach Letniej Akademii Młodych Orłów. Najlepsze zawodniczki i najzdolniejsi zawodnicy szlifują swój talent pod okiem selekcjonerów naszych młodzieżowych reprezentacji oraz prezesa Zbigniewa Bońka.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W Gniewinie zakończył się pierwszy turnus Letniej Akademii Młodych Orłów. Na obozie zjawiło się 80 chłopców, którzy znaleźli się pod opieką trenerów młodzieżowych reprezentacji Polski: Roberta Wójcika, Rafała Janasa oraz Marcina Dorny. – Jesteśmy zadowoleni, ponieważ mieliśmy okazję współpracować przez kilka dni z młodymi i zdolnymi zawodnikami, taką elitą piłkarską w Polsce, jeśli chodzi o rocznik 2003. Zawodnicy mieli okazję zaprezentować się podczas jednostek treningowych, podczas meczów w dwudniowym turnieju LAMO oraz podczas testów sprawności fizycznej – powiedział trener Marcin Dorna. Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo, w którym podsumowaliśmy pierwszy obóz przyszłych reprezentantów Polski!

Letnia Akademia Młodych Orłów

28 czerwca w Gniewinie wystartowała druga edycja Letniej Akademii Młodych Orłów. W tym roku, po raz pierwszy, oprócz chłopców z roczników: 2002 i 2003, na obozie pojawią się także młode piłkarki. – Chcemy bliżej przyjrzeć się młodym zawodnikom i zawodniczkom, ocenić jaki poziom obecnie prezentują. Zależy nam na tym, żeby przygotować ich do gry w młodzieżowych reprezentacjach Polski – mówi Bartłomiej Zalewski, trener kadry do lat 17.

Letnia Akademia Młodych Orłów

W Gniewinie wystartowała druga już edycja Letniej Akademii Młodych Orłów. Pierwsze dwa turnusy młodych adeptów piłki nożnej z rocznika 2003 i 2002 potrwają 15 dni. Na 12 lipca przewidziany jest trzeci turnus tylko, że… zjawią się na nim dziewczynki. – Chcemy młodym zawodnikom przyjrzeć się bliżej i ocenić na jakim poziomie są najmłodsze roczniki. Zależy nam na tym, by przygotować ich do przyszłych młodzieżowych reprezentacji Polski – mówi Bartłomiej Zalewski, trener młodzieżowych reprezentacji Polski.

© PZPN 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone. NOWY REGULAMIN ŁNP od 25.03.2019 Regulamin portalu DO 25.03.2019 Polityka prywatności